Mida peaks pulmameigi juures silmas pidama?


Sul on olemas unelmate mees, ilus kleit ja fantastiline pulmatort. Loomulikult ei taha sa nüüd et su pulmameigil midagi viga oleks. Igapäevane meik pulmade jaoks ei sobi. Seega, enne JAH sõna ütlemist tee endale selgeks pulmameigi JAH-id ja EI-d.
1) Kasuta kindlasti niisutavat kreemi, nii saavutad värske ja noorusliku jume. Ka puuderkreem võiks olla niisutav.

kadri@buduaar.ee


Sul on olemas unelmate mees, ilus kleit ja fantastiline pulmatort. Loomulikult ei taha sa nüüd et su pulmameigil midagi viga oleks. Igapäevane meik pulmade jaoks ei sobi. Seega, enne JAH sõna ütlemist tee endale selgeks pulmameigi JAH-id ja EI-d.1) Kasuta kindlasti niisutavat kreemi, nii saavutad värske ja noorusliku jume. Ka puuderkreem võiks olla niisutav. Kollase alatooniga puuderkreemid on parimad, sest pildistades näevad need näol kõige loomulikumad välja.

2) ära liialda säravate puudritega ning säravate lauvärvidega. Fotol võib särav puuder paista välja nagu higilaik.

3) Näole ilme andmiseks kasuta pronksjat tolmpuudrit. Pane seda sinna kuhu tavaliselt päikegi paistaks- otsaesisele, põsesarnadele ning natuke isegi lõuaotsa. Seda kõike tee enne, kui kleidi selga paned, muidu võib kleit koledalt määrduda.

4) Enne pulmi ära liialda solaariumi või tavalise päikesega. Päikesest tekkinud põletusarmid otsaees ei lisa just pulmameigile võlu.

5) Tupsuta nina ning otsaesist mati tolmpuudriga.

6) Liiga palju puudrit võib välja näha nagu mask. Ka pildil teeb see näo elutuks. Kasuta puudrit mõõdukalt.

7) Kulmud värvi tooni võrra tumedamaks kui juuksed. Kui kulmud on kohati â