OLE STIILNE: Vaata kevad-suviseid üllatavaid meigitrende!

Lisaks rõiva-, soengu- ja jalanõutrendidele, muutuvad ka meigitrendid vastavalt hooajale. Kuidas end meikida, et olla sellel kevadel ja suvel kõige stiilsem naine? Võimalusi on mitmeid ning siin saab oma loomingulisust vabalt rakendada. 

Lisaks rõiva-, soengu- ja jalanõutrendidele, muutuvad ka meigitrendid vastavalt hooajale. Kuidas end meikida, et olla sellel kevadel ja suvel kõige stiilsem naine? Võimalusi on mitmeid ning siin saab oma loomingulisust vabalt rakendada. 

 

 

 

PEHMED PASTELLID

Üllatus! Pastelsed värvid on sel kevadel tagasi. Võtke eeskuju 70ndatest ning ärge piirduge vaid siniste lauvärvidega. Eriti moodsad ning julged naised värvivad laud ära ripsmepiirist kuni kulmuni. Ja siis lisage ripsmetušš, see viimistleb pastelsed toonid ideaalselt ning muudab su välimuse ultramoodsaks. 

ÜHEVÄRVILINE VIRSIK

Me teame, et virsik on magus. Aga see on samas ka lihtne viis muuta oma välimus soojaks ilma, et oleksid liiga üheülbaline.  Virsikuvärv on ideaalne multikasutuseks. Ning lihtsam viis seda peale kanda on kasutada kreemjat värvi. Kreemjas värv kohandub kenasti nahaga ning annab sulle täiusliku jume ja välimuse terveks päevaks. 

ROOSAKAS-PUNANE HUULEPULK

Mitte päris roosa ega ka punane, see on hoopis toon, mis ühendab parimad jooned mõlemast värvist: see on klassikaline, seksikas ja flirtiv. Eriti, kui sellele on lisatud kena läige ning pikad ja dramaatilised ripsmed. See on kevadiselt lõbus viis silma paista ning olla särisevalt kuum!

HELEKOLLANE SILMALAINER

Kollane lainerijoon on selle kevade üks ebatavalisemaid trende. Ja ehkki tundub, et sellist välimust on raske välja kanda, pole see tegelikult nii keeruline. Tänapäeval on silmalainereid mitmel kujul – pintsliga pealekantavad, pliiatsid jne. Eksperimenteeri ja lõbutse – nii jääb ka tulemus lõbus, tütarlapselik, kevadine ja ülimalt stiilne. Oluline on siinkohal see, et sa ei tõmbaks kollast lainerijoont alumiste ripsmete piirile, see muudab su pilgu uniseks ja kaotab ära värskuse.  

MUSTA KIRSI HUULED

Mitte kõik kevadised meigitrendid ei pea olema pehmed ja lillelised. Sel hooajal võtavad maad ja nõuavad oma paljud punase veini tooni huulepulgad. Aga selleks, et hoiduda seda dramaatilist huulevärvi kasutades liiga süngest üldmuljest, piirdu ülejäänud nägu värvides vaid õrna ripsmetuši ning õrnalt helendava lauvärviga silma sisenurkades. Tumeda huule ning värske nude-stiilis näo kombinatsioon on meeldivalt värske lähenemine selle kevade meigitrendide osas. Ja pea meeles, et enne, kui sa kannad peale seda musta kirsitooni huulevärvi, raami enda huuled šokolaadipruuni pliiatsiga.

KULDSED SILMAD JA KÜÜNED

Unusta metalsed toonid. Tänavu tuleb kulda kanda teisiti – vaba, intensiivse ja peaaegu, et ülepiiri mineva sädeluse näol. Just, lugesid õigesti: S-Ä-D-E-L-U-S!!! Ehkki sulle võib tunduda, et sädelust pole võimalik väljapeetult välja kanda, siis see pole nii. Sätendav kuldne värv, mis raamib sinu silmi, võib olla vägagi täiskasvanulik. Lõpeta sädelev-kuldne silmameik musta ripsmetušiga. Ja mis puudutab sädelust, siis sama kehtib ka sinu küünte kohta. Kui otsid selleks kevadeks kuldset küünelakki, siis mida rohkem sädeluspuru sinu küünelakk sisaldab, seda parem. 

KOOBALTSININE SILMALAINER

Selle kevade julgeim silmalaineri valik on kahtlemata koobaltsinine. See säravsinine värv paneb su näo elama ning annab moodsa välimuse. Eriti stiilne oled sa siis, kui tõmbad endale tugeva ning laia kassisilma joone. Selle trendi puhul võid enda musta ripsmetuši vahetada sobivas toonis sinise vastu. Kõlab hirmutavalt, aga usu, see on üllatavalt värskendav look. 

ÜLENI NUDE

Nude meik – seda terminit ei tohiks segamini ajada ilma meigita näoga. Nude meik on sel kevadel suurim trend moelavadel. Ning kui seda trendi õigesti järgida, siis see muudab su silmad suuremaks ning põsesarnad veelgi ilusamaks.  Ära arva, et nude meik on igav.  Kaval on lihtsalt erinevates näopiirkondades kasutada erineva tooni ning tekstuuriga nude-värve. 

Näiteks: vali matt põse-, sädelev lau- ja läikiv huulevärv. 

Anna teada, milline selle kevade meigitrendidest sulle enim meeldib ning mida sa kohe kindlasti pole valmis proovima!

 

Allikas:  allure.com