Viimane mood: TÄHESADU

Viimane mood: TÄHESADU

Peale Dolce & Gabbana sügis/talve 2011 moeetenduse nägemist tunduvad pea kõik staarid olevat armunud seal nähtusse. Peamiselt iseloomustab kogu kollektsiooni lihtne viisnurkne täht. Ja need tähed on kõikjal – kleitidel, seelikutel, pluusidel, ujumisriietel, käekottidel ja ehetel.   

Peale Dolce & Gabbana sügis/talve 2011 moeetenduse nägemist tunduvad pea kõik staarid olevat armunud sealnähtusse. Peamiselt iseloomustab kogu kollektsiooni lihtne viisnurkne täht. Ja need tähed on kõikjal – kleitidel, seelikutel, pluusidel, ujumisriietel, käekottidel, ehetel. 

Kuigi kuulsad ja rikkad kannavad kallist Dolce & Gabbana loomingut, siis nagu alati, ei ole ka kiirmoeketid jäänud sellest trendist kaugele maha ja nii saavad tähesäras hiilata ka kõik teised. Tähti kanti koos pitsiga, siidiga,  leopardimustriga, täppidega ja ülisäravate glitter-materjalidega.

Inspiratsiooni ammutamiseks vaata pilte Dolce & Gabbana kollektsioonist ning tähesõdalasest staaridest nagu Solange Knowles, Jade Williams, Elarica Gallacher, Evan Rachel Wood, Rose McGowan, Lily Allen, Fergie, Pixie Geldof, Olivia Wilde, Jessica Alba, Rosario Dawson ja Kim Kardashian. Soliidset tähtedega kleiti kandis isegi Rumeenia turismiminister Elena Udrea.

 

Lilian Lõhmus