8 salajast märki, et sinu kallim petab sind

8 salajast märki, et sinu kallim petab sind

Truudusetus võib suhte hävitada ja see ei tule kellelegi üllatusena, ent miks siis ikkagi petetakse? Erinevate uuringute kohaselt murravad teatud suhte etapil oma naisele truudust keskelt läbi 30-72% meestest – kes teeb seda ühe korra, kes leiab armukese näol uue naise. Põhjuseid on palju ja siinkohal üldistusi teha ei maksa, sest iga suhe ja olukord on erinevad. Aga kuidas saada teada, et sind petetakse?

Truudusetus võib suhte hävitada ja see ei tule kellelegi üllatusena, ent miks siis ikkagi petetakse? Erinevate uuringute kohaselt murravad teatud suhte etapil oma naisele truudust keskelt läbi 30-72% meestest – kes teeb seda ühe korra, kes leiab armukese näol uue naise. Põhjuseid on palju ja siinkohal üldistusi teha ei maksa, sest iga suhe ja olukord on erinevad.

Aga kuidas saada teada, et sind petetakse?

Allpool toome välja 8 asjaolu, mis viitavad sellele, et sinu kallimal on keegi teine. Huulepulga jäljed krael nende punktide alla ei kuulu!

1. Ta kaob vahepeal ära ja sa ei saa temaga kuidagi kontakti.

On täiesti arusaadav, et keset tööpäeva ei pea ta oma telefonile vastama, ent kui see muutub väga sagedaseks, et sa lihtsalt ei saagi teda enam keset päeva kätte ja sa ei tea, kus ta tegelikult on, siis võib see halba tähendada. Kui teie suhe on viimasel ajal jahedamaks muutunud ja sa tunnetad, et midagi on valesti, siis sinu kahtlustel võib tõepõhi all olla.

2. Ta hoiab oma telefonil silma peal rohkem kui tavaliselt.

Kui ta on oma telefonile salasõna peale pannud ja ta hoiab seda pidevalt enda ligi, siis see võib tähendada, et tal on telefonis asju, mida ta ei taha, et sa näeksid. Sõnumid teiselt naiselt … Kui ta muutub närviliseks kohe, kui sa tema telefoni kätte võtad, on midagi valesti.

3. Sa saad selgelt aru, et ta suhtleb internetis kellegagi, kuigi ta ütleb et ta ei tee seda.

Kui ta istub kodus olles internetis ja pidevalt trükib midagi ja sa tead, et ta ei tee tööd, siis tekib küsimus, mida ta teeb. Miks eelistab ta internetis istumist sinuga koos olemisele? Kui ta teeb seda pea igal õhtul ja isegi nädalavahetustel, siis tasuks uurida, millega ta tegeleb. Kui saad vastuse, mis ei tundu õige olevat, siis ilmselt suhtleb ta mõne teise naisterahvaga.

4. Tal tuleb sageli ette õhtuid, mil ta peab kauem tööl olema.

Kui teil on juba kujunenud harjumus õhtuti koos süüa ja ühel hetkel tal pole selleks enam aega, siis kõigepealt küsi, miks see nii on. Kui saad ebapädeva vastuse, võib tal keegi teine silmapiiril olla ja ta soovib hoopis temaga aega veeta.

5. Ta hakkab oma välimusele palju rohkem tähelepanu pöörama.

Kui ta hakkab äkitselt oma välimusele märgatavalt rohkem tähelepanu pöörama, siis sellel on loomulikult ka kindel põhjus. Jah, see võib olla ka see, et ta tahab sinu silmis atraktiivsem olla, ent miks ta siis varem end vormis ei hoidnud? Miks just nüüd?

6. Teie voodielu muutub.

Paaridel, kes on pikka aega koos olnud, on üpriski rutiinne voodielu ja kui on selgelt näha, et ta on mõne uue triki või poosi välja mõelnud, siis kust see tuli? 

7. Ta ei suuda enam teie kokkulepetest kinni pidada.

Kui ta lubas terve nädalavahetuse sinuga veeta, ent nüüd tundub justkui ta otsiks põhjust, kuidas sellest kohustusest kõrvale viilida, siis millest see tuleb? Analüüsi teie suhet ja vasta iseendale ausalt – kas sa tunned, et ta ei taha sinuga enam nii palju koos olla kui varem?

8. Ta muutub vahel närviliseks ja võib isegi vastikult käituda.

Kui te olete pikka aega kahekesi koos ja ta ei saa oma telefonile ligi ning muutub närviliseks, siis on midagi valesti. Paar, kes on õnnelikus suhtes, naudib teineteisega koosolemist ning neil puudub vajadus pidevalt sotsiaalmeedias toimuvaga kursis olla. Kui on selgelt näha, et ta ei taha sinuga intiimses õhkkonnas viibida, siis see tähendab suure tõenäosusega, et teie suhtes on mõra.

Allikas: elitedaily.com