Buduaar kohtus Maurizio Gabbanaga!

Maurizio Gabbana on kuulsa Stefano Gabbana vend, kellele kuulub tippmoemaja Dolce&Gabbana. Buduaaril oli võimalus temaga kohtuga Itaalia moepealinnas Milaanos ning nüüdsest tegeleb Maurizio ka fotograafiaga! 

 

Maurizio Gabbana on kuulsa Stefano Gabbana vend, kellele kuulub tippmoemaja Dolce&Gabbana. Maurizio tegeleb lisaks moemajale ka nüüdsest fotograafiaga!  Buduaaril oli võimalus temaga kohtuga Itaalia moepealinnas Milaanos.

Dolce&Gabbana lõid Sitsiilias sündinud disainer Domenico Dolce ja Milaanost pärit Stefano Gabbana. Dolce&Gabbana disainib riideid, prille, aluspesu, rannariideid, lõhnu ja ka kelli ja ehteid ning nende bränd on kuulus eelkõige Hollywoodi tööstuses. Buduaar kohtus Stefano Gabbana venna Maurizioga, kes on kuulsa moemaja finantsjuht, kuid tegeleb nüüd ka fotograafiaga, mis on talle täiesti uus väljakutse. Tema fotod olid muljetavaldavad ning erilised, kuid Maurizio ise oli pigem tagasihoidlik, väga viisakas, sõbralik ja eelkõige dzentelmen. Loomulikult kandis ta pealaest jalatallani Dolce&Gabbana loominugut – riideid, kingi, prille jne. 

Seoses 2015. aasta Expoga antakse välja Milan Expo Art raamat, mille eesmärk on tutvustada Itaalia kunsti maailmale. Maurizio koos kuulsa Itaalia kunstniku Mario Arlatiga on üks raamatu toimetajatest ning sealt võib leida ka tema fotosid. Maurizio sõnul loodavad itaallased, et Expo 2015 toob neile majanduses paremad ajad, kuna Itaalia olukord on kehv. Mitte ainult maksude pärast, vaid ka seetõttu, et paljud seadused on aegunud ning muutused valitsuses pole kerged tulema. Õnneks juba praegu panustab riik palju raha linna koristamisse, ehitusse, turistide atraktsioonidele jm. Maurizio on külastanud ka Eestit, Tallinna. “Mulle meeldis eriliselt Tallinna vanalinn, mis on erakordne. Kui rääkida majandusest, siis arvan, et Eesti ja ka Läti majanduse seisukord ja maksusüsteem on väga head ning ma soovin Eestile edu!”

Buduaar.ee