Federline tegi endal poes margi täis

Kevin Federline tahtis teha Los Angeleses hiljuti väikeseid
jõuluoste aga sattus väga ebamugavasse olukorda. Nimelt kui ta oli Fry
Elektroonikapoes ja hakkas kassasse kuhjatud asjade eest maksma,
selgus, et tema krediidilimiit on ületatud ning kaardiga ei saa enam
maksta.

Kevin Federline tahtis teha Los Angeleses hiljuti väikeseid jõuluoste aga sattus väga ebamugavasse olukorda. Nimelt kui ta oli Fry Elektroonikapoes ja hakkas kassasse kuhjatud asjade eest maksma, selgus, et tema krediidilimiit on ületatud ning kaardiga ei saa enam maksta.

Pealtnägija väitis, et kaarti prooviti mitmeid kordi aga lõpuks oli alles hiljuti maailma 50 mõjuvõimsama mehe listi pääsenud mees sunnitud poest lahkuma silmad maas ja tühjade kätega.

K-Fed võib küll olla pankrotis aga tal on varuplaan- endiselt ei keegi muu kui ekskaasa Britney Spears. Kevinile lähedalseisev isik on ütelnud, et Kevin püüab kohtu kaudu saada nii palju raha Britney´lt kui vähegi võimalik. Ta on käsikinud oma juristidel võidelda nii kaugele kui võimalik ja nii palju peale kui võimalik.

Kuigi hetkel kannab Britney ekskaasa arvele iga kuu 50000 dollarit ei kajastu see laristajast eksmehe arvel peaaegu kunagi, alati jääb puudu. Britney teenib kuus keskeltläbi 700000 dollarit ning K-Fed soovib sealt hammustada tunduvalt suuremat tükki, vahendab Enetertainmentnews.

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/