Ford valis uue supermodelli

New York– moemaailmas käib kogu kõmu alati „järgmise suure näo“ ümber. Niisiis pole üllatus, et  pärast 28 aastat tegutsemist jagati ka sel aastal välja tiitel „The Ford Supermodel of the World“ .

Kogu üritus toimus eelmisel nädalal, kui 50 finalisti New Yorki saabusid. Modellihakatised pandi käima poodiumil, koguti kokku suurteks pildistamisteks ning saadeti gosee'dele. Üritus kulmineerus 16. jaanuaril suurel runway show'l Manhattanil. Auhind, mille üle tihe konkurents käis, oli 250 000 dollarine leping agentuuriga Ford Models.

Võistluse esimene proovilepanek oli käia poodiumil, näidates oma kahte erinevat modelliilmet. Pärast kõiki katsumusi valiti välja võitja- korealanna Seung-hyun Kang. Pilti temast saate näha SIIT

Kuigi maailmas on kuulsamal positsioonil realityshow „Ameerika Supermodell“, väidavad modellid, et Ford Model'i konkurss on palju tõelähedasem ning avaldab otsest mõju arenevale modellikarjäärile. Veel üheks eeliseks toob modell nimega Ajuma välja selle, et Ford'i konkursil on kohal modelliagentuurid üle maailma, ning kui sa neile meeldid, valivad nad su kohe välja. „Ameerika Supermodell on vaid showbiz,“ ütleb Ajuma viimaks.

Mõningaid pilte üritusest saab vaadata SIIT

Maailmakuulsaid modelle saab vaadata Ford Model'si kodulehel.

 

/Liisa E/