Mis on Fallen Angelsi meikari Jenni lemmik-meigitooted?

Mis on Fallen Angelsi meikari Jenni lemmik-meigitooted?

Rakverest pärit Jenni Papstel(25) on meikarina töötanud juba 5 aastat ning praegu on tema klientideks sellised nimed nagu Jana Kask, Heti Tulve, Jana Pulk, Triin Hunt, Evelyn Mikomägi ning ta on ka Fallen Angelsi tiimi ihumeikar. JEM ilusalongis töötav meikar avas hiljuti oma esimese näituse nimega “Demon Inside Me”. Jenni avaldas Buduaarile oma lemmikmeigitooted, mida ta peaaegu alati oma tööl kasutab!  

Rakverest pärit Jenni Papstel(25) on meikarina töötanud juba viis aastat ning praegu on tema klientideks sellised nimed nagu Jana Kask, Heti Tulve, Jana Pulk, Triin Hunt, Evelyn Mikomägi ning ta on ka Fallen Angelsi tiimi ihumeikar. JEM ilusalongis töötav meikar avas hiljuti oma esimese näituse nimega “Demon Inside Me”. Jenni avaldas Buduaarile oma lemmikmeigitooted, mida ta peaaegu alati oma tööl kasutab!  

Jenni ütleb, et meigitoode kui selline on väga lai mõiste. “Ma ise kasutan oma töös erinevaid firmasid, nii profi- kui ka jaemüügikaupa. Konkreetseid firmasid välja ei hakka tooma, kuna minu kohvris on neid väga palju erinevaid. Nii et – kasutan kõike!”

Aga kui rääkida konkreetsetest lemmikutest, siis nendeks on YSL valgustpeegeldav peitepulk ja Maybelline’i Great Lash ripsmetušš. “Mida mulle töös kindlasti meeldib kasutada, on vaieldamatult parim YSL valgustpeegeldav peitepulk – lemmik! Ma tean, et fotograafid vihkavad seda, kuid kuna teen enamuse ajast pidudele meiki, siis sobib see ideaalselt. Ja ripsmetušši kasutan ka sama juba pikemat aega. Selleks on Maybelline’i rohelise roosaga Great Lash tušš. Isegi Kendra Wilkinson kasutab sama,” lisab ta.

Tene Sommer