NEED 9 MEESTE ÜTLUST ajavad naised totaalselt närvi

Iga mees peaks naisega suhtlema täpselt samasuguse austuse ja viisakusega nagu tegemist oleks tema ema või õega. Paraku kipuvad mõned mehepojad seda pidevalt unustama ja ütlevad naistele asju, mis viimased totaalselt närvi ajavad! Siin on neist üheksa levinuimat!

Iga mees peaks naisega suhtlema täpselt samasuguse austuse ja viisakusega nagu tegemist oleks tema ema või õega. Paraku kipuvad mõned mehepojad seda pidevalt unustama ja ütlevad naistele asju, mis viimased totaalselt närvi ajavad! Siin on neist üheksa levinumat!

1. “Rahune maha!”

See on asi, mida naisele öelda ei tohi. See oleks justkui vihje selle kohta, et naine oleks kuidagi hüsteeriline või reageeriks antud olukorras üle. Ütle selle asemel parem “Mida ma teha saaksin, et mõista, mis sind endast välja ajas?”. 

2. “Seksikas / Tibuke / Kullake jne.”

Stereotüübid! Naised on terve igaviku pidanud selle nimel võitlema, et meid tõsiselt võetaks! Sellised väljendid on selge märk selle kohta, et suhtes puudub austus. Tahad naise poole kuidagi pöörduda? Proovi tema nime kasutada!

3. “Sa oled käsutav!”

Naine, kes ei karda sulle oma mõtteid ja tundeid selgeks teha, ei ole käsutav, vaid oskab vastutada ja panustab suhtesse. Kuidas sellist naist nimetada? Tubliks ja julgeks naiseks!

4. “Paksuke / Lehm / Vaal jne.”

See on universaalne reegel: sa lihtsalt ei kommenteeri mitte kunagi mitte kellegi kehatüüpi!

5. “Sa oled niiske!”

Tuleb välja, et ka selline väljend võib naistel harja punaseks ajada. 

6. “Püksikud.”

See on aluspesu! Väikesed tüdrukud kannavad püksikuid – täiskasvanud naiste puhul nimetatakse seda aluspesuks!

7. “Sul on vaja, et…” 

Mida tal vaja on? Tal on vaja, et ükski mees ei ütleks talle, mida tal vaja on!

8. Erinevad rumalad nimetused menstruatsiooni kohta. 

Menstruatsioon ning kõik sellega seonduv pole ühegi mehe meelisteema, aga mõnikord on vaja ka sellest rääkida. Kui selline olukord tekib, siis ole täiskasvanu ja kasuta sõnu, mida täiskasvanud kasutavad. 

9. “Mu eks oli… (lisa midagi positiivset vabal valikul).”

Eksi mainimine on üleüldse suhteliselt libe rada, mida valida. Ühelegi naisele ei meeldi, kui teda kellegi teisega võrreldakse ja kui sa valid võrdlemiseks oma eksi, siis hakka parem kohe jooksma!

womenworking.com