SELGUS VALUS TÕDE JAY Z ja Beyonce’i eraelu kohta

Eelmise aasta lõpus tunnistas räppar esimest korda avalikult, et ta on oma abikaasa Beyonce'le truudust murdnud ning nende abielu oli vahepeal tõepoolest väga raskes olukorras. Abielunõustaja abiga suudeti siiski suhe päästa ning nüüd räägib räppar kõigest avalikult, et aidata neid, kes sama probleemi ees seisavad.

Eelmise aasta lõpus tunnistas räppar esimest korda avalikult, et ta on oma abikaasa Beyonce’le truudust murdnud ning nende abielu oli vahepeal tõepoolest väga raskes olukorras. Abielunõustaja abiga suudeti siiski suhe päästa ning nüüd räägib räppar kõigest avalikult, et aidata neid, kes sama probleemi ees seisavad.

Jay Z tõdeb, et kohe kui Beyonce sai teada, et ta on teda petnud, istusid nad maha ning rääkisid oma tunnetest ausalt. Paar leidis, et parim lahendus on abi otsida spetsialistilt ning seda nad ka tegid.

Jay Z tunnistab oma vigu ja ütleb, et kõik inimesed eksivad, ent kui kaks inimest teineteist tõeliselt armastavad, siis on võimalik ka kõige mustemast august välja tulla.

Räppar peab Beyonce’i oma hingesugulaseks ning ei kujuta ette, kuidas ta ilma temata üldse elada saaks.

Allikas: The Sun