TOIDUKARBID, MIS PANEVAD SIND ise kokkama!

Kuigi vahel võib tunduda, et töö- või koolipäeva vahepausil on kõige lihtsam sööma tõtata mõnda lähedalasuvasse kohvikusse või kiirete lõunapakkumistega kostitavasse restorani, siis tõele au andes on selge, et ise või lähedase inimese tehtud ja kodust kaasa pakitud lõunasöögile vastu ei saa. 

See ei pea sugugi tähendama, et lõuna tuleb “mööda saata” kiirelt ja laua tagant või oma tööpostilt püsti tõusmata. Mida laialdasemaks kasvab trend tööl või koolis isetehtud lõunasööki süüa, seda rohkem on ka tööandjad mõelnud puhkealadele ja õdusatele ruumidele, kus sõbralikus õhkkonnas koos töökaaslastega kosutav pooltund mööda saata.

On äärmiselt tervitatav, et ka kõikvõimalikud köögitarvikute tootjad on seda trendi märganud ning püüavad seega meie igapäevased lõunapausid (või ajanappuse tõttu kodus söömata jäänud hommikusöögid) nii mugavaks teha kui võimalik. Soovitame soojalt – isegi kui oled mugavuse tõttu siiani sööklatoitu eelistanud, siis anna põnevatele ja tootjate poolt hoolikalt läbi mõeldud purkidele, pudelitele ja topsikutele võimalus – praktilisemaid igapäevaseid abivahendeid naljalt ei leia!

Meie tegime lähemalt tutvust Sistema spetsiaalselt kodust toidu kaasa võtmise jaoks disainitud ja toodetud tarvikutele Koduekstras. Tegu on sarjaga, mis on tehtud BPA-vabast korduvkasutatavast plastikust, mis on ühekordne investeering väga pikaks ajaks.

Toote valik sõltub juba väga palju inimese eelistustest. Kui oled suurem värskete smuutide fänn, siis on sinu jaoks ilmselt ideaalne 700 ml shaker-joogitops, mis on suurepärane abivahend ka päevadeks, kui sul koosolekute vahel korralikult einestamiseks piisavalt aega ei jäägi. Segad kodus oma lemmikkoostisosadest segu valmis, kallad topsi ja asud teele. Tops on disainitud ääretult mugavaks ja vastavalt maitsele on saadaval mitmes erinevas värvitoonis. 

Hilistele ärkajatele ja suurematele pudrusõpradele soovitame aga kuumutatavat pudrukaussi. Pudru võib õhtul valmis teha ja kaussi panna. Hommikul jääb sinu ülesandeks vaid pärast hammastepesu karp kaasa haarata ja tööle rutata. Pudru võib kontorisse jõudes koos karbiga mikrolaineahju kuumenema panna ning juba minuti pärast koos värskete ajalehtedega nautima hakata. 

Klassikalisi võileibu ja salatit armastavale inimesele on Koduekstral pakkuda karbid, mis võimaldavad sektsioonide kaupa erinevad toiduained üksteisest eraldada, nii et need omavahel ei seguneks. Saad mugavalt tööle või kooli kaasa pakkida näiteks võileivad ning hapukoore-tomatisalati ning olla kindel, et kui lõunapaus käes, on need küll endiselt kompaktselt ühes karbis, kuid ükski tilk hapukoort võileibadele läinud ei ole.

Käsikäes koduste hoidiste – mooside ja mahlade – tegemisega on kõrghooaeg ka omakasvatatud aiasaaduste talveperioodiks külmutamisel. Need samad marjad ja puuviljad on aga ka suurepärased motivaatorid, et endale tervislik ja maitsev lõuna kodust kaasa pakkida. Sööklalõunal koduste marjade, jogurti, salati või hommikupudrule väärilist vastast lihtsalt pole!