ÜKSIKEMA KARM ULTIMAATUM: kui soovite mu lapse sünnipäevale tulla, siis makske raha!

ÜKSIKEMA KARM ULTIMAATUM: kui soovite mu lapse sünnipäevale tulla, siis makske raha!

29-aastane Inglismaalt pärit üksikema Ruma Ali arvas, et tema idee paluda kaksikutest laste sünnipäeval osalemise eest raha, on lausa geniaalne. Paraku lõhkes naise roosa mull üsna ruttu ning tulemuseks oli hoopis suur skandaal sotsiaalmeedias, kirjutab The Mirror.

Ruma plaanis sünnipäevale kutsuda kõik laste klassikaaslased, keda on kokku üle 60, sest lapsed käivad erinevates klassides. Oma otsust põhjendas ta sellega, et makstes osalemismaksu, ei peaks külalised kaksikutele sünnipäevakinki tooma. Ta küsis iga lapse käest kaheksa eurot.

Naise sõnul oli vaid üks 60 lapsevanema seast idee vastu. Sotsiaalmeedias vallandus aga suur skandaal.

“Ei, ei, ei. Sinu laste sünnipäeva rahastamine ei ole teiste asi. Teed sellise peo, mille jaoks sul raha on,” kommenteeris üks.

“Kui pole raha peo pidamiseks, siis jääb pidu lihtsalt ära. Korralda selle asemel midagi väikest ja enda rahakotile sobivat. Ma ei saa aru, miks peab tänapäeval kõik nii massiivne olema,” lausus teine.

“Ei tule kõne allagi, et maksaksin selle eest, et minu laps saab sünnipäevale minna. Ma ei oleks sellega nõus, see on väga alatu,” leidis kolmas.

Ali kinnitas intervjuus, et raha küsimise taga ei peitu see, et ta ei jaksaks lastele sünnipäevapidu korraldada, vaid see on lihtsalt tema viis asju teha. Osalemismaksu eest saavad lapsed mänguväljakul pidu pidada, sooja sööki süüa ja neid ootab väike kingitus.