VÕITJA! INGLOT MÄNG. Avalda arvamust ja võida!

VÕITJA! INGLOT MÄNG. Avalda arvamust ja võida!

Armsad Buduaari veebilugejad!

Põnev ja meeleolukas Buduaar Summer Model 2016 finaalvõistlus on toimunud ja peaauhinnavõitja ning erinevate voorude parimad said juba 23. juulil Pärnu ööklubis Sugar valitud. Loe seda siit: BUDUAAR SUMMER MODEL 2016 VÕITJAD JA SUUR GALERII 

Koostöös äsja Eestis, Tallinnas Narva mnt 13 Pro Kapitali Ärimaja hoones, oma esinduskaupluse avanud Inglot meigibrändiga jätsime ka teile võimaluse oma arvamust avaldada. Ehk siis natuke ka “Buduaar Summer Model 2016” žüriiks olla. 

Valigem galeriist oma lemmik “INGLOT meigimodell” leidke tema nr ja nimi pildi paremalt äärelt ja andke kommentaarides teada milline finalist ja tema meik teile kõige enam meeldis. 

Kirjutage finalisti number ja nimi meile siia kommentaaridesse, täitke ka kontaktandmete väli, et saaksime teiega ühendust võta, sest me loosime tänutäheks oma arvamuse avaldajate vahel välja uhke Inglot meigikohvri.

Suured tänud rohke osavõtu eest ja paistab, et seekordne ülekaalukas võitja oli teie arvamuste põhiselt nr. 7 Liisi. 

Kuna seekord oli võiduvõimalus just veebilugejatele siis valisime välja Liisile tunnustust jaganud Kristiina Aasamäe. Buduaar võtab sinuga ühendust!

 

Õnnelikust võitjast anname teada 4. augustil