Mis on head ja vead põhitöö otsimise kõrvalt ajutise töö võtmisel

Paljud naised käivad põhitöö otsimise kõrvalt ka poole kohaga kuskil tööl. Tihti ollakse poole kohaga näiteks sekretär või asjaajaja. Põhitöö otsimise kõrvalt tööl käimise peamine pluss on see, et kindlustad ennast niikaua materiaalselt kui sobivama töö leiad.

kadri@buduaar.ee

Paljud naised käivad põhitöö otsimise kõrvalt ka poole kohaga kuskil tööl. Tihti ollakse poole kohaga näiteks sekretär või asjaajaja.

Põhitöö otsimise kõrvalt tööl käimise peamine pluss on see, et kindlustad ennast niikaua materiaalselt kui sobivama töö leiad. Ilma poole kohaga tööl käimiseta saaksid ennast ehk rohkem ja tõsisemalt ideaaltöö otsimisele pühendada, kuid mis saaks siis sinu majanduslikust seisust? See variseks lihtsalt kokku…

Teine väga oluline pluss põhitöö otsimise kõrvalt ajutisel tööl käimise juures on see, et tutvud paljude erinevate inimestega ja lood endale kontakte. Hiljem võid nende kontaktide kaudu ju endale tööd saada. Samuti arendad oma oskusi ning kui saad endale täiskohaga ideaaltöökoha, siis oled paljudes asjades teadlikum ja vilunum.

Põhiline miinus on ajutise töö puhul see, et pead leidma töö kõrvalt aega tegeleda tõsisemate tööotsingutega.