UUS! Kuufaasid: Algas kuu loomine. Mida praegu teha ja mida tegemata jätta?

UUS! Kuufaasid: Algas kuu loomine. Mida praegu teha ja mida tegemata jätta?

Vanasti tehti kõik tööd ja toimetused kuufaaside järgi ning looduslikku tasakaalu ja harmooniat oli palju rohkem kui praegu. Näiteks paljud inimesed käituvad ja tunnevad end täiskuu ajal end sootuks teistmoodi kui tavaliselt, kuid sellega ei arvestata enam tänase kiire elutempo juures. Paljud aga ei ole oska enda meelelisi ja füüsilisi muutumisi üldse kuuga seostada.

Vanasti tehti kõik tööd ja toimetused kuufaaside järgi ning looduslikku tasakaalu ja harmooniat oli palju rohkem kui praegu. Näiteks paljud inimesed käituvad ja tunnevad täiskuu ajal sootuks teistmoodi kui tavaliselt, kuid sellega ei arvestata enam tänase kiire elutempo juures. Paljud aga ei ole oska enda meelelisi ja füüsilisi muutumisi üldse kuuga seostada.

Vanasti tehti kõik tööd ja toimetused kuufaaside järgi ning looduslikku tasakaalu ja harmooniat oli palju rohkem kui praegu. Uuest rubriigist saab sinu nõuandja, millal teha suuremaid töid, millal lõigata juukseid või millal tõmmata otsad kokku.

Kuu faasid

Kuu tüüpilisi nähtavaid vorme ehk Kuu faase on neli: noorkuu, esimene veerand (elik poolkuu), täiskuu ja viimane veerand (poolkuu). Kuuloomisest täiskuuni on kasvav Kuu, täiskuust noorkuuni kahanev Kuu.

Kuu faasid sünnivad liikumisest. Teatavasti on Kuu helendus põhjustatud talle langevast päikesekiirgusest ja valgustatud poolkera on kas täielikult või osaliselt Maalt nähtav. Kuu loomise ajal pole terve ööpäeva jooksul Kuud näha ja see ilmub esmalt kitsa sirbina ja kasvab pidevalt. Umbes kahe nädalaga saab sellest helendav ketas, mida nimetatakse täiskuuks.

30.01.2014 algas uue kuu loomine

Kuu loomise aeg on rahulik ootuste ja ettevalmistamiste aeg. Vanarahvas uskus, et kui kuuloomine leiab aset kolmapäeval, siis juhtub sel kuul palju õnnetusi. Kuuloomise ajal ei ole hea midagi istutada või külvata, sest need asjad ei lähe kasvama. Ka lapsi ei ole hea sel ajal teha – siis võivad saata rasedust komplikatsioonid. Usuti ka seda, et see, kes ise kuuloomise ajal on sündinud, lapsi ei saa. Kuuloomise ajal ei käidud ka saunas, sest siis pidid haigused kimbutama hakkama. Kuu loomise aeg ei sobi ühelegi suuremale uuele algusele, isegi auto ostmise jaoks mitte, rääkimata firma loomisest või naisevõtust. Sellel ajal on parim teha kõike seda, mis on kasulik kehale: iluravikuurid, vitamiinikreemid, massaažid, sest sellele järgneval noorkuu ajal tugevneb ravimite mõju.

Noorkuuaeg saabub 6.02.2014.