MUPO on mures: Soome naised käivad Tallinnas kodututega seksimas

MUPO on mures: Soome naised käivad Tallinnas kodututega seksimas

Munitsipaalpolitsei ameti juht Raik Saart rääkis konverentsil “Turvaline Tallinn” pealinnaelu hälvetest, mis Mupole viimasel ajal kõige teravamalt silma on hakanud. Üheks neist on sadamas D-terminali taga asuv kodutute kommuun, vahendab ajaleht Pealinn. 

Munitsipaalpolitsei Ameti juht Raik Saart rääkis konverentsil “Turvaline Tallinn” pealinnaelu hälvetest, mis Mupole viimasel ajal kõige teravamalt silma on hakanud. Üheks neist on sadamas D-terminali taga asuv kodutute kommuun, vahendab ajaleht Pealinn.

Mupo juhi Raik Saarti sõnul käivad Soome naised Eestis kodututega voodirõõme jagamas. Kõik see toimub loomulikult sadama vahetus läheduses. “Tegemist on üsna räpase ja ebameeldiva kohaga. Kuid üks kambrikene seal on puhas – sinna on telliskivide peale pandud lauad, selle peale madrats puhaste linadega. Mis see on? Selgus, et meie põhjanaabrite naised, kes käivad siin viina võtmas, tahavad ka teist laadi meelelahutust. Tundub võimatu, kuid meile näidati trofeedena nende naiste aluspesu. Mis vägi ajab kultuurse rahva naised sinna prügimäele bomz‘idega hullama – arusaamatu,” imestas Saart konverentsil.  

 

Buduaar.ee