Reklaam sulgub sekundi pärast

Anna välja headust, andesta ja ära loobu oma õnnest

foto
123rf.com

Randy Gage kirjutab raamatus  "Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage“, et me tõmbame ligi kõike, millele mõtleme - nii seda, mida ihaldame, kui ka seda, mida pelgame. Kõik, mis köidab meie mõtteid, realiseerub meie maailmas.

Siin on üheksa head mõtet raamatust.

  1. Rõõmusta teiste edu üle. Kellegi edu üle kadeduse tundmine tugineb hirmule ning blokeerib ka sinu enda küllustunde. Seevastu kellegi edu üle rõõmustamine tuleb armastusest ning tõmbab sinu ellu veel rohkem küllust.
  2. Lase negatiivsusest lahti. Kui hoiad negatiivsusest kramplikult kinni, siis ei mahugi su ellu positiivset.
  3. Suuna hüved ringlusesse. Loodus ei salli tühja kohta. Kui tahad endale uusi kingi, siis anna mõni paar ära. Kui tahad uusi riideid, siis korrasta riidekappi ning anneta osa vaeste varjupaigale. Tekita vaakum. Kas igatsed oma ellu rohkem kallistusi? Rohkem armastust? Anna osa neist ära. Kui suunad osa hüvest ringlusesse, vabastad ühtlasi ka energiablokeeringuid ning külluse jõgi saab sujuvalt edasi voolata. Mida rohkem annad, seda enam saad tagasi.
  4. Pühitse sünnipäraseid oskusi ja jaga neid teistega. Kui sind on millegagi õnnistatud, siis on oluline selle eest tänulik olla ning seda teistega jagada. Kui sul on millegi peale annet, kuid sa ei arenda seda, siis pisendad oma tõelist loomust. Sünnipäraste oskuste austamiseks tuleb neid pühitseda ning teistega jagada. Kui sa seda teed, siis õnnistatakse sind veel rohkem.
  5. Anna välja headust. Iga olukord, mis elus tekib, on su enda tegevuse tagajärg. Seega, kui soovid neid olukordi muuta, siis muuda seda, mida endast välja annad. Kui annad head, saad ka tagasi head.
  6. Andesta. Kui sa ei suuda andestada, siis ei suuda sa ka jõukust oma ellu vastu võtta.
  7. Ära loobu oma õnnest. Teiste nimel oma õnnest loobumine, olgu nad tuttavad või mitte, kinnitab nii sulle kui ka teistele, et oled ebaoluline ega vääri isegi iseenda tähelepanu. Oma õnne allutamine teiste omale on tegelikult inimsusevastane ning teeb sind vaimselt haigeks.
  8. Sea end esikohale. Vabas ühiskonnas, kus igaühe vajadused on esikohal, ei peaks inimesed tundma süümepiinu ega ärevust. Iseenda ohverdamine on hullem kui madal enesehinnang, see tapab vaba ettevõtluse ja mõjub negatiivselt kogu inimkonnale.
  9. Naudi elu. Sinu väärtussüsteem peaks tuginema enese alalhoidmisele ning õnne poole püüdlemisele - sul on õigus oma elu üle otsustada, tehes seda enda valitud viisil, oma standardite järgi ning iseenda naudinguks. Vähemaga leppida oleks kahjulik. Ja kõik, mis on kahjulik ühele inimesele, on kahjulik kogu ühiskonnale tervikuna.