Reklaam sulgub sekundi pärast

INGRID Joya Tsirel: hetkedel ja kogemustel on suur väärtus!

.
Foto: Diana Unt

Enesearenguterapeut Ingrid Joya Tsirel, kes astub 26. märtsil koos Kadri Voorandiga üles Keila-Joal püramiidmajas toimuval kontsertrännakul, sõnab, et läbi kogemuste saame me iseendast teadlikumaks, saame vabaks anda ära mõeldud mõtted ja ära tuntud tunded. Seega on hetkedel ja kogemustel suur väärtus!

Kõigel elus toimuval on suur väärtus

Joya sõnab, et on kontsertrännakuid tehes saanud iseenda jaoks ühe väga olulise taipamise. Selle, kui suur väärtus on kõigel, mis tema elus toimub. „Neid sündmusi ette valmistades ja mõeldes läbi praegusel hetkel olulisena näivad teemad ja isiklikud juhtumised, olen ma avastanud kullatükke igapäevaelust. Nüüdseks kirjutan üles oma mõtteid ja toredaid lugusid elust enesest. Olen muutunud tähelepanelikumaks enda ja teiste suhtes. Olen õppinud veel rohkem lahti laskma väljaspoole seatud ootustest ja nautima rohkem seda mis on. Kõige selle vastu võtmiseks oli mul vaja hetkeks peatuda, hakata vaatama seda mis mul igapäevaselt on, mis minu sees ja ümber toimub ja teistega jagamiseks vahekokkuvõtteid teha,“ nendib ta.

Joya sõnab, et on tõeliselt tänulik selle kogemuse eest, elu värvirikkuse ja kõigi toredate inimeste eest, kellega koos seda luuakse ja kes nendega kontserträndamas käinud on.
Ta selgitab, et kontsertrännak on just see koht, kus võtta korraks aeg maha, nautida imelist muusikat Kadri Voorandi esituses ja lasta ennast tema jagatud mõtetel kanda. Lihtsalt olla, lubada ennast lendu minna ja vaadata kuhu helid viivad.

Hinge puudutav kontsertkulgemine inspireeriva sõnaga

Kontsertrännak on hinge puudutav kontsertkulgemine, mille sisse on põimitud inspireeriv sõna koos maitsva taimeteega. Uus suund kontsertturul võimaldab nautida muusikat ja sõna mugavalt pehmetel mattidel ja patjadel istudes. Kes tahab, võib lamada. Tegelikult võib ka lihtsalt magada. Nii, nagu sinul on hea.

Sündmus kestab ligi 2,5 tundi. Joya annab õhtule suuna eestimaise taimetee ja jutuga, Kadri saadab seda helidega, mis luuakse kohapeal Joya lugude ja mõtete tuules. Tee saab olema Joya eriline segu just selleks õhtuks, mõttelend koos lugudega uues kordumatus kuues.
Aplodeerima lugude vahel ei pea. Enamik muusikast luuakse kohapeal, kuid esitusele tuleb ka valik olemasolevatest südamelauludest laiendatud seades. Eesmärk on muusikaga mõtete ja tunnete kulgemist toetada.
Südamega valmistatud tassike teed, hubane olemine, Voorandi impro-pop ning Joya mõtisklused loovad mõnusa terviku, minemaks oma mõtetes sinna, kuhu hing ihkab.