Reklaam sulgub sekundi pärast

NIPINURK: Kuidas äratada endas naisenergia?

Monika Kuzmina

Alice Märtin
Alice Märtin

Terapeut ja üks Ühenduses High on Life enesearengufestivali korraldajatest Merliis Sulg sõnab, et igal naisel on ka endale iseloomulik miski, mis on tema veetluse saladus ja tuleb vaid leida, mis hetkedel me end naiselikumalt tunneme. Ja hea oleks siis seda rohkem oma ellu tuua.

Miks on vajalik äratada endas naisenergia?

Merliis selgitab, et naisenergia on see, mis on naistele nii loomulik ja sünnipäraselt omane. Ja just seetõttu teeb see ka naisi hingest õnnelikuks. “Meie ülesanne naistena siin maal on jagada armastust ja ilu, märgata ja võimendada seda,” on ta kindel. Samuti tunneb meie keha end rohkem naisenergias elades harmoonilisemalt ning oleme terved.

Naisenergia äratamiseks proovi seda:

Üks kõige lihtsam tee naiselikkuse juurde on läbi keha ja kui rääkida kehast, siis ei saa Merliisi sõnul üle ega ümber seksuaalsusest. Kui naisena oma seksuaalenergial voolata lubame, siis tunneme end ka naiselikult ja õrnalt, voogavalt ja ilusana.

• Tantsimine on parim igapäevane praktika naistele.

• Vaba aja ehk olemise aja võtmine on oluline, et toimetamisest - meesenergiast välja saada.

• Proovi oma päeva jooksul märgata kõiki lõhnasid ja maitseid nii, et sa naudid neid ja tunnetad kogu kehaga. Märka igal sammul ilu enda ümber ning kuula enda jaoks harmoniseerivat muusikat.

• Käi massaažis või masseeri end ise igal hommikul sooja õliga.