Reklaam sulgub sekundi pärast

NIPPE, kuidas nautida pidusid ja elu alkoholita

Foto
Foto: Karen Härms

Ekstaasi alkoholivabade tantsupidude korraldaja Keijo Tismus ehk Deejay K.O kirjeldab, et tema pidudel nauditakse alkoholi asemel hoopis kakaod, ägedat feeling’ut ja põnevaid afrorütme, mis loovad positiivseid emotsioone. Ja alkoholi ei ole peol vajagi!

Vabaks laskmiseks ei ole vaja alkoholi

Keijo usub, et tants aitab end viia enda südamesse. ”Läbi tantsu sa saad olla täpselt see, kes sa päriselt tahad olla ja tantsides rändad aina rohkem enda sisse, mille läbi võid kogeda ekstaasitunnet,” selgitab ta ja lisab, et läbi liikumise tunnetab oma keha ja vaimu paremini.

Ekstaatiline tants ja meelemürgid kokku ei käi. Keijo julgustab, et sul ei ole vaja vabaks laskmiseks muud, kui alistumist, lubamist ja head muusikat. Ekstaatilise tantsuga võid käivitada endas ka igasuguseid emotsioone ja protsesse. Võta lihtsalt kõik vastu, usalda ja alistu!

Elu saab nautida ka alkoholita

Keijo tõdeb, et on alati olnud „kastist välja“ mõtleja ja tajunud maailma väga helge paigana. Talle meeldib pakkuda helgust ja rõõmu nii eraelus kui sündmuste korraldamisel. Ta ütleb, et naudib väga sündmuste korraldamist ja veelgi rohkem sel juhul, et külalised päriselt kogevad enda hinge liikumist ja sündmuse võlu, mitte meelemürke.

Tema jaoks on oluline ka see, et elu saab nautida väga hästi alkoholita. Ta soovib tuua inimestele teadmise ja kogemuse, et saab ka teisiti pidutseda.

Eelmiste sündmuste pealt näeb Keijo, et Ekstaasi külalised on alati eriti tänulikud ja õnnelikud, kui on seda üritust kogenud. Ta selgitab, et Ekstaasi eesmärk ongi tuua inimestesse palju headust, sära ja rõõmsameelsust, mida jagatakse edasi teistele hingedele. „Mul on tunne, et me muudame nende pidudega maailma paremaks paigaks!“ on ta kindel.