Reklaam sulgub sekundi pärast

VIIS sammu, kuidas manifesteerida

.
Foto: 123rf.com

Noor Hibbert kirjutab oma raamatus „Sa elad vaid korra“, et meie ümber on palju sellist, mida pole võimalik iial loogikaga hoomata. Õigupoolest piisab isegi kiirest guugeldamisest, et saada teada, kui vähe teadlased ja Nobeli preemia laureaadid tegelikult teavad aju toimimise kohta, ja et see on neuroteaduse üks suurimaid väljakutseid. Ta jagab raamatus oma manifesteerimismeetodit. „See süsteem on minu heaks ikka ja jälle töötanud, samuti minu klientide heaks üle terve maailma. Inimesed on manifesteerinud endale kodu, lapsi, rohkem raha, paremat tervist ja tõusu karjääriredelil. Mis kõige tähtsam, kui hakkad seda meetodit rakendama, saab sinust sinu enda kõige harmoonilisem ja rõõmsam versioon. See meetod loob eriti hea ühenduse universumiga, mis omakorda juhib sind hoopis vähema vaevaga sinu enda eesmärgini,“ ütleb ta.

Esimene samm. Otsusta, mida sa kogu hinges tahad, ja aktiveeri see neljandas dimensioonis

See on nagu sihiseadmise kasvuhormoon. Otsusta, mida sa tõesti tahad, miks, ja mis tunde see sinus tekitab – need on kolm kõige tähtsamat komponenti, et ükskõik mida manifesteerida.

Teine samm. Paljasta oma südamesooviga seonduvad uskumused

  • Ma tahan endale meest, aga teda pole veel.
  • Ma tahan rohkem teenida, aga ma olen aheldatud oma töö külge.
  • Ma tahan vähist terveneda, aga arstid ütlesid, et see on võimatu.

Meile meeldib oma unistused pihuks ja põrmuks aga-aga-agatada. Ent agad on väga head selles mõttes, et viitavad meie piiratud mõtlemisele ja programmeeritud paradigmale. Kui suudame hakata agasid endale teadvustama, siis nende haare meie ümber nõrgeneb ja meil on võimalik agadele vastu hakata. Piiratud uskumused hoiavad meid kinni elus, mis on – pole vist üllatav – samuti piiratud. Sellisteks, nagu me oleme, kujundas meid see, mida me lastena nägime, kuulsime, kogesime; meie maailmapilt kujunes moondunuks ka nende hirmude tõttu, mida vanemad meile projitseerisid.

Kolmas samm. Programmeeri oma meel ümber ja loo eduks kavandatud identiteet

See on tähtis samm. Meie identiteet loob meile isikliku reaalsuse. Me usume, et identiteet on kivisse raiutud, kuid see pole nii. Kui sa usud, et sul ei õnnestu jõuda videomängus 10. tasandile, siis jäädki pidama esimesel tasandil. Aga hea on see, et tänu aju paindlikkusele ehk neuroplastilisusele on meil võimalik muutuda selliseks, nagu ise tahame. Luues uusi uskumusi, mis loovad uusi mõtteid, mis viivad uutmoodi tegudele, muudame ka tulemust.

Meil tuleb luua uusi uskumusi ja hoolitseda selle eest, et need korduste abil ka alateadvuses kinnituksid. Alateadvus on see, mis tõmbab energeetiliselt ligi või tõstab soovide vastu mässu, seega tuleb meil oma elu vilju hakata kasvatama teistmoodi seemnetest.

Neljas samm. Häälestu universumi FM-lainepikkusele. Iga päev

Universumiga samale lainele jõudmine ei ole mingi lineaarne tegevus, vaid see on elamise viis. See on valik teadvustada endale oma mõtteid ja energiat iga päev nii, et püsiksid kindlalt oma keskmes! See on teadlik valik olla inimene, kes on kindel, et elu toetab seda, mitte ei tööta selle vastu. Selline inimene juhindub armastusest, mitte egost – selline versioon sinust otsustab olla parem inimene, pagan võtaks.

Viies samm. Hakka füüsilises maailmas tegutsema inspireeritult ja juhitult

See on etapp, kus enamik läheb rappa, sest on lugenud manifesteerimise kohta raamatuid, kus on täiesti vääralt jäetud mulje, nagu oleks tegemist millegi maagilisega, mis ei nõua sinult muud kui lihtsalt visualiseerimist. Hibbert ütleb, et see on täiesti vale – pole mõtet loota, et kui lösutad küpsiseid mugides diivanil ja vaatad järjekordset episoodi sarjast „Sõbrad“, kukub sulle taevast sülle miljon.

Ta toob videomänguanaloogia juurde. Kujuta ette, kui sulle öeldaks: „Siin on sinu elu videomäng ja selleks, et saada parem elu ja noppida üles enamik kuldseid tähti, on sul vaja igal tasandil võita.“ Kujuta ette, et pärast neid sõnu ulatatakse sulle konsooli, et saaksid mängu võita, kuid sina ei võta konsooli oma kätte. Mäng oleks jätkuvalt alguses, aeg muudkui tiksub ja konsool kuumeneb, kuna vedeleb niisama päevade kaupa ilma kasutuseta.

Sa pead konsooli kätte võtma ja hakkama päriselt tööd tegema! Sa pead konsooli (oma keha) selles elu mängus kasutama. Sa pead kasutama oma füüsilist keha, et asjad hakkaksid ometi liikuma!