Reklaam sulgub sekundi pärast

VIIS SEKSIKÜSIMUST EPP KÄRSINILE

Foto
Foto: Maksim Toome

„Seksuaalsus on üks osa meie olemisest ja sel on nii palju värve ja kihte,“ ütleb kogemuskoolitaja ja Amare Luna Stuudio looja Epp Kärsin. Esitasime talle viis seksi ja suhteid puudutavat küsimust!

  1. Kui ei ole eesmärk lapseootele jääda, siis kui oluline seks inimese elus ikkagi on?

Meie seksuaalsus on väga individuaalne. Me ei seksi ainult selleks, et lapseootele jääda, vaid seks on õnn, rõõm, nauding ja kindlasti rahulolu. Seks mängib meie elus just nii palju rolli, kui palju ruumi talle anname.

  • Mida tähendab litsienergia ja miks see meestele meeldib?

Armsamalt öeldes on see armastaja energia ehk see on naine, kes ei karda välja näidata, et talle meeldib seks ja ta on oma seksuaalsusega väga heas kontaktis. Meestele meeldivad naised, kes on voodis enesekindlad ja kirglikud, kes iga oma keha liigutuse, hingamise ja voolamisega on sada protsenti kohal. Mees erutub sellest veel rohkem, kui naine on vaba ja vallatu ning ei kao vahekorras ära, vaid osaleb kõikide meeltega.

  • Mis on kõige olulisem asi naiste seksuaalsuse kohta, mida mehed peaksid teadma?

Iga naine vajab aega ja iga naine on erinev. Kõik orgasmid saavad alguse ajust ja oluline on julgus küsida, milline on naise jaoks ideaalne eelmäng, ideaalne vahekord. Las naine kirjeldab iga peenemat detaili, mida ta soovib kogeda. Väga kirgliku naise seksuaalsus võib end kokku pakkida pärast laste sündi või usalduse kaotust paarisuhtes. Samuti võib seksuaalsus aastatega muutuda paremaks ja naine vabamaks. Kui seksuaalsust pidevalt avardada, siis seda võimsamaks ja pikemaks muutuvad orgasmid. Soovin, et mehed mõistaksid, et seksimisel ja armatsemisel on väga suur vahe. Me kõik oskame seksida, aga õppida armatsema – see on tõeline kunst!

  • Kuidas toitumine meie seksuaalelu mõjutab?

On sööke ja toiduaineid, mis mõjuvad meie seksuaalelule väga positiivselt ja isegi tõstavad seksuaaliha. Samas ei sobi täis kõht ja naudingud omavahel kuidagi kokku.

Nii naiste kui meeste puhul võib ülekaalulisus olla seksuaalelu pärssiv, takistades kehalist liikumist, võimaldades väiksemat variatiivsust poosidel ja põhjustades enesekindluse langust.

  • Millal võib meie seksuaalsus minna „uinunud olekusse“ ja kas seda peaks pelgama?

Naistel võib selline olukord tekkida pärast laste sündi või lahkuminekut. Meeste puhul võib seksuaalsus minna „uinunud olekusse“, kui naisel on üleliigne stress. See võib juhtuda ka keerulises paarisuhtes, kui on toimunud emotsionaalne kaugenemine teineteisest või solvumine, ka haigused võivad meie seksuaalsust mõjutada. . Seksuaalsus on üks osa meie olemisest ja sel on nii palju värve ja kihte. Me ei peaks pelgama, kui seksuaalsus on muutunud, vaid peaksime olema teadlikud, et see võib ajas olla erinev.

Epp ütleb, et ka seksimist on võimalik õppida ja saada parimaks armastajaks. Vaata rohkem www.eppkarsin.com