SOFTRENDI ideedest tulvil salongid täis uskumatu kvaliteediga diivaneid ja disaini

Sisuturundus

Softrendi salonge saab külastada Tallinnas (Pirital, Rocca al Mares, Tondil), Tartus ja nüüd ka Pärnus.

Kõigil meist on sõber-tuttav, kelle elutuba ehib Softrendi diivan. See on loomulik, sest armastatud eestimaise mööblitootja diivanite mugavus, ajatult skandinaavialik stiil ja kvaliteet (loe: erakordne vastupidavus) on hästi teada.

Kohalikul pereettevõttel on diivanite meisterdamisel juba 25-aastane kogemus. Selle aja jooksul on läbi proovitud hulk tootmistehnikaid ja materjale, mille tulemusena kuuluvadki Softrendi diivanid ja pehme mööbel tänaseks diivanite täielikku tippklassi.

Lisaks pehmele mööblile on Softrend juba pea viis aastat kliente rõõmustanud inspireerivate sisustussalongidega, kust saab pehme mööbli juurde ka õdusa kodu kujundamiseks kõike muud vajalikku. Tänaseks on sisustussalonge Eestis kokku 5 – Tallinnas (Pirital, Rocca al Mares, Tondil), Tartus ning kevadel värskelt avatuna ka Pärnu linnas. Salongide interjööri on kujundanud Softrendi sisekujundaja Katariina Kalda.

Eesti disainbrändi MiuRio käsitöövaibad.
Näidised Softrend Tondi salongis.

„Sisustussalonge kujundades oleme tõepoolest pidanud oluliseks, et mööbel ja muu sisustus moodustaksid terviklikke ja inspireerivaid väljapanekuid, millest on külastajal lihtne oma kodu sisustamiseks ideid noppida. Diivan või voodi ise on küll oluline ja mahukas mööbliese toas, kuid et luua selle juurde kodusoojust ja isikupära, tuleb muudki lisada. Palju lihtsam on valikut teha, kui saad asju kõrvuti näha, katsuda ja nende kokkusobitamist päriselus läbi proovida,“ sõnab Katariina, kellega saab Softrendi salongides sisekujunduskonsultatsiooniks ka tasuta kohtumise broneerida.  

Nüüd saab eluruumide kogu põhilise sisustuse valida Softrendi salongidest, olgu selleks näiteks diivani juurde sobituv vaip või ka diivanilaud koos seda ehtiva küünlajalaga, lisaks postrid-pildid seintele. Samuti leiab Softrendist nägusa disainiga kvaliteetsed elutoariiulid, -kapid ning söögilauad ja pehme polstriga mugavad söögitoolid, mida kliendid väga armastavad. Lisaks veel väiksemaid aksessuaare, nagu meie enda mööblimeistrite valmistatud kvaliteetsed ja laia värvivalikuga diivanipadjad, aga ka pleedid, kohvilauaraamatud ja aroomiküünlad. Tervik moodustub suurematest ja põhilisematest sisustuselementidest, nagu diivan, millele saab juurde luua isikupära erineva vormi, tekstuuri ja värvinüanssidega. Ruumikujunduses soovitab sisekujundaja Katariina kasutada erinevate vormide ja värvide kordusi. „Samas on hetkel väga trendikas lisada harmoonilisse sisekujundusse kindlasti ka üks pisike vimka või ebakorrapärasus – just see ebakorrapära või ebatäiuslik lisand teeb interjööri tervikuna täiuslikuks“, sõnab ta.

Viola. Elegantne disainelement magamistoas.

Salongis ringi uudistades ja diivanitel istudes saab aromaatset kohvi või teed nautides rahulikult oma unistuste kodu üle mõtiskleda. Diivaneid on Softrendi valikus igale kodule. Mõni diivan toetab istumisel selga rohkem, mõni on aga pehme otsekui pesa, millesse vajuda. Pea kõigi diivanite juurde saab tellida samas seerias tumba ja tugitooli. Eesti kodudes armastatakse pikendatud istumisosaga diivaneid, mõne jaoks on oluline diivani kõrge peatugi – sedagi saab salongis proovida.

Sisustust valides saab salongi kogenud müügikonsultantidelt kohapeal alati nõu küsida. Seda võimalust kasutatakse eriti palju just diivanile kangast valides – salongis on lausa 5000 erinevat näidiskangast. Nende hulgas on eriti plekikindlaid, lemmikloomasertifikaadiga, keskkonnasõbraliku tehnoloogiaga toodetud ja koostisega kangaid – omale sobiva leiab ka kõige nõudlikum sisustusgurmaan. Valides diivanile erksa või maheda, heleda või tumeda, sileda, läikega või hoopis reljeefse tekstuuriga kattekanga, saad ruumikujundusega imet teha. Kanganäidiseid saab salongist soovi korral koju laenutada – just nii saab koduses valguses ja kontekstis ära proovida, kuidas valitud toon või tekstuur mõjub. Sageli tõdetakse, et just läbiproovimise käigus sai selgeks õige lemmiktoon.

Louise Roe vaasid – Taani disain, mis saadaval
Eestis vaid Softrendis.

Diivan on mööbliese, mida naljalt iga trendituule valguses välja vahetama ei hakata. Softrendi diivanitel on aga kõigil n-ö mitu elu varrukast võtta. Osad Softrendi diivanid ja voodid ongi juba algupäraselt disainitud nii, et kõik kattekangad on tõmblukkude ja krõpsudega lihtsasti eemaldatavad. Nii on lihtne kangaid diivani värskenduseks pesta või ka täiesti uue ja teises toonis kattekanga vastu vahetada. Samas saab Softrendist uue kattekanga tellida ka teistele Softrendi diivanitele ja vooditele – oma nägusat vormi hästi hoidva ja vastupidava diivani värskendamine lihtsa kangavahetusega on väga populaarne. „Lisaks stiilsele väljanägemisele hindavad Softrendi kliendid diivani kvaliteeti väga kõrgelt. Sarnaselt eelistame ka me ise Softrendis alati mööblit, mis kestab ja rõõmustab kasutajat pikki aastaid, isegi kümneid – see on oluline sääst nii rahakotile kui keskkonnale,“ nendib Kalda.

Softrendi valikust leiab omale lemmikuid nii trenditeadlik kui ka ajatu ja väärika interjööri austaja. Rõõmustavaid uudiseid on tulemas kõigile neile, kes kolivad sageli või armastavad tuba tihti ringi kujundada ning kellele sobib parima lahendusena moodulitest koosnev diivan. Valikusse on lisandumas kompaktne mooduldiivan, mille erinevatest moodulitest saab täpselt oma kodu jaoks sobiva komplekti ise kokku panna.

Softrendi salonge saab külastada Tallinnas (Pirital, Rocca al Mares, Tondil), Tartus ja nüüd ka Pärnus.

Rõõmustavaid sõnumeid on ka pikendatavate söögilaudade ja elutoakappide osas, sest naturaalse puiduspooniga mööbli valik on sellest sügisest trendikate uudistoodetega Softrendis veelgi täienenud.

Kui kodu on juba kujundatud ja sooviks on lihtsalt interjööri veidi uudsust ja värskust lisada, leiab Softrendi salongidest kvaliteetsest materjalist pleede või skulptuurseid disainvaase, mis on ruumikaunistajaks ka lilledeta. Kodu sisustamisel on kõigi trendide kõrval oluline meeles pidada just isikupära ja seda, millisena näed enda unistuste kodu. Just selles on peidus Sulle ainuomase koduinterjööri võti.

Softrendi salonge saab külastada Tallinnas (Pirital, Rocca al Mares, Tondil), Tartus ja nüüd ka Pärnus.