adidas by Stella McCartney sügistalvine kollektsioon

adidas ja Stella McCartney esitlevad oma eduka koost kuuenda hooaja künnisel 2007. aasta sügistalvist kollektsiooni, mille keskmes on ka valik talverõivaid. Kollektsioon, mis ühendab endas kõrgmoe ning tipptasemel spordirõivaste tehnoloogiad, jõuab Eestis Stockmanni Kaubamajja ning Ülemiste Keskuse Sportlandi.
 
Stiilses talverõivaste kollektsioonis on tähelepanu pandud rõivaste soojustus- ja kaitsekihtidele, et talisporti teha oleks mugav ja mõnus. Esmakordselt leiab soovija endale tõeliselt sooja talverõiva, mis ühtaegu ka stiilne välja näeb. Rõivavaliku keskmes on Wintersports Performance Jacket – jakk, millele on muuhulgas sisseõmmeldud lumelaviini alla sattunust märku andev alarmsüsteem. Kollektsiooni kuuluvad ka mugavad ja samas ilmastikuolude eest kaitsevad Wintersports talvesaapad ning pehmed, ilma õmblusteta alusrõivad. Rõivaste väljanägemine varieerub kehassetöödeldud naiselikest siluettidest militaar-tegumoega rõivaesemeteni.
 
Uue kollektsiooni värvivalikus domineerivad looduslikud värvitoonid. Heledamatest värvidest annavad tooni roosakasbeezid ja pruunid, jõulisematest aga tumedamad sinised ja rohelised toonid. Särtsu lisavad ootamatud kärtsroosad ja elektrisinised värvilisandid.