HEIDI RUUL: lugu mehest, kes enda varbaküüsi lakib

HEIDI RUUL: lugu mehest, kes enda varbaküüsi lakib

Teate, kui ma siiani olin naiivselt arvanud, et olen suht ainus naine (vähemalt oma tutvusringkonnas), kes mingil Y-põhjusel igasuguste erinevate kiiksudega mehi ligi tõmbab, siis nüüd saan lõpuks ometi kergendusega hingata ja tõdeda, et nii see siiski pole. Kui ma tavaliselt jahvatan muudkui endast ja oma suhetest, siis seekordne lugu pärineb hoopis ühe minu sõbranna magamistoast, või kui täpsem olla, siis tema külmkapist.

Teate, kui ma siiani olin naiivselt arvanud, et olen suht ainus naine (vähemalt oma tutvusringkonnas), kes mingil Y-põhjusel igasuguste erinevate kiiksudega mehi ligi tõmbab, siis nüüd saan lõpuks ometi kergendusega hingata ja tõdeda, et nii see siiski pole. Kui ma tavaliselt jahvatan muudkui endast ja oma suhetest, siis seekordne lugu pärineb hoopis ühe minu sõbranna magamistoast, või kui täpsem olla, siis tema külmkapist.

Hoiatan kohe, et järgnev võib mõnele kodanikule tõenäoliselt pisut üle mõistuse käia, aga käsi südamel – täpselt nii kõik oli, liialdusteta (sest selle loo puhul pole lihtsalt ükski liialdus vajalik). Kuna ma lubasin pühalikult, et nimesid me siinkohal ei nimeta, siis teeme näiteks nii, et meie tänasteks kangelasteks on Anna-Minna ja Suvaline Aadu. Anna-Minna näol on tegemist lõbusa noore naisega, kes teeb päris tublit karjääri, kuid ei unusta selle kõrvalt ka pisut oma meelt lahutada. Suvaline Aadu ongi täiesti suvaline (küll aga ilmselgelt VÄGA atraktiivse välimusega) tüüp, kes end pealinna veelgi suvalisema ööklubi kõige pimedamas nurgas jube huvitavaks tegi. Loo sissejuhatust pole mõtet väga pikemalt lahti seletada – kõik oli esmapilgul ju üsna klassikaline. Kaks noort inimest hakkasid teineteisele silma ja otsustasid öö koos veeta (natukene kade!!!). Nii siis maandutigi lõpuks minu sõbranna poole. Siinkohal tuleks vist rõhutada, et koju viidud auhinna näol oli tegemist täiesti kaine kolmekümnendates mehega.

Kui see hakkamist täis paarike lõpuks kohale jõudis, oli Suvalisel Aadul Anna-Minnale üks pisut veider palve – nimelt palus mees, et sõbranna kõigilt oma kahekümnelt küünelt laki eemaldaks. Anna-Minna sõnul polnud ta ise ka päris kindel miks, aga ta oli sellega kohe rõõmsalt nõus. Samal ajal, kui naine vannitoas atsetooniga toimetas, hüüdis mees köögist, et kus klaasid asuvad – tema sooviks nimelt vett. Anna-Minna hüüdis pikemalt mõtlemata, et klaasid saab valamu kõrval asuvast kapist ja ainuke joodav vesi on külmkapis. No see naine hoiab külmkapis lisaks veele, kanafileele ja munadele, piimale, ka oma küünelakiarsenali. Jackpot! 

Kui Anna-Minna lõpuks küüned puhtaks küüritud sai, ootas Aadu teda juba köögilaua taga, mis oli poolenisti külmikust leitud küünelakke täis – kõik ilusti toon toonis ritta seatud ja puha! Noorhärra olevat oma hingava leiu selle peale kõvasti kaenlasse haaranud ja järgmise toreda palve esitanud – kas Anna-Minna lubaks tal nüüd need lakivabad küüned uuesti üle võõbata? 

Antud lugu kuulates oli see koht, kui ma kõva häälega naerma hakkasin ja sõbranna tunnistas, et tead Heidi, ma tavaliselt sellistes olukordades sinu peale ei mõtle, aga vot, kui Aadu mulle need sõnad kõrva sisse poetas, siis tulid küll sina meelde! No ma ei imesta miks, ausalt. Ma pole viimaste aastate jooksul ju eriti midagi muud teinudki, kui korrutanud, et kohtusin toreda mehega, AGA temaga on selline asi…. (lisa seksuaalne kiiks vabal valikul). See selleks. 

Muidu suhteliselt konservatiivne Anna-Minna otsustas mänguga kaasa minna. Ta istus tooli peale ja lasi mehel oma küüned uuesti ära lakkida. Mees muudkui lakkis ja rääkis selle kõrvale, et esiteks on ta abielus, teiseks võib teda vabalt lakkima usaldada, sest ta on juba aastaid harjutanud. Kui naine sõbrannadega väljas käib, või parasjagu lihtsalt kodust ära on, siis võtab Aadu voodi alt välja oma isikliku küünelakkide komplekti ja asub ennast nendega hellitama! Seda tegi ta ka Anna-Minna juures, kohe, kui naise küüned uuesti punaseks tõmmatud olid. 

Seksini kogu üritus ei jõudnudki, sest Suvalise Aadu poolt tekitatud erutus Anna-Minnas aurustus (tõenäoliselt koos veres leidunud alkoholiga) kogu selle lakitseremoonia jooksul ära. Lisaks tunnistas mees, et ta polnudki seksist huvitatud – see ei pakkuvatki talle suurt midagi. Tema sai täpselt seda, mida ta tahtis – hommikul kell kuus köögilaua taga tehtud ilusa pediküüri ja maniküüri (ise tehtud, hästi tehtud, eks?). Imetles seda veel pool tunnikest, pühkis kogu oma töö ja vaeva atsetooniga uuesti maha ning lahkus (tõenäoliselt koju, oma naise kaissu).

Ehk siis taas kord jõuan ma oma jutuga selleni, et kõik teie, kes te olete suhtes, PALUN, PALUN, PALUN suhelge oma meestega! Pakkuge neile ise asju, mida nad eluks (no ilmselgelt) vajavad – olgu selleks siis kasvõi sinu ilus ja eriti punane küünelakk. 

Heidi Ruul