HEIDI RUUL: varbad paljaks ja rihmad välja ehk räägime fetišitest!

9 kommentaari
HEIDI RUUL: varbad paljaks ja rihmad välja ehk räägime fetišitest!

Alustaksin seekord hästi lihtsa küsimusega, millele vastates tuleks igaühel enda ees ausaks jääda. Kas sa arvad, et tead oma kallima kohta kõike? Iga viimast detaili? Kuidas ta reageerib, kui mõni suvaline ürgisane sinu suunas tänaval erakordselt kiibitseva pilgu viskab? Mida ta armastab? Mida vihkab? Milline on tema vaieldamatu lemmiktoit, raamat või bänd? Mis värve sokke ta kanda eelistab? Mis talle sinu juures enim meeldib? Mida ta voodis anda või saada soovib? Aga võibolla on tal hoopis mõni põnev fetiš? Teate, viimase küsimusega on nüüd selline tobe lugu, et kui sa sellele kohe julgelt eitava vastuse andsid, siis suure tõenäosusega on sinu vastus vale! 

Alustaksin seekord hästi lihtsa küsimusega, millele vastates tuleks igaühel enda ees ausaks jääda. Kas sa arvad, et tead oma kallima kohta kõike? Iga viimast detaili? Kuidas ta reageerib, kui mõni suvaline ürgisane tänaval sinu suunas erakordselt kiibitseva pilgu viskab? Mida ta armastab? Mida vihkab? Milline on tema vaieldamatu lemmiktoit, -raamat või -bänd? Mis värve sokke ta kanda eelistab? Mis talle sinu juures enim meeldib? Mida ta voodis anda või saada soovib? Aga võibolla on tal hoopis mõni põnev fetiš? Teate, viimase küsimusega on nüüd selline tobe lugu, et kui sa sellele kohe julgelt eitava vastuse andsid, siis suure tõenäosusega on sinu vastus vale! 

Minu eriti kirjus tutvusringkonnas on mehi, kellele meeldib voodis pisut teistsuguseid asju praktiseerida kui kurikuulus misjonär. Kuna olen juba pisikesest peale omanud pigem mees- kui naissoost sõpru, siis uskuge, mul ON olukorrast üsna hea ülevaade. Kui sõpradelt kuuldule lisada ka isiklikud kogemused, siis julgen väita, et vähemalt pooled mehed on mingisuguse põneva fetišiga. Kurb selle juures on, et paljud naised otsustavad sellest kiiksust teada saades oma partneri fantaasiate teostamise asemel hoopis neile selja keerata. Ja ma ei räägi hetkel isegi mitte tõeliselt veidratest fetišitest nagu erutumine proteesjala, okaspuu, mööbli või oksendamise peale…. 

Võtame näiteks fetiši, mis on juhuslikult üks levinumaid maailmas – jalafetiš. Mida see ühe naise jaoks siis tähendab, kui tal kodus sellise omapärase kiiksuga mees on? Mina isiklikult ei oskaks midagi paremat soovidagi! Kogemus on olemas ja no pagan võtaks – pole paremat tunnet, kui peale pikka tööpäeva jalad kallimale sülle visata ja üks meelierutav jalamassaaž saada. Mõelda vaid, kui palju rõõmu tema sellest veel saab! Varvas varba haaval. No ja siis ta tahab neid ilusaid jalgu tõenäoliselt mõnikord vahekorra ajal enda kaelale, põsele või näole – kohutav, eks? Olgem ausad, tegemist on täiesti süütu kiiksuga, mida võiks aktsepteerida iga naine, kes oma meest natukenegi kalliks peab. 

Teine populaarne fetiš on soov partnerit voodis pisut nuhelda. Teatud meeste jaoks pole midagi paremat, kui oma partnerit aeg-ajalt füüsiliselt klobida. Ma ei räägi peksmisest (see on tegelikult lausa kriminaalne), vaid laksudest, kägistamisest ja nahksetest abivahenditest. Sellega on nüüd nii, et kui tegemist pole püsipartneriga ja see sulle tõesti ei istu, siis jookse! Haara piibel kaenlasse ja tee kibekiirelt sääred! Kui aga suhtes olles selgub, et mehele taolised asjad meeldivad, siis ei tohiks naine minu arvates teda selle kiiksu pärast halvasti tundma panna. Miks mitte asjaga kaasa minna ja lasta end mõnikord nuhelda? See ei tähenda ju, et mees sind iga vahekorra ajal poolsurnuks kägistab ja seejärel siniseks peksab. Rääkige omavahel, tehke kompromisse, pagan võtaks! Mõnele mehele piisab siinkohal vaid paarist niutsatusest ja hirvepilgust – lase tal siis end kehtestada! 

Ma ausõna ei jõua kokku lugeda kordi, kui mõni naine on minu kuuldeulatuses öelnud, et mees on nii ideaalne, AGA ta tahab voodis midagi imelikku. Neid “imelikke” asju on olnud palju ja erinevaid. Mulle valmistab meeletut kurbust tõsiasi, et paljud naised otsustavad selliste ideaalilähedaste meeste eest end viimaste fetišite tõttu ära peita. Miks ometi? Leidsid unistuste mehe, siis hoia teda – see tähendab, et hoia teda ka voodilinade vahel! 

Millisest suhtest saab üldse rääkida, kui partnerid omavahel ei räägi? Mehed ei julge oma fetišitest naistele rääkida ja vastupidi. Kui nüüd hetkeks oletada, et mulle meeldib siin maailmas kõige rohkem voodis piitsutatud saada ja kui minu (hetkel veel) kujuteldav Suur Armastus seda mulle aeg-ajalt ei võimaldaks, siis millisest pühendumusest, usaldusest või armastusest saab siinkohal üldse rääkida? Ma ei väida, et seks on suhte kõige olulisem komponent – kindlasti mitte, aga kui sul tekib imeline võimalus oma kallimale veel rohkem rõõmu pakkuda, siis miks sellele suure kaarega sülitada?

Olen endiselt ühe enda jaoks ainuvõimaliku eluviisi tulihingeline pooldaja – selleks on loomulikult Elamine, kogu hingest! Eks igaüks valib enda jaoks sobiva viisi, aga minu silmis on elust läbi kulgemine lihtsalt väärtusliku aja raiskamine. Muidugi on tore, kui sinu elus on kõik hästi paigas ja sinu soovid ning ihad vastavad ühiskonnanormidele (oi, kuidas ma seda väljendit jälestan), aga mida sa nõnda elades juurde õpid? Enda, oma kaaslaste või maailma kohta? Kas koged nii elades midagi uut? Mitte midagi! Iga uus kogemus või õppetund on ju puhas võit ja just selle jaoks ongi meid siia maailma loodud – õppima! Iga inimese õppetunnid on erinevad, iga inimese eksistentsil on kindel põhjus. Igal inimesel on omad kiiksud ja kui sa teda juba armastad, siis parem õpi ka tema kiikse armastama, muidu teeb seda sinu eest lihtsalt keegi teine.

Heidi Ruul