Joomine, varastamine, hilinemine: kas ka sinu patud töö ajal?

Joomine, varastamine, hilinemine: kas ka sinu patud töö ajal?

Üks Saksa tööjõu-uuring väidab, et 3/4 töötajatest kuritarvitavad tööaega vähemalt korra nädalas, olgu selleks siis lubatust hilisem tööletulemine või liiga varajane töölt lahkumine, töö ajast ilusalongide külastamine, firma vara kojutassimine või salajane napsutamine. Kuidas on lood Eestis? Buduaar viib läbi anonüümse küsitluse, kus ka sina saad sõna sekka öelda ja oma patud enne aasta lõppu üles tunnistada. Vali sobiv vastusevariant meie ankeedist ning lisa oma paturegister kommentaariumi.

Vaid karjäärihull rabeleb 10 tundi päevas tööd teha ja ei leia aega kohvipausigi pidada. Aga milline näeb välja teiste töötavate naiste päev?

Üks Saksa tööjõu-uuring väidab, et 3/4 töötajatest kuritarvitavad tööaega vähemalt korra nädalas, olgu selleks siis lubatust hilisem tööletulemine või liiga varajane töölt lahkumine, töö ajast ilusalongide külastamine, firma vara kojutassimine või salajane napsutamine. Kuidas on lood Eestis?

Buduaar viib läbi anonüümse küsitluse, kus ka sina saad sõna sekka öelda ja oma patud enne aasta lõppu üles tunnistada. Vali sobiv vastusevariant meie ankeedist, selle puudumisel lisa oma vastus. Selleks pead kasutajana sisse logima. Lisa oma paturegister kommentaariumi.

 

Buduaar.ee