ARMASTUS esimesest silmapilgust – Huawei Watch GT 3 Pro

FOTO

Välimus on tähtis

Esmamulje tekib meil esimeste sekundite jooksul ja sellest sõltub sageli, kuidas ja millise hoiaku me võtame. Minu esimene mulje uhiuuest Huawei nutikellast oli ääretult positiivne, sest pilkupüüdev valge keraamilise käerihmaga (rihma saab ise kergelt kohandada-reguleerida) kell oli kõike muud kui tavaline spordikell. Selle kauni aksessuaariga saab ideaalselt minna kontorisse, valge iludus pintsaku varruka vahelt piilumas või uhketele üritustele, sest kell sobib ka piduliku outfitiga. Varasemalt jäid need sammud lugemata, kui kell riietega ei klappinud, sest kuidas panna käele spordikell kui riietus räägib kardinaalselt midagi muud.

Randa või sukelduma!

Kuna Huawei kella ekraani kohal ja tagaküljel kasutatav safiirklaas on väga vastupidav ja kriimustuskindel, võib kellaga minna ka randa. Randa ma küll ei jõudnud, kuid basseinis sai kella mitu korda testitud. Kõik toimis – kalorid said korralikult loetud.

Vastupidav aku

Huawei Watch GT 3 Pro kella aku peab vastu kuni 7 ööpäeva. Kuna ma kasutasin tihti kella erinevaid funktsioone, siis laadisin kella 3 ööpäeva tagant. Plussiks on kindlasti aku laadimise kiirus – tunniga saab tühi kell taas „tegutsemisvalmis“.

Eestikeelne äpp

Kellaga kaasneb väga mugav ja multifunktsionaalne äpp, mida eestikeelsena on lausa lust kasutada. Peamiseid terviseandmeid saab koostöös kellaga jälgida ning pikemal kasutamisel oma tervisenäitajaid trendina vaadelda ning järeldusi teha. Võimalus on terviseäpiga lisada kellale häälmärkused. Ikka selleks, et mõni oluline tegevus ei ununeks, nt veejoomine või kehakaalu mõõtmine.

Uni

Mõte kellaga magamisest tegi mind skeptiliseks. Proovisin ja tunnistan ausalt, et see oli minu kui sagedase ärkaja jaoks väga mugav. Nimelt vaatan öö jooksul mitu korda telefoni kella, et kontrollida, kas äratus on pandud ja kui kaua saan veel põõnata. Kella öösel  vaadates sain vajaliku info kiiremini kui telefoni haarates. Hiljem saab äppi kasutades vaadata, millises unes öösel viibisid, kas sügavas, kerges või pigem olid ärkvel. Kuna uni on meie elus oluline, siis pikemal unerežiimi jälgimisel on kindlasti tähtis roll.

Treeningute rohkus ja liikumise põnevus

Huawei Watch GT 3 Pro nutikell pakub väga palju treeninguid, mille vahel valida kui on soov oma treeningud jäädvustada ja neid hiljem terviseäpis jälgida (nt liikumise trajektoori, keskmist tempot, kulutatud kaloreid, kestvust jpm). Samuti on kohe ekraanil ilma nupule vajutamata näha päevas tehtud sammude arv. 

Huawei Watch GT 3 Pro nutikell on väga ilus ja funktsionaalne nutikell. Selle kasutamine tagab teadlikuma tervise jälgimise ning annab võimaluse teha paremaid valikuid!

FOTO