ASTROLOOG AVALDAS ÜLLATAVA põhjuse, miks horoskoopi jälgima ei peaks

Uudised.ee

123rf.com
123rf.com

Viimasel ajal on eestlasi tabanud tõeline müstika ja esoteerika hullus. Kuidas ikkagi mõjutab inimese tähtkuju tema elu teekonda ja kas meie iseloom ongi kokkupandud vaid tähtede ning planeetide seisust? Formaadis "10 kõige põletavamat küsimust" on külas isikliku arengu nõustaja Mariana Danil, kes annab oma ausa hinnangu taroskoopidele ja horoskoopidele.

Astroloogia algselt tähendas vaatlemist ja hiljem võttis prognoosimise ja ennustamise suuna, millest on tänaseks väljakasvanud ka horoskoop ja taroskoop. Mariana kinnitusel aga ei saa lähtuda vaid inimese päikesemärgist ehk tähtkujust, vaid tuleks ka vaadata Kuud ja tähti.

"Ma arvan, et kõik sellised ajalehtedes ja raadiotes räägitavad horoskoobid ja taroskoobid on liiga üldised ja meelelahutuslikud. Mina soovitaksin kõigil siiski uurida oma sünnikaarti ja uurida ka oma partneritega sobivust ning töösobivust. See annab väga laia ala, mida uurida," annab Mariana oma ausa hinnangu.

Mis asi on aga inimese sünnikaart? "See on täpselt see hetk ja see pilt sellest hetkest, kui sa sündisid. See mitte kunagi ei muutu ja see jääb nii, nagu see tol hetkel oli. Nüüd me vaatame sünnikaardist, mismoodi planeedid asetsevad. Planeet näitab iseloomu. Sünnikaart on vajalik selleks, et sa saaksid aru, kes sa oled - millised on sinu võimalused, potentsiaal, kus sa koged kannatusi ja kus on kõige enam vaja õppida ja areneda," selgitab Mariana.

Vaata täpsemalt videost!