EESTI NAISED PALJASTAVAD: Esimene pilk mehele ütleb kõik!

EESTI NAISED PALJASTAVAD: Esimene pilk mehele ütleb kõik!
Galina Deinega

Mida märkad sina mehe juures esimesena? On need tema kingad või hoopis silmad? Uurisime naiste käest, mis köidab nende pilku ning tekitab suurema huvi… näiteks vestluseks.

Grete Paia, laulja

Foto: Galina Deinega

Hoiak ja olek teiste inimeste suhtes ehk siis üldine viisakus ja kombed – neid on tegelikult ülimalt lihtne esimestest hetkedest välja lugeda. Lisaks ka pilk, mis räägib inimese kohta väga palju. Ega ilmaasjata öelda, et silmad on hinge peegel ning olgem ausad, eks esimesena jääb silma ka hoolitsetud välimus ja korrektne riietus.

Epp Kärsin, koolitaja

Foto: Erakogu

Minu jaoks on eranditult esimesel kohal mehe silmad. Need kas säravad või mitte. Läbi silmade paistab mehe elujõud! Seejärel tuleb üldine vaatepilt – tema rüht, kõnnak ja välimus. Mees ei pea olema nagu kompvek, aga kindlasti peab ta olema puhas ja hoolitsetud ning hästi lõhnama. Kui juba jutuks läheb, siis peaks tema kõne olema väljapeetud ja intelligentne. Ropendamine ja parasiitsõnad on kindlasti välistatud.

Carine Jessica Kostla, laulja

Foto: Anete Toming

Olen aastatega aru saanud, et mul on alateadlikult meeste suhtes üpris kindel maitse. Mulle meeldivad kõige paremas mõttes sellised hipinärakad. Mulle lihtsalt imponeerib boheemlaslik ellusuhtumine, stiil, huvi kunsti ja kirjanduse vastu ning eks mingil määral paistab see ju ka riietest ja ajamata habemest välja. Kõlab ilgelt läila klišeena, aga uppunud olen alati silmadesse. Välimus välimuseks, aga pilk on see, mis päriselt mu tähelepanu köidab.

Laura Kurs, PR-spetsialist

Foto: Erakogu

Esimesena panen mehe puhul tähele seda, mis silmale ehk isegi märkamatuks jääb. Seda, kas mehest õhkub soojust, siirust, isikupära. See loob ju baasi, kas vastastikuseks sümpaatiaks või… antipaatiaks. Muidugi on oluline ka hoolitsetus – inimene peab end armastama ja austama. Olles pikalt töötanud moevallas, ei salga ma plusspunktide andmist hea stiilitunnetuse eest. Selle kõige kõrval peab mees olema ka enesekindel, iseseisev, aus ja emotsionaalselt küps.

Stella K. Wadowsky, blogi Stellarium autor

Foto: Meisi Volt

Esmapilgul vaatan ikka üldmuljet – viisi, kuidas inimene ruumi siseneb, kõneleb, žestikuleerib… Hindan väga viisakust ja tähelepanelikkust. Kui mees on väga sarmikas ja vaimukas, aga näiteks alandab restoranis ettekandjat, siis jääb see restoraniskäik temaga ka viimaseks. Käisin kord muidu väga targa ja vaimuka härraga söömas, aga iga kord kui ettekandja tuli, nähvas ta talle midagi. Soovisin, et maa avaneks ja võiksin koos tooliga sinna vajuda. Täna, kui olen märkimisväärselt konkreetsem, oleksin sellisele lõunale punkti pannud ja lahkunud. Pean inimeste puhul üldiselt oluliseks tervikut – seda, kuidas ta endast ja teistest räägib, kuidas riietub ja muidugi avaldab mõju ka hea parfüüm. Päeva lõpuks pole aga mitte midagi teha muidu elegantse härraga, kes restoranis või liikluses muutub ebaviisakaks matsiks. Nii, kuidas inimene käitub teistega, käitub ta ühel päeval ka sinu endaga.

Nete Tiitsaar, luuletaja

Foto: Keili Tees

Kõige esimene asi on kindlasti nähtamatu emotsionaalne side, midagi seletamatut, mis tõmbab tema poole. Kui kirge pole, siis pole. Üldiselt peab minu edaspidises elus mehel küll kuningavääriline energia olema või hoidku üldse eemale. Kui mees teeb suu lahti, lasen mööda selle ”blabla” asjatu mesijutu, mis on isegi tüütu. Selle asemel analüüsin, kuidas ta räägib inimestest (eriti naistest) ja elust, milliseid nalju teeb ja mille üle viriseb. Üldiselt saab kohe aru, kas tegu on küpse mehe, poisikese või idioodiga. Ära lase end pelgalt välimusest, jutust ega lubadustest petta. Ainus asi, mis näitab, et tegemist on mehega, kelle peale oma väärtuslikku aega raisata on see, et ta käib ühte jalga oma sõnade ja tegudega ka siis, kui saab aru, et oled naine, kes teab oma väärtust. Selline mees saab kirgliku ja otsekohese naisega hakkama nii alguses kui ka hiljem.  See on haruldus! Kui mees ära põgeneb, kui olukord keeruliseks läheb või solvub, kui ei saa, mida tahab, tee endale teene ja ära enam tema peale mõtle. Seega, enne kui ta su üldse kätte saab, pane ta korralikult proovile. Nõrgad mehed, kes naisi ei austa, pole moes. Lühidalt, eesti naine ei vaja serenaadi akna all, vaid rokk-kontserti toas ja see on paljalt tegude küsimus!

Sarnased artiklid