ENNUSTUS: MIDA TOOB jaanuar kõikidele tähemärkidele?

123rf.com

Maag Raul Hunt

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, et mida toob uue aasta esimene kuu kõikidele kaheteistkümnele tähtkujule.

JÄÄR
Jäära elus on jaanuaris palju järske ja karme ütlemisi või isegi karmi kriitikat, kuid sama kiirelt ka lepitakse.
Jaanuari esimesel kolmandikul püüab Jäär aru saada, et mis värk on ja kuidas edasi. Kuid erilist liikumist ei ole näha. Teisel kolmandikul on Jäär juba kujundanud enda seisukohad, pannud paika plaanid, ja tegutseb kooskõlas enda olemuse ja südametunnistusega.
Kolmandal kolmandikul on Jäära elus veidi leebemad tuuled. Ta kas ise on kuidagi unistav või Jäära elus figureerib keegi naine, kes on sensitiivne, leebe ja emotsionaalselt avatud.
Mingid protsessis toimuvad aga Jäära elus suhteliselt kiirelt. See osutub Jäärale meeldivaks üllatuseks. Ka võib Jäär oodata häid uudiseid. Jäär märkab mingeid uusi võimalusi, mis tema ees avanevad. Jaanuari lõpuks on Jäär veidi endasse tõmbunud ja püüab ennast kaitsta selle tormava maailma eest.

SÕNN
Sõnn on kuu alguses pigem tagasihoidlik. Püüab välja mõelda mingit edukat strateegiat. Kui vaja, siis vaatab ringi ja õpib ja laseb ennast vajadusel ka õpetada.
Jaanuari esimesel kolmandikul on näha mingeid imelike ja mõttetuid tülisid. Karm aeg.
Teisel kolmandikul Sõnn tegeleb keskendunult ja visalt oma asjadega. Või mängib tema elus mingit rolli naine, kes on kannatlik, visa ja meeleline.
Kolmandal kolmandikul on lõbu laialt ja Sõnn tähistab häid tulemusi koos oma sõprade ja lähedastega.
Tahtmatult võib Sõnn esitada endale väljakutse ja märkab seda alles siis, kui mingit sorti tulemus on käed. Sõltub juba Sõnnist, kas see on täielik krahh või mingi olulise verstaposti saavutamine. Pigem see viimane.
Tegelikult võiks Sõnn seda märgata ka protsessi käigus, kui ta eriti kangekaelselt ei hoiaks kinni mingist väljakujunenud olukorrast.
Kuid asjad on lõpuks siiski hästi ja Sõnn on valmis kinni haarama uutest võimalustest.

KAKSIKUD
Kaksikud teavad, et nad peavad oma elu ja asjadega edasi liikuma aga tundub, et miskit olulist kipub maha jääma ja siis pidev taha vaatamine, mida põhjustab raske süda, aeglustab hoogu.
Esimesel kolmandikul kerkivad Kaksikute teele mingid ootamatud võimalused. Eelkõige silmas pidades maailma Nähtavat poolt. Raha või ka maised naudingud.
Teisel kolmandikul saavad Kaksikud mingeid väga olulisi kogemusi, mis puudutab tema hinge kõige sügavamaid soppe ja ta õpib ennast rohkem usaldama.
Kolmandal kolmandikul laguneb Kaksikute elus kõik, mis on seni püsinud savijalgadel.
Mingil moel, kuidagi salaja, mõjutab Kaksikuid keegi mees, kes on enesekindel, sõltumatu ja tulise iseloomuga.
Samas Kaksikud on ise leplikud ja on valmis nii mõnegi eksimuse kahe silma vahele jätma. Peaasi, et ei oleks riidu ega arusaamatusi.
Kuu lõpus kisub Kaksikute elu kuidagi väga tuliseks. Loodetavasti see ei ole see teema, et palju kisa aga vähe villa.

VÄHK
Vähile pakutakse jaanuaris mingit reaalset abi või toetust. Võibolla keegi isegi pakub raha. Selle vastuvõtmine aga võib osutuda Vähile parajaks väljakutseks.
Esimesel kolmandikul on Vähk kuidagi tusane.
Jaanuari teisel kolmandikul on Päike Vähi maailmas välja tulnud ja on võimalused nautida muretult elu.
Kuid miski nagu siiski ei sobi ja Vähk siis püüab vaadelda elu kuidagi liiga neutraalselt.
Vähil on nii sensuaalsust kui ka intuitiivsust, mida ta võiks kasutada. Või kuidagi märkamatult mõjutab Vähi elu fantaasiarikas, intuitiivne ja leebe naisterahvas.
Vähil aga on tegemist ebakindluse ja mingid tuleviku väljavaated kipuvad olema tumedad. Kuid pakun, et sa mõtled üle, sest kuu lõpus tekivad ootamatud soodsad võimalused, millest võiks nagu kinni haarata.

LÕVI
Lõvi tahaks, et tema ja ta lähedaste elus oleks kõik turvaline ja kindel. Aga vot ei lasta. Mingid konfliktid kõigutavad Lõvi jalgealust.
Eriti karm paistab olevat just jaanuari esimene kolmandik kui mingid inimesed kaovad ja mingid eesmärgid lõppevad enne kui alata saavad.
Kuid jaanuari teine kolmandik mõjub juba palsamina Lõvi haigele hingele ja tekivad uued teemad Lõvi ellu.
Mida aga Lõvi, mis iganes põhjusel, ära ei kasuta ja nii ta kipubki jääma jaanuari kolmandal kolmandikul oma raskete mõtete vangistusse.
Lõvi võiks rakendada oma sisemist Väge, mida on tal piisavalt, et enda jaoks asjad joonel hoida.
Samas ootab ta kellegi poolsetele lepitavatele ja helladele impulssidele.
Tundub, et kuu lõpuks Lõvi siiski on saanud aru, et kellel janu, sellel ka jalad ja tegutseb kogu oma jõu ning kirega ja avastab lõpuks, et tegelikult on tema jaoks asjad rohkem kui korras ning asjad edenevad suurepäraselt.

NEITSI
Kui Neitsi just armunud ei ole, siis igal juhul jaanuar kujuneb Neitsile suurepäraseks. Temas on muretut enesekindlust ja tema suunas tehakse armastavaid liigutusi.
Jaanuari esimesel kolmandikul on turvaline, armastust, hellust ja ilusaid päevi.
Teisel kolmandikul korrastab Neitsi veidi oma maailma, kehtestades ennast ja kaitstes seda, mis on talle oluline.
Kolmandal kolmandikul teeb Neitsi enda jaoks väga olulisi otsuseid ja valikuid.
Mingi ebakindlus küll närib hinge, aga Neitsil ei ole aega seda märgata. See nüüd ei tähenda, et see ei mõjuta teda negatiivselt. Seega, võiks veidi enesekindluse teemaga tegeleda.
Samal ajal on Neitsi avatud teiste poolsetele vaimustust tekitavatele ettepanekutele.
Kuu lõpus tunneb Neitsi, et jaanuariga võib rahule jääda ja ta on enda tunnetamisel astunud suure sammu endale lähemale.

KAALUD
Mingi tüüpiline kaaludele. Kord nii kord naa. Kord Kuu ja siis jälle Päike. Ebakindlus ja samas ka enesekindlus.
Jaanuari esimesel kolmandikul on Kaalud jõulised ja täiega annavad hagu alla.
Teisel kolmandikul püüab ta aru saada, millega ta siis on hakkama saanud. Selline periood, kus püüab olla objektiivne.
Kolmandaks kolmandikuks on asjad selged ja liigub kiirelt oma eluga edasi. Põnev.
Tundub, et Kaalud on kuidagi enesele teadvustamata liiga kriitilised. Pidades seda karmiks tõeks.
Ju siis sellepärast ongi Kaalud ennast rüütanud soomusesse.
Kuu lõpus on Kaalud pigem mõistuse isiku ja mõistus on terav kui mõõk. Või mõni selline mees, kes on strateegiliselt mõtlev ja terava mõtlemisega, on kuu lõpus Kaalude elus olulisel kohal.

SKORPION
Mured, unetud ööd ja suured kahtlused kipuvad liiga tegema.
Kuigi jaanuari esimesel kolmandikul avanevad Skorpioni ees uued uksed ja võimalused, võiks siis mured külma veega maha pesta ja neid võimalusi märgata.
Teisel kolmandikul võiks Skorpion olla tähelepanelik. Keegi ei ole sinuga aus, keegi püüab sinu ees võetud kohustustest kõrvale hiilida. Või teed seda kõike hoopis sina ise?
Kolmandal kolmandikul hakkab Skorpion kuhugi poole liikuma. Aga teeb seda raske südamega. Aga peab tegema.
Võtku Skorpion endale rohkem aega ja vaadaku, kas ikka kõik on tema elus omal kohal ja Skorpioni olemusega kooskõlas. Tundub, et need keerulised hetked ongi just selleks, et Skorpioni juhtida sinna, kus Skorpion peaks olema.
Samas Skorpion ootab mingeid soodsaid võimalusi. Või loto võitu. Keegi midagi kandikul ette ei too. Ise pead haarama kinni ja tegema.
Ka kuu lõpp on ebamugav. Kuid olen siin juba kirjutanud, et mida teha. Kui soovitusi kuulata, siis on kuu lõpp palju meeldivam.

AMBUR
Ambur on jaanuaris kõigele uuele avatud ja läheneb muretult ja lõbusalt ette tulevatele
Kuu esimesel kolmandikul on Ambur kuidagi väga ebakindel.
Teisel kolmandikul ilmutab Ambur suur kannatlikust.
Ja kolmandal kolmandikul on ta juba eluga maru rahul.
Tundub, et esimesel kolmandikul põhjustavad ebakindlust just mingit sorti sisemised kahtlused.
Samal ajal on ta valmis ennast vaimustada laskma ja keskendub mingitele põnevatele võimalustele.
Kuu lõpuks on Amburi ellu tekkinud miskit uut ja asjad arenevad tõusvas joones.

KALJUKITS
Enesekehtestamine ja püüad seal juures taga ajada mingit õiglust. Kuid Õiglusel on kahe teraga mõõk. See, kui sina arvad, et karma või mingi tagajärg peab tabama kedagi, tähendab ka seda, et see tabab ka sind.
Jaanuari alguses oled pigem leplikus meeleolus ja püüad asju võtta rahulikult. Samal ajal liigub sinu poole teistel ka mingeid leebeid ja leplike impulsse.
Teine kolmandik kipub olema karm. Konfliktne periood. Mingid arusaamatud tülid, vaenutsemine.
Kolmandaks kolmandikuks, puutud kokku võimalusega enda küllust ja jõukust, mitte ainult rahalises mõtte, suurendada.
Sa küll seda ei taju aga see siiski mõjutab sind, et sa nagu püüad kelleelgi midagi väga tõestada. Parem, ära seda tee.
Samal ajal sa vahid ringi ja ootad, et juhtuks midagi sellist, mis aitaks sind kiirelt edasi.
Kuu lõpuks ei ole päris hästi õnnestunud mingeid eesmärki saavutada ja püüad siis veidi eemalt analüüsida, et miks nii läks.

VEEVALAJA
Tunne on hea ja püüad asju enda jaoks kergelt ja mänguliselt selgeks teha, kuid samas ole ettevaatlik, sest sellises meeleolus võib jääda kahe silma vahele see, kui keegi püüab sinult midagi pihta panna, midagi sinult ebaausal teel omandada.
Esimesel kolmandikul võid leida omamoodi aarde. See on mis iganes lahendus, mis sul aitab lahendada ja edukalt lõpule viia mingi probleemi. Isegi siis, kui see probleem on juba ammune.
Teisel kolmandikul tunned seetõttu, et oled nagu enda eluga jõudnud täiesti uuele tasandile.
Kolmandal kolmandikul näed ja tajud, kuidas sinu asjad arenevad ja kasvavad jõudsalt.
Püüad instinktiivselt leida õiglaseid lahendusi.
Samal ajal oled teadlikult valmis tegema lõppu teemadega, mis sind enam ei teeni. Või ka sa ootad mingit lõppu,
Kuu lõpuks jääd sa jaanuariga üldiselt rahule.

KALAD
Õhus on Nähtavat õnne. See tähendab mingeid füüsilisi teemasid, mis tekitavad õnnetunnet. Raha, maised rõõmud. Ja seal juures tahad ka oma lähedastega häid asju lõbusalt tähistada. Pidu.
Jaanuari esimesel kolmandikul oled täiesti omas elemendis. Leebus, sensitiivsus, emotsioonid. Või selliste omadustega naine on kuidagi oluline. Ta võib olla ka ravitseja.
Teisel kolmandikul tunned kuidas inimesed sinu ümber on sulle tänulikud ja sinul on põhjust olla teistele tänulik.
Kolmandal kolmandikul tegutsed juba jõuliselt ja ajad kirglikult oma teemat.
Su ümber on avanenud nii mõnedki uksed. Kuid sa pead nad ise avastama.
Teadlikult oled keskendunud õnne kogemisele või vähemalt otsid oma õnne taga.
Kuu lõpus jääd jaanuariga rahule ja oled koos sinu inimestega ja eluga rahul.