ENNUSTUS: MIDA TOOB juuli kõikidele tähemärkidele?

ENNUSTUS: MIDA TOOB juuli kõikidele tähemärkidele?
123rf.com

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, et mida toob juulikuu kõikidele kaheteistkümnele tähtkujule.

Jäär
Juuli pakub võimalus nautida muretult elu. Vaatad uudishimulikult ja omamoodi süütute lapse silmadega seda imeliku maailma.
Armastus ja suhe
Võimalikud on, et suhtes puhuvad uued tuuled. Kui oled vallaline, siis võimalik leida omale partner. Kui oled suhtes, siis suhe jõuab mingis mõttes uuele tasandile.
Töö ja raha
Võimalik on vastu võtta tähtis otsis. Kas alustad pühendunult mingi uue projektiga pihta või leiad, et praegune ka praegusel töökohal on võimalik areng, kui veidi rohkem sellele pühenduda.
Soovitus
Hoia oma tunded vaos. Esialgu asjad eriti hästi ei pruugi edeneda. Seega, ära raiska asjata väge. Hoolitse enda eest ja hellita.

Sõnn
Tundub tulevat keeruline kuu. Sisemust tõuseb pinnale nii mõndagi, mida oled seni püüdnud endas peita. Kuigi see kõik võib tunduda hirmutav.
Suhe ja armastus
Juuli pakub võimalusi suhte teemas teha olulisi muudatusi. Kas või kerge suhtumise muutus võib tuua kaasa positiivseid muutusi.
Töö ja raha
Alustad millegi uuega. Kas saad tööl ülesandeid juurde või leiad omale uue töökoha. Samas pea meeles, et ainult sina vastutad enda töö ja rahakoti eest.
Soovitus
Ole kõigeks valmis. Ära püüa kuhugi põgeneda, sest enda eest on peaaegu võimatu joosta ära. Usalda lähedasi, nad mõistavad ja aitavad, kui sa enam endaga hakkama ei saa.

Kaksikud
Võid tunda, et sa ei ole nii vaba ja sõltumatu, nagu sa arvad olevat. Nähtamatud niidid seovad sind inimeste ja olukordadega. Paljud neist on sinu jaoks täiesti mõttetud või isegi kahjulikud. Tegele siis nendega.
Suhe ja armastus
Jõuad kuidagi äratundmiseni, et nii nagu seni enam edasi ei saa minna. Vaata enda roll suhtes ja enda suhtumine kriitiliselt üle ja tee vastavad järeldused.
Töö ja raha
Asjad arenevad positiivses suunas. Saad endaga ja oma tööga kenasti hakkama ja see ei jää märkamata ka neile, kellest sõltub sinu sissetulek.
Soovitus
Ära hoia midagi endasse. Eriti kui sul on mure või kurbus närib sees. Kui seda välja ei näita, siis see lihtsalt sööb sind seestpoolt. Aga jagatud mure on juba pool muret.

Vähk
Üldiselt oled kannatlik ja ootad, millal sul sisehääl soovitab tegutseda. Lähened elule loominguliselt.
Suhe ja armastus
Igatsus millegi järgi, mida sa ei pruugi isegi teadvustada, teeb sind rohkem mõtlikuks. Aga võib esineda ka suhte pahupoolt, nii solvumist, kui ka armukadedust.
Töö ja raha
Oled pühendunud ja suhtud oma ülesannetesse kirglikult. Sul on nii julgust, kui ka ettevõtlikust. Üldiselt, võid töö ja raha teemadega juulis rahule jääda.
Soovitus
Leia enda jaoks aega, et saaksid ennast ka kuulata. Kui ikka kõik näib tume, siis vaata enda ümber. Kuskil vilksatab kindlasti mõni kutsuv tuluke.

Lõvi
Tekib võimalus astuda suur samm enda elus edasi. Kui seni oled sa rohkem passinud, siis juulis hakkad liikuma. Eneseteadvus suureneb sellest.
Suhe ja armastus
Vastastikune hoolitsemine ja lähedased suhted. Kui oled vallaline, siis oled kannatlik ja samas avali kõigele uuele.
Töö ja raha
Saad uusi oskusi ja teadmisi. Kuid samas võid olla liiga muretu. Seega, kui sul on puhkuse aeg, siis on kõik hästi. Kui aga pead tööl olema, siis ära lase ilusatel ilmadel ennast töö juures eksitada.
Soovitus
Püüa olla sõltumatum ja vaata üle, et kas kõik see, mida pead enesest mõistetavaks, on sulle ikka kasulik või on see hoopis takistus. Viimasel juhul hülga see. See on raske aga võimalik.

Neitsi
Näitad oma hinge jõudu ja koged, et saad tegelikult kõigi probleemidega hakkama. Kasutades oma teadmisi ja oskusi.
Armastus ja suhe
Väliselt paistad karm mõistuse inimene olema aga seesmiselt ehitad õhulosse. Näita välja julgelt oma nõrkusi ja hirme ja ka haavatavust.
Töö ja raha
Pühendud kogu hingest, et seda valdkonda edendada. Tekivad ka uued ideed, millele keskendumine teeb sinu rahakotile head.
Soovitus
Püüa vaadelda kõiki teemasid veidi kaugemalt ja allikakriitiliselt. Ei ole hea olla kergeuskne.

Kaalud
Tunned, et nii enam edasi minna ei saa ja vaja viia ellu muutusi. Pead loobuma paljust mis sinu arust teeb sinust sinu kuid mis on pigem sinu vanemate, ühiskonna arusaamad elust.
Suhe ja armastus
Vastastikune sümpaatia ja usaldus suurenevad partnerite vahel. Kui suhe on olnud seni kuidagi laialivalguv, siis nüüd tekivad ka teatud piirid, kuhu sina ja sinu partner lahedasti sisse mahute.
Töö ja raha
Tööst tunned suurt rõõmu. Oled valmis keskenduma ja see toob ka soovitud tasu.
Soovitus
Kuula oma südame häält väljenda julgelt oma tundeid. Vahet pole, kas on need seotud valuga või rõõmudega. Võib olla pakub sulle oma õlga müstiline, intuitiivne ja emotsionaalselt kõnetatav mees.

Skorpion
Tegutsed kainelt, pragmaatiliselt. Ilmutad suurepärast reaalsusetaju. Lood enda ellu kindla struktuuri ja seisad kindlalt oma jalgadel.
Suhe ja armastus
Õnnelikud ajad. Kui oled vallaline siis suure tõenäosusega koged saatusliku kohtumist. See ergutab sind ja sellel suhtel on tuleviku.
Töö ja raha
Võid olla õigustatult optimistlik. Leiad oma olemusele vastava töö või lähened oma senistele ülesannetele palju küpsemalt kui seni ja see toob ainult head.
Soovitus
Säilita elurõõmu. Naudi suve ja kõike mida elu sulle pakub.

Ambur
Oled vastutustundlik, viid visalt ja otsustavalt ellu oma eesmärke.
Armastus ja suhe
Palju soojust, hellust, naudinguid, elurõõmu. Murepilved hajuvad. Raskustest ja probleemidest saad kenasti jagu.
Töö ja raha
Asjad kulgevad ladusalt, keskkond on harmooniline ja sõbralik. Tegutse efektiivselt. Keerulistele ülesannetele lähene rahulikult ja lõõgastunult.
Soovitus
Ära kõhkle. Suuna julgelt pilk kaugusesse ja see mida sa näed, rõõmustab sind.

Kaljukits
Oled heatahtlik ja valmis ennast juhtida laskma. Olgu selleks keegi sinust pädevam või sinu enda südamehääl.
Armastus ja suhe
Esile võivad kerkida seni ignoreeritud probleemid. See võib tekitada küll segadust ja negatiivseid tundeid, kuid ka nendega tuleb tegeleda. Romantika küünlavalgel võib tulla kasuks.
Töö ja raha
Oled oma ülesannete kõrgusel. Sul on piisavalt mõjuvõimu, et juhtida protsesse. Läbirääkimisi pidades ja lepinguid sõlmides tead mis sa teed.
Soovitus
Väldi riske. Ole ettevaatlik ja kindlusta oma tagalat. Alati on kasulik, kui sul tagataskus on paan B.

Veevalaja
Kipud nagu liialt klammerduma mingitesse seisukohtadesse või olukordadesse. Noh, super konservatiiv. Püüa sellest vabaneda.
Armastus ja suhe
Võid leida tõelise aarde. Kas suhtes avastad mingi uue nurga, kust vaadates asjad on palju paremad, kui tundsid või vallalisena võid kohata seda õiget.
Töö ja raha
Oled valmis ette võtma suuri muutusid, et ennast tõeliselt teostada.
Soovitus
Püüa jagu saada võltsist tagasihoidlikusest. Siis avanevad sulle ka täiesti uued võimalused oma elu igas aspektis viia läbi positiivseid muudatusi.

Kalad
Ebakindlus tuleviku suhtes kipub liiga tegema. Tunned, nagu oled kuskile pimedasse metsa eksinud. Armastus ja suhe
Teed mingit sorti lõpu. Kas lõpetad senise suhte või praeguses suhtes teed lõpu mingile etapile.
Töö ja raha
Senistest probleemid lahendad oskuslikult. Võtad ette teemasid, mida kunagi pidasid raskeks ja saad nendega ka hästi hakkama. Kõik võimalused on olemas, majanduslikuks eduks.
Soovitus
Juuli pakub sulle palju võimalusi, et tuua enda ellu suur õnn. Sina ainult pead olema ka tegus ja avatud südamega.