ENNUSTUS: MIDA TOOB veebruar kõikidele tähemärkidele?

123rf.com
123rf.com

Maag Raul Hunt

Buduaar

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldab iga kuu sotsiaalmeedias, mida toob algav kuu kõikidele tähemärkidele.

Jäär
Jäär on kuidagi liiga ettevaatlik. Pidevalt on hingamas kuklasse mure majandusliku hakkama saamise pärast ja see ei too Jäärale mitte midagi head. Ainult murekortse tuleb juurde.
Kuigi olud ja võimalused on hea. Kuu alguses on näha mingisugust liikumist. Kas Jääral mingid asjad ja teemad arenevad jõudsalt edasi või võtab ette mingit sorti reisimise.
Kuu keskpaigas saab Jäär kindlustada oma jalgealust ning tekitab enda ellu mingit sorti uut struktuuri. On veidi konservatiivne ja ei riski palju.
Kuu lõpu poole võib Jäära jaoks avaneda mingid uued võimalused ja valikud, mida siis võiks nagu ära kasutada.
Jäär peaks endale koguaeg meelde tuletama, et kaua tehtud kaunike. Kannatlikus on see märksõna, millega Jäär saab kuklasse hingavate teemadega hästi hakkama.
Kuu lõpus jääb Jäär üldiselt veebruari kuuga ja ka iseendaga rahule. Jäärale saab selgeks, kui see juba selge ei ole, et ta võib ennast usaldada.

Sõnn
Sõnnil on raske, kuid ta talub raskusi filosoofilise rahuga, et mis ei tapa see teeb ainult tugevamaks ja elu ei koorma inimest suurema koormaga, mida inimene ei suuda ära vedada.
Kuu alguses on Sõnn kuidagi pimestatud. Ta on kas armunud või millestki lummatud ja vaatab maailma veidi roosamate prillidega, kui muidu.
Kuu keskpaigas on Sõnn enesekindel ja särav ning teostab ennast seal kus saab.
Kuu lõpu poole on näha rohkem pidutsemist koos sõprade ja lähedastega.
Seega, kõik olud peaks nagu olema suurepärased, aga Sõnn püüab alguses näha suuremat pilti ja seda ilma eriliste emotsioonideta vaadelda ning asju selgeks teha.
Pigem võiks Sõnn olla nostalgilisem ja meenutada aegu kui ta oli noorem ja ilusam. Neist mineviku mälestustest saadud impulss aitab Sõnnil keskenduda oma teemadele hea tuju ning ning Sõnn naudib siis igat hetke.
Kuu lõpus võib Sõnni jaoks minna veel põnevaks. Tekivad võimalused, mis võivad Sõnni vaimustada.

Kaksikud
Õnn ja õnnetused kipuvad ikka käsikäes käima. Mis ühele õnn, võib olla teisele kriisiks. Kuid vahel võib kriis ja lagunemine tuua õnne. Umbes nii kipub Kaksikute veebruari kuu tulema.
Kuu alguses kas kipub tuul Kaksikute rahakotis puhuma või mingil muul põhjusel tunnevad Kaksikud millestki konkreetsest vägagi puudust.
Kuu keskel on asjad juba paremad ja Kaksikud tegelevad tõsiselt enda teemadega. Samas võib ka esineda hetki, kui Kaksikud tahaks nagu veidi aega endaga olla.
Kuu lõpu poole kasutavad Kaksikud oma potentsiaali ja suudavad nii mõnegi tulemuse muuta omaette meistriteoseks.
Teadlikult püüavad Kaksikud hoiduda olukordadest, kus ta nagu peaks tegema mingeid konkreetseid samme ja pigem on suhtumine ka veidi kerglane.
Samas seesmiselt on Kaksikud väga valvsad.
On vist ka põhjust, sest veebruari lõpus võivad Kaksikud kokku puutuda mingite kahtlaste ja alatuta võtetega ning nii mõndagi Kaksikute turvalisest elust võib puruneda.

Vähk
Vähil on veebruaris teemaks sõltumatus ja vajalikud lõppude tegemised. Samas võib ka keegi sõltumatu, julge ja riske armastav meesisik olla see, kellega Vähk tahab nagu lõpparve teha. Või see meesisik teeb ise lõpu Vähiga.
Kuu aluses on Vähk veidi eemalolev ja püüab veidi endast aru saada.
Kuu keskpaigas näitab välja tundeid, on emotsionaalselt avatud ja väljendab oma tundeid. Või mõni meesisik, kes on leebe ja mõistev võib veebruari keskpaigas olla Vähile olulisem, kui kunagi varem.
Veebruari lõpu poole tunneb Vähk, et on kuidagi jõudnud oma eluga uuele tasemele ja tema ellu on tulnud uut kvaliteeti.
Väliselt on Vähk, leebe ja mõistev ning on emotsionaalselt kõnetatav ja soovib, et keegi hellitaks ta hinge.
Endale teadvustamata ehk siis seesmiselt aga on Vähk valmis mingit sorti lagunemiseks ja kriisiks.
Olgu kuidas on aga kuu lõpus on Vähk heas tujus ja on igati põhjust midagi koos lähedastega tähistada.

Lõvi
Lõvi võtab asju veebruaris tõsiselt ja samas on ta valmis alustama uute teemadega ning tutvuma uute inimestega.
Kuu alguses on Lõvi keskendunud oma asjade ajamisele ning teeb seda kuidagi kalkuleerivalt. Või mõni teravmeelne naine, kellel on hea pea ning targad mõtted, mängib Lõvi elus mingit rolli.
Kuu keskel võibki Lõvi alustada mingite uute projektidega ja tal on piisavalt pealehakkamist.
Kuu lõpu poole võib Lõvi tunda seda haruldast tunnet, et ta on tõeliselt õnnelik.
Lõvi on veebruaris vastutulelik ja leebe.
Seesmiselt aga kuidagi veidi hoiab ennast tagasi ja püüab nagu ka veidi kokkuhoidlikult elada.
Kuu lõpus on Lõvi endaga rahul, et kuhu ta on jõudnud ja võib juba rahulikult vaadata märtsi kuu poole. Ka võib mõne Lõvi elus veebruari lõpus olla olulisel kohal naine, kes on praktiline ja pragmaatiline kuid samas ka kuidagi meelalt köitev.

Neitsi
Neitsi võib veebruaris kokku puutuda mingite ebaausate trikkidega ja mingid teemad ja olukorrad saavad oma loomuliku lõpu.
Kuu alguses on Neitsi avatud südamega, näitab välja oma tundeid ja väljendab neid loominguliselt. Või mõni selliste omadustega naine on veebruari kuus Neitsi jaoks kuidagi oluline.
Kuu lõpus on aga Neitsi analüüsiv ja kasutab palju mõistust. Või mõni selgelt mõtlev mees, kes võib olla ka mõni oma ala spetsialist, võib Neitsi elus, veebruari keskel, kuidagi domineerida.
Kuu lõpu poole võivad täituda nii mõnigi Neitsi suur südamesoov ja inimesed tulevad talle meeleldi vastu.
Neitsi teab, et kuidagi vaja tuua oma ellu pööre ja selleks on vaja leida teistsugune lähenemine ja suhtumine elusse.
Samas seesmiselt püüab vältida olukordi, kus tal tuleks teha mingi otsustav valik või otsus. Pigem tahaks veidi muretult asjade üle järgi mõelda.
Aga võiks öelda, et Neitsi jääb veebruariga vägagi rahule. Ta elu ja olu võib olla parem, kui kuu alguses ja nii mõnigi teema või olukord on Neitsi jaoks lõppenud üliedukalt.

Kaalud
Kaalud on kuidagi liiga murelikud ja talle võib tunduda, et nii mõnigi teema tema elus, mis on seni tema jaoks olnud turvaline varjupaik, laguneb.
Kuu alguses Kaalusid motiveeritakse ja Kaalud võivad saada ettepanekuid, mis neid vaimustab.
Kuu keskpaigas on näha, et tekivad soodsad olukorrad, millest võiks kinni haarata ja veidi võiks rohkem riskida. Seda eriti majanduslike teemadega seoses. Aga ka mingi maiste rõõmude nautimine võib olla teemaks.
Kuu lõpu poole võivad Kaalud tunda, et nad on avastanud küllusesarve.
Seesmiselt aga tunnevad Kaalud, et tahaks olla ja nautida lähedust kellegi olulise persooniga.
Samas kipuvad Kaalude tähelepanu köitma mingid kahtlased väljakutsed. Kahtlased teemad, mis näib olevat küll ahvatlev, aga samas ei tuleks Kaaludele see eriti kasuks.
Aga mida agaram ja usinam Kaalud on, seda parem on ka veebruari lõpp.

Skorpion
Tundub tulevat keeruline, väga keeruline kuu. Mingid teemad nurjuvad, kuna keegi ei pea sõna või keegi püüab minema hiilida või keegi on lihtsalt alatu.
Kuu alguses Skorpion on kuidagi otsustusvõimetu. Nagu tahaks minna kindla peale välja aga tema arust ei ole asjad soodsad ja siis pigem on see suhtumine, et „Viinamarjad on hapud.”
Kuu keskel on juba palju soodsamad olud. Skorpion leiab õigeid mõtteid ja tegevusi, mis nagu peaks juhtima teda sinna, kus Skorpion tahab olla ja kus ta tunneks ennast hästi ja koduselt.
Kuu lõpu poole võib Skorpion kokku puutuda alatute võtetega ja ohtu võib sattuda Skorpioni maine vara kui ka hingerahu.
Mingid murelikud mõtted teevad liiga ja võib ka uinuda olla raske.
Seesmiselt teeb Skorpionile tuska see, et asjad ei ole nii nagu tema tahab ja võib-olla ka mingi projekti seiskumine ei tekita Skorpionis eriti häid tundeid.
Kui nüüd, siin keerulise veebruari kuu lävel seistes, ei lase Skorpion oma tujul langeda, et „Äh, see on ainult horoskoop ja meelelahutus“, ning koondab enda tähelepanu lahendustele ja enda hoidmisele, siis ta jääb lõppkokkuvõttes veebruariga rahule. Kuu lõpus tunneb ta iseenda üle uhkust ja teab, et võib oma intuitsiooni suuresti usaldada.

Ambur
Takistuste rada. Mingid esmapilgul ajutisena näivad ootamatud seisakud osutuvad lõpuks püsivaks ja see võib mõjuda kergelt šokeerivalt.
Kuu alguses Amburil on lõbusad ajad. Pigem sõbrad ja lähedased täidavad Amburi päeva ja nendega koos on olla lõbus ja mõnus.
Kuu keskpaik kipub olema nagu „Tõde ja Õigus“. Tee tööd ja näe vaeva ning siis tuleb armastus“. Stabiilselt töökas periood.
Kuu lõpu poole võib ka Ambur kokku puutuda alatute tegelastega.
Seesmiselt võib olla isegi Ambur teab ja on valmis, et mingid asjad tema elus võivad lõppeda ja oma tegevusega ta ka annab hoogu, endale teadvustamata, et mingid teemad lõpeksid.
Silme ees on aga Amburil raha, maised väärtused ja küllus.
Tundub, et ka Ambur saab kenasti siiski hakkama ja kuu lõpus on ta rahul sellega, mida ta on saavutanud. Või on kuu lõpu poole kuidagi Amburi elus olulisel kohal mõni praktiline ja tulemustele keskendunud naine, kes võib Amburit keerulistes olukordades aidata.

Kaljukits
Tahaks nagu liikuda aga enamus valituid teid ja lahendusi lõppevad ootamatult kuidagi ummikuga.
Kuu alguses on Kaljukits kuidagi valvas. Ta ei taha nagu eriti ennast avada. See võib küll olla turvaline olukord, aga samas iga turvaline kindlus on potentsiaalne vangla.
Kuu keskel peab Kaljukits leppima selle maailmaga kus ta elab ja nende tingimustega, kus ta on. Raske, kui peab nii öelda reaalsusega silmitsi seisma.
Kuu lõpu poole aitab Kaljukitse keegi naine, kes on konkreetne ja kahe jalaga maapeal. Või Kaljukits näitab välja ise selliseid omadusi.
Seesmiselt ootab Kaljukits mingeid võimalusi, mis teda vaimustaks ja paneks õhinaga liikuma.
Kuid välja näitab pigem reserveeritust.
Kuu alguse kohta mainitud, et iga turvaline kindlus on potentsiaalne vangla vist siiski osutub viimaseks. Ja tundub, et ka need mainitud ummikud on seetõttu, et kinniste müüride vahel ei ole eriti kuhugi liikuda. Aga elu toimib nii, et kõik mis takistab elu ja edasi kulgemist, laguneb. Kui juhtub see ootamatult, siis on see ehmatav ja šokeeriv olukord. Kuid see annab märtsiks Kaljukitsele parema positsiooni, sest nüüd on ta vaba, enda poolt ehitatud müüridest.

Veevalaja
Mingid takistused ja seisakud, millega tegelemiseks oleks vaja olla kindlalt kahe jalaga maapeal ja tegeleda nendega järjekindlalt ja visalt.
Kuu algus ja keskpaik ei ole eriti mugavad. Mingid mured, mingid hirmud, ebakindlus võivad teha liiga.
Kuu lõpu poole on juba Veevalaja temperamentsem, võtab riske, püüab vabaneda mingitest takistustest. Või selliste omadustega mees on Veevalaja jaoks veebruari lõpus oluline.
Seesmiselt on Veevalaja valmis leppima ja kohtuma nii öelda karmi reaalsusega.
Välises maailmas köidab Veevalajat keegi mees, kes on praktiline ja tegus ja keskendunud rohkem nagu Nähtavale maailmale. Või Veevalaja ise on veebruaris selline.
Veebruari lõpus saavutabki Veevalaja vabaduse. Ta on teadlikult maha kiskunud kivistunud mõttemustrite seinad ja vaatab rõõmsalt kevade poole.

Kalad
Kalad tahaks kellelegi oma tundeid näidata ja olla leebe ning mõistev, aga mingid mured kipuvad seda kõike varjutama.
Kuu alguses paistab, et Kalade elus on keegi selline enda tunnetest rääkiv, sõnaosav mees. Või Kalad on ise sellised.
Kuu keskpaigas võivad Kalad tunda, et nagu keegi kaitseks ja hoiaks nähtamatult neid ja tema jaoks on asjad kuidagi harmoonilised ning usaldab oma sisehäält.
Kuu lõpu poole on Kalade tähelepanu romantikal ja tal võivad tekkida võimalused seda kogeda ja nautida.
Seesmiselt aga siiski ei ole Kalad eriti õnnelikud. Miski siiski tekitab tusatuju, kuid seda eriti välja ei näidata.
Näitab pigem välja oma sooja ja päikeselist poolt ja püüab ennast teostada.
Kuu lõpus on Kalad tegelikult tulemusega rahul. Või teda aitab mõni praktiline ja pragmaatiliselt mõtlev naisterahvas.