HIINA HOROSKOOP 2022: sündmusterohke veetiigri aasta!

Madame M

Foto: 123rf

2022. aasta on Hiina horoskoobi järgi kuulutatud veetiigri aastaks, mis toob kaasa suuri väljakutseid ja kordaminekuid. Millised on prognoosid armastuse, raha, töö ja tervise vallas ning ennustused sinu loomamärgile?

Hiina viieelemendilise astroloogia kalendri järgi on 2022. aasta veetiigri aasta, mis algab ametlikult 1. veebruaril 2022 ja lõpeb 21. jaanuaril 2023. Tiigriaastatel 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 ja 2022 sündinud inimesi peetakse julgeteks ja kindlameelseteks.

Tiiger on ettearvamatu ja sõltumatu. Nii võib ka 2022. aastal tulla kõigi ellu midagi ootamatut. Veetiigri aasta toob kaasa suuri ja dramaatilisi muutusi ning väljakutseid, mis võivad tuua eri märkide ellu ka üksjagu segadust. Aasta tuleb energiline ja sündmusterohke ning enamik sodiaagimärke võib kõikvõimalikesse riskantsetesse olukordadesse sattuda. Võidakse kaotada palju, aga võib tekkida ka hoopis suuri kordaminekuid.

2022. aasta on veemärkide ringi algus ning järgmised aastad toovad paljudele sodiaagimärkidele õnne ja heaolu. Palju tähendusrikkaid hetki tuleb Ahvi ja Mao märkide all sündinutele. Selleks, et aru saada, kuidas vee-elemendi energia meid uuel aastal mõjutab, on vaja meenutada, mida tõi 2021. aasta, mis vastas metalli energiale. Kui teil eelmisel aastal ei vedanud, veab uuel aastal rohkem (ja vastupidi).

Käes on hea aeg ka kõigile, kes soovivad minevikuga hüvasti jätta ja teha oma elus muudatusi. 2022. aasta soosib mõningaid märke enam kui teisi. Tiigri liitlased on Koer ja Hobune, Ahv ja Madu on tema vaenlased – seetõttu võivad Mao- ja Ahviaastatel sündinutel tekkida raskused ja konfliktid. Õnneks tuleb igal kuul erinevaid perioode, mis olukorda tasakaalustavad.

Õnnevärvid. Hiina horoskoobi järgi on Veetiigri aastal neli peamist õnnevärvi – sinine, roheline, punane ja kollane. Kõiki neid õnnevärve tuleb kasutada seal, kus soovite edu. Sinist värvi on soovitatav kanda tööintervjuudel ja -vestlustel, inimestega suhtlemisel. Rohelist värvi uue töökoha, elukoha või üldse uue eluetapi alguse puhul. Punast värvi romantilistel kohtumistel ja lapseootel olles ning kollast värvi kinnisvara ostul või vara pärimisel. Valged ja kuldsed värvid on soovitatavad neile, kelle sünnikaardis puuduvad vee-elemendid (ja kes pole vee-elemendi aastal sündinud), sest need värvid hoiavad ära õnnetust. Neid värve saab kasutada aksessuaaride abil, kandes näiteks valget salli või kuldset rahakotti. Võib kanda ka kaitsva mõjuga talismane või ehteid.

Abielu. Veetiigri aasta sunnib suhtuma armastusse tõsiselt ja kuulama rohkem oma südant. Juba suhtes olevate inimeste jaoks on 2022. aasta just õige aeg abielu sõlmimiseks. Veebruarist kuni maini ei ole siiski parim aeg abiellumiseks. Soodsaimad kuud on juuni, august ja september.

Armastus ja perekond. Terve 2022. aasta möödub armastuse ja romantika tähe all. Partneri usaldamine ja lojaalsus, samuti kirg on romantilistes suhetes esikohal. Peresuhted tugevnevad ja paarid, kes on mõnda aega koos elanud, otsustavad lõpuks abielluda. Hiina horoskoop on 2022. aastaks pereelu osas väga soodne, sest Tiiger on loom, kes eelistab elada suures ja ühtses peres, koheldes oma järeltulijaid suure hoole ja tähelepanuga.

Karjäär. Hiina horoskoop ennustab, et 2022. aastal ilmuvad äri- ja poliitikavaldkonnas pildile uued juhid, kes suudavad ülemaailmsele majanduskriisile vaatamata või just selle tõttu saavutada äris ja ettevõtluses maksimaalset edu, viies elu uuele tasemele. Teekond eduni ei saa olema lihtne, sest sellele eelneb arvukalt huvide konflikte, sabotaaži ja rahulolematust, kuid lõpuks saavad kõik pingutused tasutud. Tiigriga seotud sodiaagimärgid – Hobune, Koer ja Siga võivad suunata rohkem tähelepanu kirjutamisele ja psühholoogiale. Neile, kes plaanivad töökohta vahetada, on Veetiigri aasta õige aeg.

Raha. Kuigi raha tuleb suhteliselt kergelt, on soovitatav säästa ka halvemateks aegadeks, et hiljem probleeme vältida. Enamik sodiaagimärke peaks oma kulutusi hoolikalt jälgima, seda eriti aasta esimestel kuudel. Tööotsijatele pakutakse palju uusi ja hea palgaga töövõimalusi. Teie ettevõtlikkus, arukus ja tarkus viivad teid elus edasi uute tööalaste saavutusteni. Kohustusi tuleb juurde, aga õnneks kannavad kõik pingutused lõpuks ka vilja. Parimad kuud rahateenimiseks ja ka investeeringute tegemiseks on september ja november.

Tervis. 2022. on meditatsiooni ja oma keha tunnetamise aasta, mis tähendab kehaga sõbraks saamist. Õige aeg on alustada tervislike eluviisidega. Vaba aja veetmine, puhkus, lõõgastus, oma keha eest hoolitsemine on vajalik hea füüsilise vormi saavutamiseks ja annab juurde uut energiat. Hiina 2022. aasta horoskoop soovitab elada tasakaalustatud elu ning kuulata keha poolt antavaid signaale. Vältimaks tervise halvenemist peaksite sööma tasakaalukalt ning ei tohi unustada regulaarset trenni teha. Erilist tähelepanu tuleks pöörata neerudele, et ennetada kuseteede põletikke. Eelistatult tuleks juua regulaarselt ja palju puhast vett. Ei soovitata ujuda järelevalveta randades.

ROTT

Rotid on targad, lahked ja leidlikud, rõõmsameelsed ja erakordse mõistusega, aga kohati ehk liiga muutliku meelega. Kuna neil puuduvad head juhtimisoskused, ei sobi nad kõrgetele ametikohtadele. Nende tugevuseks on aga ergas meel ja oskus asju lennult haarata, mis eristab neid teistest. Rotid ei võta elu liiga tõsiselt, mis laseb neil keerulised olukorrad kiirelt seljatada.

Maaroti sünniaasta – 1948, 2008

Metallroti sünniaasta – 1960, 2020

Vesiroti sünniaasta – 1972

Puuroti sünniaasta – 1984

Tuleroti sünniaasta – 1996

Rotte ootab ees muutuste aasta. Tihti saavad nad häid uudiseid. 2022. aasta tuleb rottidel tegevuse- ja võimalusterohke. Rott peaks valmistuma ka suuremaks töökoormuseks. Muretsemiseks pole siiski põhjust, sest pingutused kannavad vilja ning neid hinnatakse isegi siis, kui nad lasevad mööda mõne kokkulepitud töö tähtaja. Rotid peaksid uuel aastal hoiduma töökoha vahetamisest. Tööalane stress võib aga põhjustada terviseprobleeme, seega tuleks olla ettevaatlik ja rohkem puhata. Abielupaaridel tuleb hea aasta. Vallalised rotid tunnevad rõõmu uue suhte üle, mis võib lõpuks viia ka abieluranda.

Veinisoovitus Rotile:

Chateau Tamagne Saperavi, 100% Saperavi viinamarjad

Uus vein Venemaalt Krasnodarist on populaarsust saavutamas ka mujal maailmas. Tamani poolsaar asub Azovi ja Musta mere vahel ning piirkonna eriline kliima ja mineraaliderohke pinnas tagavad ideaalsed tingimused kvaliteetse veini valmistamiseks. Taman geograafilise tähisega vein on rubiinpunane, kuiv, keskmise täidlusega, mahlane, üsna tugevate tanniinidega. Aroomis on selgesti eristatavad mustsõstralehed ja vaarikavarred. Maitse on vürtsikas ja tumedate marjade rohke. See on elegantne Bordeaux’ veinistiili väljendus (Taman asub samal laiuskraadil ja veinimeister on prantslane). Sobib hästi pastade ja pitsade, kanaliha ja kõvade juustudega. Serveerimistemperatuur: 14 – 16 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

HÄRG

Härg austab traditsioone ning tema järjepidevus teeb ta üheks töökaimaks märgiks. Härg läheb vooluga kaasa. Ta inspireerib ka teisi ja aitab kui vaja. Tema peale saab alati kindel olla, vahet pole, kas ta on sinu lähedane või hoopis töökaaslane. Tema omadused teevad temast ka suurepärase juhi. Vahel võib ta liiga kangekaelne ja oma arvamuses kinni olla, mis takistab tal sügavate suhete loomist.

Puuhärja sünniaasta – 1925, 1985

Tulehärja sünniaasta – 1937, 1997

Maahärja sünniaasta – 1949, 2009

Metallhärja sünniaasta – 1961, 2021

Veehärja sünniaasta – 1913, 1973

2022. aasta horoskoop viitab sellele, et Härgasid võivad oodata ees positiivseid muutused töös ja äris, kuid selle nimel peab kõvasti tööd tegema. Õnneks pole see härgade jaoks raske, sest nad on loomult kohusetundlikud ja visad. Armuelu kulgeb sujuvalt ja ületamatuid raskusi teele tulla ei tohiks. Vallalisi ootab aga ees üllatus. Tuleks end aktsepteerida – see on parim nõuanne vallalistele, sest suvehooaja alguses võite endale partneri leida. See aasta on soodne ka rahaliselt. Oma raske töö, järjekindluse ja ettenägelikkuse tõttu arenete ärilistes ja isiklikes suhetes. Soovitatav on mitte üle pingutada, kuna see harjumus võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme.

Veinisoovitus Härjale:

Diablo RED, Shiraz ja Malbec viinamarjad

Tšiilist, Maule Valley piirkonnast pärit vein on kordumatu, salapärane ja atraktiivne, olles küpsenud tammevaadis kuus kuud, kuus nädalat ja kuus päeva. See on mustjaspunane, ümar, tugevate siidiste tanniinidega hõrk vein, mille intensiivses aroomis on tunda küpseid tumedaid marju (mustikas, ploom, mustsõstar), šokolaadi, suitsusust, tubakat ning vürtse. Maitses on palju viiteid küpsemisele tammevaadis (vanill, mandel, moka kohvi) ning mustsõstart ja piparmünti. Sobib hästi punasest lihast tehtud vürtsikate roogadega. Serveerimistemperatuur: 14 – 16 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

TIIGER

Tiigri sodiaagis sündinud inimesed on seiklushimulised, enesekindlad ja julged. Tiigrid on sündinud juhid ja saavad sujuvalt hakkama mis tahes ülesandega, viies ellu erinevaid ideid. Nende suuremeelsus ja kirglikkus on teada kõigile nende lähedastele. Nad teavad, kuidas nõrku abistada ja toetada. Tiigrid ei talu ebaõiglust. Nad on otsekohesed ega räägi läbi lillede. Nad on julged ja mässumeelsed ning neil on vahel raske teistelt abi otsida või nõu küsida.

Puutiigri sünniaasta – 1914, 1974

Tuletiigri sünniaasta – 1926, 1986

Maatiigri sünniaasta – 1938, 1998

Metalltiigri sünniaasta – 1950, 2010

Veetiigri sünniaasta – 1962, 2022

Tiigrile tuleb 2022 väga soodne aasta. Tiiger võib sel aastal jõuda oma eesmärkide saavutamiseni. Nii mõnelgi Tiigril võib sel aasta toimuda suur sündmus, mis nende elu täielikult transformeerib – ja mitte halvas mõttes. Ka armuelu tuleb kirglik ja romantiline, samal ajal kui vallalised tiigrid leiavad edu äritegevuses. Paljusid Tiigreid ootab sel aastal ees tööalane edutamine. Igal juhul on tegu erakordse aastaga, sest Tiigri sissetulekud võivad hüppeliselt kasvada. Tugev füüsiline tervis saadab neid terve aasta vältel. Vaimse stressi leevendamiseks on soovitatav rohkem reisida.

Veinisoovitus Tiigrile:

Chateau Tamagne Chardonnay, 100% Chardonnay viinamarjad

Venemaalt Krasnodarist pärit uus, Taman geograafilise tähisega vein toetab veinimaailma kasvavat trendi, olles vaadis küpsemata Chardonnay vein, millele on iseloomulikus rohekaskollane värvus, kuivus, keskmine täidlus ja happesus. Aroom on lopsakas, värske ning lilleline. Maitses domineerivad kollased õunad ja tsitruselised. Sobib suurepäraselt külmade eelroogade, kanafilee, kalatoitude ja eriti hästi austritega. Serveerimistemperatuur: 12 – 14 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄNES

2022. aasta Jänese Hiina horoskoobi järgi võib arvata, et Jänese sodiaagimärki kuuluvatel inimestel on mõned sarnased harjumused ehtsa jänesega. Nad on küllaltki õrnad-haprad, elegantsed, erksad, viisakad, distsiplineeritud ja seltskondlikud. Jänesed püüdlevad vabaduse poole, kuid kui on seadnud endale eesmärgi, siis nad selle ka saavutavad. Jänesed on teiste suhtes sallivamad ja järeleandlikumad kui iseenda suhtes.

Puujänese sünniaasta – 1915, 1975

Tulejänese sünniaasta – 1946, 2006

Maajänese sünniaasta – 1958, 2018

Metalljänese sünniaasta – 1910, 1970

Veejänese sünniaasta – 1922, 1982

2022. aasta tõotab Jänesele positiivsete muutuste aastat. Tööelu on stabiilne ja raha pärast muretsema ei pea. Siiski on soovitatav säästa ja investeerida, sest seda võib tulevikus vaja minna. Aasta on soodne ka uuteks suheteks. Paljud võivad küll lahku minna, kuid aasta tuleb siiski harmooniline. Parim suhe 2022. aastal on Jänesel iseendaga. Tervisehoroskoop ennustab ülihead tervist, niisiis on terved need, kes enda eest hoolitsevad. Samas need, kes keha poolt saadetud signaale eiravad, võivad hiljem seetõttu kannatada.

Veinisoovitus Jänesele:

Piccini Collezione Oro Chianti Riserva, 90% Sangiovese, 10% Cabernet Sauvignon viinamarjad

Itaaliast pärit vein on moodne tõlgendus Piccini Chiantist ja Toscana piirkonnast. Veini värv on rubiinpunane, aroomis on tunda küpseid punaseid marju ja vanilli. Maitse on ümar, marjane ja mahlane. Veini keskmisest kõrgem happesus tagab sobivuse kõikide klassikaliste Itaalia toitudega (Bolognese pasta, pitsa, risotto jne), aga on ideaalne ka BBQ liharoogadega. Serveerimistemperatuur: 16 – 18 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

DRAAKON

Draakonid on tugevad, enesekindlad, uhked ja kindlameelsed. Neil on tugev võitlusvaim ning nad on äärmiselt võluvad ja karismaatilised. Nad teevad endale nime kõikjal, kuhu lähevad. Oma kaasasündinud juhiomadustega jätavad nad ümbritsevatele inimestele tugeva ja meeldiva mulje. Draakon võib alguses tunduda ükskõikne, kuid kui neid tundma õppida, on nad viisakad ja härrasmehelikud. Draakonid on uhked. Oma tahtejõudu kasutades võivad nad palju korda saata.

Puudraakoni sünniaasta – 1904, 1964

Tuledraakoni sünniaasta – 1916, 1976

Maadraakoni sünniaasta – 1928, 1988

Metalldraakoni sünniaasta – 1940, 2000

Veedraakoni sünniaasta – 1952, 2012

Tiigriaasta toob Draakonitele edu karjääris, rikkust ja kuulsust. See on hea aeg näidata inimestele oma parimat külge. Vallalistel võib tekkida palju austajaid, mis pea sassi ajab. Suve lõpus on soovitatav keskenduda endale. November tähistab saatusliku kohtumise perioodi, mis võib lõppeda teie perekonnaseisu muutumisega. Käige regulaarselt ka tervisekontrollis, eriti veebruaris, et vältida terviseprobleeme. Krooniliste haigustega Draakonid peavad oma tervisele enam tähelepanu pöörama. Kevadel oleks soovitav teha elujõu tõstmiseks läbi ravikuur.

Veinisoovitus Draakonile:

-

Zenato Lugana DOC San Benedetto, Trebbiano di Lugana viinamarjad

Itaaliast Venetost pärit ainulaadne, isikupärane ja kordumatu valge vein on täiuslikus tasakaalus ning mitmekihiline. Õlgkollane, roheka varjundiga vein on intensiivne, elegantne, ümar, täidlase kehandiga. Aroomis on tunda kuivatatud õunu, ananassi, pirni ja vanilli. Maitse on värske, väga hea struktuuriga, velvetpehme. Sobib hästi külmade eelroogade juurde ning kalatoitudega. Serveerimistemperatuur: 9 – 10 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

MADU

Maod on sodiaagi järgi rahulikud, tähelepanelikud, targad ja salapärased. Nad mõtlevad sügavalt, isegi kõige väiksemate asjade peale. Oma salapärase, kuid graatsilise isiksusega tõmbavad nad palju tähelepanu kõikjal, kus nad viibivad. Nad teavad, mida tahavad, ja ei jäta oma eesmärgi saavutamisel ühtki abinõu kasutamata. Nad on väga vastutustundlikud ning see aitab neil jõuda hea tulemuseni ja saavutada karjääris edu. Maod on kõigi ja kõige suhtes skeptilised, mis hoiab neid elus tagasi. Kui rääkida armastusest, ei ole teist nii pühendunud armastajat kui madu.

Puumao sünniaasta – 1905, 1965

Tulemao sünniaasta – 1917, 1977

Maamao sünniaasta – 1929, 1989

Metallmao sünniaasta – 1941, 2001

Veemao sünniaasta – 1953, 2013

Mao sodiaagimärgi inimesed peaksid hoidma oma tervist ja pöörama rohkem tähelepanu vaimsele tervisele. Nad peaksid rohkem lõõgastuma ja seiklema, et vältida ärevust või stressi. Tuleb tegus aasta ja hea tervis annab teiste ees teatud eelise. Veidi enam peaks õppima, kuidas lahendada oma probleeme üksinda, teisi inimesi oma muredega tülitamata. Vanu suhteid pole mõtet taastada, sest need ei vii kuhugi. Suhtes Maod võivad kevadel partneriga konflikti sattuda. Rahaline seis on sel aastal hea. Tööotsijad leiavad edu sügise alguses.

Veinisoovitus Maole:

Chateau Tamagne Brut Rose vahuvein, Pinot Blanc, Aligote, Bianca, Riesling, Saperavi viinamarjad

Kaitstud „Taman” geograafilise märgistusega kvaliteetvahuvein tuleb Tamani poolsaarelt Krasnodarist ning on valmisatud Charmat meetodil, mida kasutatakse ka Prosecco valmistamisel. Vahuvein on värvilt heleroosa, aroom värske ning selles on palju punaseid marju (eriti vaarikat ja punast sõstart). Maitse on kuiv, keskmise happesusega, ümar ning väga heas tasakaalus, tunda on maasikat ja vaarikat.

See on ideaalne seltskonnavahuvein, mis toitu otseselt kõrvale ei nõua, kuid sobib hästi kergete suupistete, pastade ja pitsaga, samuti külmade eelroogade juurde ning lihtsamate liharoogadega. Serveerimistemperatuur: 8 – 10 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

HOBUNE

Hobune on uuel aastal rõõmsameelne, elurõõmus, tähelepanelik ja läbinägelik. Võrreldes teiste sodiaagimärkidega on Hobused entusiastlikumad, julgemad ja elavamad ning võivad käituda isegi ülemeelikult. Siiski ei oska nad nii hästi oma tundeid ja emotsioone varjata ning neile võib lihtsalt näkku vaadates öelda, mis nende peas toimub. Nad armastavad meeldivaid seltskondlikke koosviibimisi ja uute inimestega kohtumisi. Oma karismaatilise isiksuse tõttu koguvad nad kiiresti oma sõprade ja eakaaslaste seas populaarsust. Nende intelligentsus ja julgus aitavad neil isiklikus ja tööelus kaugele jõuda.

Puuhobuse sünniaasta – 1906, 1966

Tulihobuse sünniaasta – 1918, 1978

Maahobuse sünniaasta – 1930, 1990

Metallhobuse sünniaasta – 1910, 1970

Veehobuse sünniaasta – 1942, 2002

Vesitiigri aasta toob Hobuste ellu palju loomingulisi saavutusi ja põnevaid armuseiklusi. Inimesed, kes on olnud silmitsi raskustega pereringis, leiavad oma muredele ja kannatustele leevendust. Kogu pingutus, mida olete töös ja äris seni teinud, kannab nüüd lõpuks vilja. Hiina 2022. horoskoop ennustab hea sissetulekuga aastat. Soovitatav on jälgida oma tervist ning külastada regulaarselt arste. Vallalistel võib vedada aprillis, juulis ja septembris. Suhtes hobused näevad oma partneri pingutusi.

Veinisoovitus Hobusele:

Chateau Tamagne Brut vahuvein, Pinot Blanc, Aligote, Bianca, Riesling, Chardonnay viinamarjad

Kaitstud „Taman” geograafilise märgistusega kvaliteetvahuvein on valmistud Charmat meetodil nii, nagu valmistatakse ka Proseccot. Vahuveini värv on õlgkollane, kuldse varjundiga. Aroom värske, lilleline ning selles on palju kollaseid õunu. Maitse on kuiv, keskmise happesusega, ümar ning väga heas tasakaalus, tunda on kollaseid luuvilju (ploom, virsik, mango). See on ideaalne seltskonnavahuvein, mis toitu kõrvale ei nõua, kuid sobib hästi kergete salatite, kanalihast roogade ning valge kalaga. Serveerimistemperatuur: 8 – 10 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

KITS/LAMMAS

Lammas on rahulik, õrn, osavõtlik ja tugev. Kõigist teistest sodiaagimärkidest on Lammas kõige pehmem ja lahkem. Kuid olge ettevaatlik, ka õrn Lammas võib endast välja minna või muutuda agressiivseks, kuigi seda juhtub harva. Neile meeldib inimeste eest hoolitseda ja nad ei soovi eales kellelegi haiget teha. Nad püüavad mõista teiste probleeme ja leida sobiva lahenduse. Siiski kipuvad Lambad muutuma pessimistlikuks ja nägema kõiges halvimat ning sellega toimetulemiseks vajavad nad enda kõrvale toetavaid ja mõistvaid sõpru. Nad ei usalda võõraid kergesti.

Puulamba sünniaasta – 1955, 2015

Tulelamba sünniaasta – 1907, 1967

Maalamba sünniaasta – 1919, 1979

Metalllamba sünniaasta – 1931, 1991

Veelamba sünniaasta – 1943, 2003

Hiina sodiaagihoroskoop ennustab selle märgi all sündinud inimestele muutuste aastat, kuid muutuse olemus sõltub minevikus tehtust. Sel aastal ei tasu olla pessimistlik, sest niimoodi võib õnnetust juurde kutsuda. Soovitatakse kuulata oma sisetunnet, sest nii loksub kõik paika, ka armastuses. 2022. aasta ei ole äri tegemiseks ega rikastumiseks soodne. Siiski võib tulla palgatõus, mis parandab rahalist seisundit. Tervise osas on soodne aasta.

Veinisoovitus Kitsele/Lambale:

Chateau Tamagne Rose, 100% Cabernet Sauvignon

„Taman“ geograafilise tähisega vein on mineraalne, kuiv ja suurepärase happesusega, tumeroosa värvuse ja keskmise täidlusega. Veini aroom on värske ning mineraalne. Maitses on tunda vaarikat, punast sõstart ja rabarberit. Sobib suurepäraselt külmade eelroogade, lõhefilee, kalatoitude ja salatitega. Serveerimistemperatuur: 10 – 12 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

AHV

Ahvid on Hiina sodiaagi järgi nutikad, elavad, väledad ja seltskondlikud. Nad on sündinud kiire ja särava mõistusega. Nende intelligentsus ja nutikus aitab neil saada häid hindeid nii koolis kui ka edu hilisemas elus. Töökohal võidavad nad kõigi südame tänu erakordsetele juhiomadustele ja enesekindlale isiksusele. Oma töösfääris on nad ülima julgusega valmis astuma vastu igale väljakutsele. Paraku on nad kannatamatud ja teevad kiiresti impulsiivseid otsuseid. Kui nad impulsiivsust veidi tagasi hoiaksid, jõuaksid nad veelgi kaugemale.

Puuahvi sünniaasta – 1944, 2004

Tuleahvi sünniaasta – 1956, 2016

Maaahvi sünniaasta – 1908, 1968

Metallahvi sünniaasta – 1920, 1980

Veeahvi sünniaasta – 1932, 1992

2022. aasta tuleb õnnelik ja edukas aasta – kätte jõuab väljateenitud tasu. Sodiaak näitab elu suuri edusamme, mis on saavutatud. Veetiigri aastal tuleb usaldada oma intuitsiooni. Aasta on soodne loomingulisteks saavutusteks ja ametialasteks muutusteks, täitub ka soov õppida ja omandada uusi oskusi. Hiina horoskoop 2022 tõotab aasta teises pooles arvukalt äritutvusi. Alata võivad uued paljulubavad projektid. Isiklikus elus pole muutusi oodata. Mõned ahvid saavad siiski üllatuse osaliseks, nii et tasub olla tähelepanelik.

Veinisoovitus Ahvile:

Diablo Black Cabernet Sauvignon, 100% Cabernet Sauvignon

Tšiilist Maule Valley piirkonnast pärit mustjaspunane, ümar, tugevate siidiste tanniinidega hõrk vein, mille aroomis võrgutavad küpsed tumedad marjad, šokolaad, suitsusus, tubakas ning vürtsid. Maitses on tunda palju viiteid küpsemisele tammevaadis (vanill, mandel) ning mustsõstart ja piparmünti. Sobib hästi täiendama punasest lihast vürtsikaid roogasid.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

KUKK

Hiina sodiaagi järgi on Kuked sündinud juhid. Nad on enesekindlad ja optimistlikud ning lahendavad iga olukorra arukalt. Neile meeldib suhelda ja uusi sõpru leida ning see ekstravertne suhtumine muudab nad sõprade ja eakaaslaste seas üsna populaarseks. Nad ei põgene oma probleemide eest, hoolimata sellest, kui keerulised need on. Täpselt nagu tõeline kukk, võivad selles sodiaagimärgis sündinud inimesed mõnikord olla ülemeelikud ja üleolevad. Nad ihkavad kogu aeg olla tähelepanu keskmes ja võivad selle tõttu suhted teistega sassi ajada.

Puukuke sünniaasta – 1945, 2005

Tulekuke sünniaasta – 1957, 2017

Maakuke sünniaasta – 1969, 2029

Metallkuke sünniaasta – 1921, 1981

Veekuke sünniaasta – 1933, 1993

Vesitiigri aasta tõotab Kukkedele eriti rasket tööelu. Mõne jaoks on see edasiviiv, teiste jaoks pettumust valmistav. Armuelu kulgeb sujuvalt ilma suuremate muutusteta. Hiina horoskoop ennustab aasta esimest poolt rahaliselt ebasoodsaks, aasta teist poolt rahaliselt soodsamaks. Mõned Kuked võivad aru saada, kui mõttetud olid nende varasemad püüdlused ja proovivad nüüd suuremaid eesmärke seada. See aasta on oluline plaanide ja eesmärkide seadmiseks ning käesolevate probleemide lahendamiseks. Tervis on hea, kui järgite tervislikke eluviise.

Veinisoovitus Kukele:

-

Frescobaldi Alie Ammaraglia Rosato, Syrah, Vermentino viinamarjad

Alie oli Vana-Kreeka mütoloogiline tegelane, ilu ja sensuaalsuse sümbol ja täpselt selline on ka Frescobaldi Rosato Toscanast pärit vein: värvuselt elegantne roosa, aroomis valged lilled, metsmaasikad tsitrusekoortega, värskendavalt mineraalne. Maitses on tunda punaseid marju (maasikas, vaarikas) ja tsitruselisi (eriti greipfruuti). Vein sobib suurepäraselt külmsuitsutatud lõhefilee, BBQ lõhe, sushi, pitsa ja pastadega. Serveerimistemperatuur: 8 – 10 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

KOER

Koerad on lojaalsed, ausad, usaldusväärsed ja nutikad. Koerad on ka ettevaatlikud. Kui nende usaldus on võidetud, on nad kõige lahedamad ja sõbralikumad inimesed, keda olete kunagi kohanud. Koerad on ausad ja õrnad armastajad ning usaldusväärsed pereliikmed. Nende ausust võivad aga paljud inimesed negatiivselt võtta. Nad võivad oma ausate arvustustega olla ehk liiga kriitilised teiste suhtes. See muudab Koerte jaoks raskeks näha asja teist poolt, mis põhjustab arusaamatusi ja konflikte.

Puukoera sünniaasta – 1934, 1994

Tulekoera sünniaasta – 1946, 2006

Maakoera sünniaasta – 1958, 2018

Metallkoera sünniaasta – 1910, 1970

Veekoera sünniaasta – 1922, 1982

Koera sodiaak näitab, et tuleb hea aasta. Teisisõnu, kõik, mida tehakse, toob lõpuks suurepäraseid tulemusi. Seega on viimane aeg oma elus tõsiselt keskenduda asjadele, mis muudavad elu paremaks. Tähed soosivad sellel aastal teie tegemisi. Tehke julge hüpe edasi ja elu üllatab teid. Suve algus toob ettenägematu kohtumise ammu kadunud tuttavaga. Vanade aegade mälestused muudavad selle inimesega taas lähedamaks. Jagatavad romantika ja kirg panevad teid minevikus olnud probleeme unustama. Ka abielus Koerad kogevad partneriga sügavaid tundeid ja kirge.

Veinisoovitus Koerale:

-

Frescobaldi Castelgiocondo Brunello, DOCG, 100% Sangiovese viinamarjad

Tipptasemel Montalcinost pärit Brunello on valmistatud parimatest Sangiovese viinamarjadest, et tagada kõrge kvaliteet ja suurepärane struktuur. Itaalia vein on sügavpunane, ümar ja pehmete tanniiniderohke. Aroomis on tumedad puuviljad ja pähklid. Maitse on heas tasakaalus ning hästi on eristatav mustsõstar ja küps must kirss. Sobib ideaalselt näiteks hautatud loomalihaga seenekastmes, loomaliha burgerite, BBQ lambaliha ning hautatud vürtsikate roogadega. Serveerimistemperatuur: 16 – 18 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

SIGA

Siga on loomult kaastundlik, aga ka otsekohene. Nad ei ole pretensioonikad, kuid ütlevad täpselt, mida tahavad, ilma varjamata. Nad on püüdlikud ja neil on tugev vastutustunne. Nende optimistlik meel muudab inimeste soosingu võitmise lihtsaks. Nad on kaastundlikud ning aitavad alati abivajajaid. Selline iseloomujoon toob neile nii tööl kui isiklikus elus palju sõpru.

Puusea sünniaasta – 1935, 1995

Tulisea sünniaasta – 1947, 2007

Maasea sünniaasta – 1959, 2019

Metallsea sünniaasta – 1911, 1971

Veesea sünniaasta – 1923, 1983

Tiigriaasta ennustab soodsat aega eelkõige ettevõtjatele ja kõigile oma ala spetsialistidele. Armuelu läheb õitsele siis, kui uudishimutsete vähem ja usaldate rohkem oma südant. Rahaline seis on hea terve aasta vältel. See on suurepärane aasta investeeringute tegemiseks. Jälgida tuleb oma tervist ja ei tohi jätta regulaarseid tervisekontrolle tegemata. Veetiigri aasta toob lahenduse kõigile probleemidele. Suhted kolleegide ja lähedastega paranevad. Täielikult saavad kasutatud potentsiaal ja loomingulised võimed. Need üksikud Sead, kes on ammu otsinud kaaslast, leiavad selle märtsi lõpuks. Soovitatav on mitte jätta kasutamata ühtegi võimalust uute tutvuste loomiseks.

Veinisoovitus Seale:

-

Frescobaldi Pomino Benefizio Riserva, DOC, 100% Chardonnay

Itaaliast Castello di Pomino piirkonnast pärit Benefizio Riserva on mõnus, kuldsete varjunditega valge vein, millele annavad aroomi puuviljad. Aroomis on lisaks puuviljadele tunda ka viiteid küpsemisele tammevaadis (vanill, mandel). Maitse on kuiv, ümar, keskmise happesusega, milles on parasjagu vürtsikust ja troopilisi puuvilju. Veini teevad eriliseks selle pika ajalooga viinamarjad, mis võeti kasutusele juba 1855. aastal. Sobib mereandide ja taimetoitudega. Serveerimistemperatuur: 7 – 14 °C.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Veinid on saadaval Amberdistribution Eesti e-poest.