JÜRGEN PÄRNSALU avaldas lemmikkoha, kuhu “põgeneda”

Buduaari ajakiri

Jürgen Pärnsalu Buduaarile

Raadio Star FM saatejuhi, DJ, produtsendi ja hobifotograaf Jürgen Pärnsalu elujaatav ning positiivne hoiak peegeldub ka tema väärtustes – ta naudib seiklemist ja seltskonda. Üle kõige hindab aga vabadust.

PEREKOND JA SÕBRAD

Panen need kaks kokku, sest see ongi minu jaoks üks suur perekond. Sõprade ja perekonna toetuseta ei olegi justkui midagi. Pikalt üksi olemine ei ole mulle meeltmööda ja mul on tohutult vedanud, et minu ümber on nii palju häid inimesi.

Foto: Erakogu

LOODUS

Väikesest poisist peale olen huvitunud loodusest. Juba varases eas veetsin palju aega metsas ning praegugi „põgenen” sinna üsna tihti. Puhta ja puutumata looduse kadudes kaome ka meie. Hoiame seda!

Foto: loodus

MUUSIKA

Ilma selleta ei oska. Olen muusika sees pidevalt, kas siis ise luues või lihtsalt kuulates. Aeg-ajalt mängin seda ette ka teistele. Tihti jääb sõnadest puudu, siis on hea muusikas rääkida.

Foto: Erakogu

REISIMINE

Minu jaoks ei ole reisimine pelgalt puhkus. Erinevate kultuuride nägemine ja kogemine avardab maailmapilti. Üks asi on kaugete paikade kohta lugeda, teine asi on neid kogeda. Et mõista maailma mitmekülgsust ja erilisust, peab oma koduhoovist väljas käima.

Foto: Erakogu

KODU

Koht, kus oled oodatud ja tunned ennast turvaliselt. Kodusid ei pea olema ainult üks. Mul on päris mitu kohta, mida saan nimetada koduks. Hiiumaa, Saaremaa, Tallinn ja hiljuti lisandus siia nimekirja üks väike küla Harjumaal. Nendes kõikides paikades tunnen ennast nagu kodus.

Foto: Erakogu

VABADUS

Vast kõige olulisem selles nimekirjas. Mul on vabadus olla pere ja sõpradega koos. Mul on vabadus minna metsa ja mere äärde, millal soovin. Vabadus luua. Vabadus reisida ja siis jälle koju tulla. Olen tänulik, et mul on vabadus.

Foto: Erakogu