MARILYN KERRO AVALDAS, millest räägivad elutee numbrid 1,2 ja 3

Youtube`i kuvatõmmis

Marilyn Kerro

Hinnatud selgeltnägija Marilyn Kerro rääkis oma uues Youtube`i videos lähemalt, mida tähendavad elutee numbrid 1, 2 ja 3.

Elutee nr 1

Praegu on kõige parem aasta neile kelle elutee number on 1, 2 ja 3. Kui te tahate midagi alustada, äri teha, uut suhet luua, last saada, siis praegu on teil kõige soosivam aeg. 1, 2 ja 3 ja on noored hinged – neil on väga vähe elukogemust. Oma intuitsioon on neil mitte kõige tugevam. Nemad usuvad seda, mida saavad katsuda ja nad kasutavad rohkem loogilist mõtlemist. Tööalaselt minnakse mõistuse tööle. On ka erandeid, alati on erandeid – kui sa kuulad palju oma südant,, võid jõuda kõrgemale tasandile. 1 tahab olla esikohal, ta on suur elupõletaja. Nemad peaksid minema juhtideks, sest nad ei sobi grupitööks. Nad hakkavad sellisel juhul tundma, et on raamidesse surutud ja siis hakkavad alateadlikult halvasti ütlema ning hakkavad vigu tegema. Suhetes on ühed bossid – nemad tahavad juhtida suhet ja tahavad juhtida tööl. Kui partner on neil 2 või 3 – mida kaugemale elutee numbriga lähed, siis seda väiksem on side. Tavaliselt number ühtedel on palju erinevaid suhteid, aga on ka jälle erandeid. Kui nad suudavad leida endale kellegi, kes selle kõik ära talub, siis nad võivad olla ka pikas suhtes – iseasi kas see suhe on õnnelik. 1 on väga suur reisisell, neile meeldib reisida ja rännata – nad ei suuda ühe koha peal paigal olla. Nad vahetavad tihti ka elukohtasid. Kui nad elukohta ei vaheta, siis nad vahetavad kodus hästi tihti midagi. Neil ei ole püsivust. Selle jaoks, et neil äri aga hästi läheks, oleks neil vana hinge kõrvale vaja, kes neid tasakaalustaks.

Mida toob juulikuu number ühtedele?

Väga soositud on uued pakkumised, mis on seotud töö ja rahaga – need peaksid pärast palju kasumit tooma. Mis ei ole soositud on kodu kas renoveerimise alustamine või millegi asja välja vahetamine, võid pärast kahetseda. Kui teil on kohtuasjad tulnud, siis soovitan edasi lükata. Ei ole ka hea aeg lahkuminekuks. Ühed on üldiselt hetkeemotsioonide ajel otsustajad ja tavaliselt on neil veel tagavaraplaan ka olemas. Ühtede puhul näitab, et noored mehed peaksid oma sõnadega ettevaatlikud olema – see võib halvasti lõppema.

Elutee number 2

Kahed on alati need kes on kahevahel, nad jäävad alati teiseks. Nemad ei suuda otsustada. Neil on natuke seda kaksiku mõju. Nemad tulevad siia ellu otsima tõde ja õiglust. Kahtedel oleks elu jooksul soovitav pürgida kõrgemale ja kaugemale, aga läbi rahulikkuse. Kahed on sellised igavad. Nad on nagu uisapäisad, aga nad on natuke kahtlevad. Nad on hästi suured teiste aitajad, usk endasse on neil aga väiksem. Kui ma siin toon võrdluseks kolmed, siis kolmed on kõige südamlikumad üldse. Kolm on kõige suurem enesetapja number. Kolmedel on elutee number see, et peaksid võimalikult palju hoidma oma stabiilsust ja tegelema oma vaimsusega. Number kahed jäävad aga alati teiseks. Kui nad saaksid enesekindlust endale juurde, siis nad jõuaksid palju kaugemale – seda nad tulevadki selles elus ületama.

Mis toob juuli kahtedele?

Siin tuleb kohe haiglakaart ja tasakaalu kadumine. Kahtedel ma ei soovita juulis eriti reisida, vaid võimaluse korral edasi lükata. Riske võtta on hea, võib isegi lotot proovida, rahalised võimalused on head. Hea laste saamise võimalus. Muideks kahtedel võib pereloomine ja partneri leidmine kauem aega võtta. Pange rõhku sellele, mida näete unenägudes – väga vaimne kuu on algamas. Need unenäod mida mäletad, võivad väga palju infot anda tulevikuks.

Elutee number 3

Kolmedel on see viga, et nad kipuvad oma ideed ära kinkima. Neil on hästi hea fantaasia, ka ärialal ja neil on hästi palju ideid, nad on leiutajad. Aga nad nagu muuseas kipuvad oma ideed ära kinkima. Kolmed võiksid rohkem suu lukus hoida kui nad on joonud või on seltskonnas. Kui nad kasutaksid seda oma hüvanguks, võivad neist saada väga rikkad. Nad suudavad materiaalset edu väga kiiresti saavutada, aga võivad ka läbipõleda kui nad ei suuda ei öelda. Neil on vaimne pool nõrk, nad ei suuda ära öelda – neil on kõikidest kahju. Kolmedel on enesetaputeema sees, kuutel ka. Nemad ei tohi mitte midagi järsku ära lõpetada. Nad ei talu järske muudatusi ja hakkavad iseennast süüdistama. Lastega olge ka ettevaatlikud, sest neil on faktiline mälu. Asju, mis öeldakse või tehakse, siis sina ei pruugi mäletada, aga tema mäletab ja pärast võivad näpuga näidata. Nad on ka väga kinnised. Kui neil on peres midagi valesti, siis nad hakkavad iseennast süüdistama. Nad sobivad hästi poliitikasse.

Mida toob juuli kolmedele?

Saladused võivad välja tulla. Kui kolmed on midagi varjanud, siis peate olema ettevaatlikud, sest saladuste välja tulemise kuu on. Kui midagi on vaja lõpetada, siis juuli on selleks hea aeg. Juuli lõpp on natuke raskem nii rahalises kui armu mõttes, siis tasuks hoida tempo madalam ja nautida suve. Juuli lõpus võib keegi laenu või rahalist abi küsida, siis suue tõenäosusega sa seda tagasi ei saa. Olge rahade ja laenudega kuu lõpus ettevaatlikud.