MARILYN KERRO AVALDAS sümboli, mille abil rikkaks saada

Lisa kommentaar
MARILYN KERRO AVALDAS sümboli, mille abil rikkaks saada
Youtube`i kuvatõmmis

Hinnatud selgeltnägija Marilyn Kerro pani hiljuti kaarte seoses krüptorahaga ja vaatas ka seda, kas sellesse tasub investeerida või mitte.

“Riigipeadele see idee ei meeldi. Tehakse kõik mis võimalik, et seda takistada. Muidu kaob ju kontroll ära ja ei saa kontrollida, mida inimesed teevad,” rääkis Kerro.

Välja tuli kohe õnneratta kaart, mis näitab, et see kõik oleneb meist endist. Samuti tuli välja kurikuulus ootuste kaart, mis tähendab, et praegu ei ole veel õige aeg. “Mina praegu veel ei soovita investeerida. Mina ei näe, et tulevikus tuleks sellest suur kullasadu ja inimesed hakkaksid hullumoodi rikastuma ja teenima.

Pikas perspektiivis tuleb surmakaart, et tulevad mingid muudatused. Ma ei näe sellist suurt mõtet sinna pikaajaliselt investeerida. Praegu kaartidest jääb mulje, et riigid teevad kõik mis võimalik, et see ära lükata ja tuua sisse oma süsteem, kus saab kõike kontrollida. Kui ma vaatan pikka perspektiivi, siis näitab ikkagi, et midagi muud tuleb. Midagi musta valgega – täiesti uus süsteem. Kui tahate, võite järgmine aasta sinna investeerida, aga pikaajaliselt mina seda ei teeks.

Järgmine aasta on hea kasvuaasta, pigem siis vaadata. Mina august, september, oktoober ei teeks midagi. Näitab mingit suurt langust ja olge sel ajal investeerimisega väga ettevaatlik,” lisas ta.

Seejärel soovitas Kerro, et kui müügile tuleb odavalt mingi musta valgega sümbol, siis seda tuleks nii palju krahmata kui annab. “Selle arendamine juba käib, aga praegu pole veel õige aeg. Aga see hakkab kuidagi teistmoodi käima. Kuidagi poole suurem ja poole parem. Nii, et hoidke silm peal.”

Sarnased artiklid