NÕID MERILY TIMMER tegi šokeeriva paljastuse vanade hoonete kohta

erakogu

Merily Timmer blogi

Osad selgeltnägijad ja ravitsejad väidavad, et kodu soetama hakates tunneb inimene kohe ära, kas majal on hea energia või mitte. Nõid Merily Timmer sõnul tuleks aga eriti ettevaatlik olla vanade hoonetega.

“Kõik mis me teeme ja kuidas käitume täna, mõjutab ühel päeval kedagi teist. Vanade hoonetega on ikka nii, et igasugused energiad, emotsioonid, olukorrad on talletunud seinetesse, põrandasse, esemetesse, mööblisse ja selle tajumine pole kuigi keeruline. Kui ikka ei ole hea olla, siis on selge, et midagi on seal valesti,” kirjutas kuuendat põlve nõid Merily oma blogis. 

Ta jätkas: “Igasuguste vanade hoonete soetamisel tasuks alati ennast kurssi viia selle ajalooga, et ennast säästa ja ette valmistada kui on vaja puhastada energeetiliselt. Üldiselt on võimalik saada hoone puhtaks ja rahulikuks. Erandeid on ka.

Hooned kus on inimesi piinatud, tapetud, vägistatud ei ole enam nii lihtne puhastada. Seal on pikad ja suured tööd vaja teha, et muutus tuleks. Teinekord ei tohigi aidata, ei saagi sellepärast mis see endaga kaasa võib tuua puhastajale. Ehk, see alati sõltub, mis, millal ja kellega on juhtunud ja mis see endaga kaasa võib tuua.”