SELGELTNÄGIJA MERILY TIMMER jagas kasulikku õpetust

SELGELTNÄGIJA MERILY TIMMER jagas kasulikku õpetust
Duubel

Kuuendat põlve nõid Merily Timmer pani hiljuti sotsiaalmeedias kirja kasulikud read. Nimelt õpetas naine, kuidas tegelikult unistama peaks.

Merily sõnul tuleb elus alati hästi suurelt unistada – mida võimatum miski tundub, seda suurem on tõenäosus, et see sinuni tee leiab. Tema ise on alati suurelt unistanud.

“Mõni unistus on selline väiksem, mis ma sel nädalal soovin täita, teine selline, mida see aasta soovin täita ja kolmas selline, mida selle elu jooksul soovin näha,” avaldas ta.

Nõid jätkas: “Unistustega on nagu soovidega, ole detailne ja täpne ka ajaga. Prioriteedid muutuvad ajas ja asjad millest unistasid eelmine aasta ei pruugigi enam see aasta oma täitumisega rõõmustada, vaid võivad hoopiski koormaks muutuda.

Küll aga on unistamine tervislik! Mõnus ja tore tegevus, mis näitab sulle endale, mis on sinu jaoks oluline ja tähtis ning kes sa selline oled. Unistad sa karjäärist või reisist, oma majast või Everesti vallutamisest, koerast või uuest autost?

Minu väga paljud unistused on sel aastal juba täitunud ja ka need millest olen varem unistanud. See on vahva kui mõtled milline jõud on inimesel endal need toredad illusioonid reaalsusesse tuua. Kui sead sihi, hakkad alateadlikult juba selle suunas liikuma.

Niiet kõik suurelt unistama ja oma unistuste poole teele!”

Sarnased artiklid