SINU TÕUSUMÄRK teab tõde!

SINU TÕUSUMÄRK teab tõde!
Foto: Shutterstock

Paljudel inimestel on arusaam, et päikesemärk määrab kogu nende olemuse. Tegelikkuses hõlmab astroloogia palju enamat. Kas teadsid, et üks oluline tegur on inimese tõusumärk (ingl k rising sign), mis annab aimu sinu temperamendist, välimusest ning igapäevasest käitumisest? Kui tunned, et ei samastu enda päikesemärgiga, võib põhjus peituda just siin.
Teeme selgeks, kuidas tõusumärk sind mõjutab!

Oma tõusumärgi arvutamiseks on kõige mõistlikum otsida abi internetiavarusest. Selleks on vaja kirja panna enda sünnidaatum koos kellaajaga.

 

Kui sinu tõusumärk on…

Jäär

Esmamulje: enesekindel, tugeva iseloomuga, julge ning otsekohene

Jäära tõusumärgiga inimese jaoks on kerge oma seisukohti välja öelda, ennast kehtestada ja küsida seda, mida hing ihkab. Kiirus ja otsustusvõime on kindlasti tema tugevad küljed, mis teeb temast ka loomuliku juhi. Talle meeldib töötada erinevate projektide kallal ja võtta endale suurem vastutus, et kõik läheks plaanipäraselt. Jäära tõusumärgiga inimene on valitseva planeedi Marsi tõttu tihtipeale sportlane, riigiteenistuja või juht, ent tema konkreetsus võib osad inimesed eemale peletada. Oma lähedaste suhtes on ta see-eest väga kaitsev. Tal on ka pidevalt uusi ideid, kuidas suhet värskena hoida, mis tähendab, et igav temaga juba ei hakka.

Sõnn

Esmamulje: võluv, usaldusväärne, aeglane, sensuaalne

Sõnni tõusumärgiga inimene mõjub atraktiivsena, hoolimata tema välimusest. Üldiselt on tal aga väga hea maitse ja riietumisstiil. Tänu oma rahumeelsele ja sarmikale olekule tõmbab ta ligi palju uusi sõpru ning tuttavaid. Talle meeldib mugavus ning luksuslik eluviis. Samuti kõik, mis on maitsemeeltega seotud. Heast toidust, veinist ja seksist tema elus juba puudust ei tule. Seetõttu tõmbab teda ka edukate inimeste poole. Sõnni tõusumärgiga inimene leiab alati aja enda eest hoolitsemiseks, läbi mille kasvab ka tema enesekindlus. Muutusi ta eriti ei salli. Nendega kohanemiseks läheb tal teistest tähemärkidest kauem aega.

Kaksikud

Esmamulje: sotsiaalne, vaimukas, kohanemisvõimeline, intelligentne

Kaksikute tõusumärgiga inimese puhul on kõige iseloomulikumad jooned tema intelligentsus ning kiire taip. Probleemide korral on just tema esimene inimene, kes mõtleb välja õige lahenduse. Kuna Kaksikute juhtiv planeet on Merkuur, vajab ta pidevat stimulatsiooni. Ideede vahetamine ning uudishimu on aspektid, milleta ta elada ei saa. Enda teadmisi soovib ta edasi anda mänguliselt, mis teeb temast suurepärase õpetaja.

Korraga huvitavad teda mitmed erinevad valdkonnad, mis tähendab, et kompetentsuse saavutamine kindlal alal võib rohkem aega võtta. Sama kehtib ka suhetes. Raske on end pühendada ühele inimesele kui tähelepanu on korraga mitmel rindel. Leides aga inimese, kes täidab tema tingimused, paneb ta suhtesse kogu oma südame.

Vähk

Esmamulje: hoolitsev, sõbralik, empaatiline, kaitsev

Vähi tõusumärgi esindajat peetakse hoolitsevaks ning õrnaks hingeks. Ta on inimene, kelle poole pöördutakse tänaval juhiste saamiseks. Selgeltnägija võimete ja suure empaatia tõttu kogub ta endasse ka teiste inimeste emotsioonid. Kuna sellised olukorrad võivad olla väsitavad, poeb ta tihti oma kesta ning ei tule välja enne, kuni teab, et seda on kasulik teha. Ta naudib puhast ja rahulikku atmosfääri, kus tunneb ennast turvaliselt. Teistele demonstreerib ta hoolimist läbi hea toidu ja oma suurepärase kuulamisoskuse. Talle sobivad suhted, milles on sügavust. Pealiskaudsusest hoiab ta kaarega eemale. Ta võib olla pikka aega üksi, et leida enda kõrvale see üks ja ainus.

Lõvi

Esmamulje: mänguline, loov, dramaatiline, särav

Lõvi tõusumärgi esindaja on peo hing. Kogu ruum läheb särama, kui ta uksest sisse astub. Tema elu on pühendatud loovusele ning enda annete näitamisele. Ta soovib teistelt palju imetlust ja austust, kuigi ei taha seda endale alati tunnistada. Ta on soe, andekas ning helde hing, kes soovib enda lähedastes tekitada hea enesetunde. Samuti vajab ta väljundit, mille kaudu oma andeid teistega jagada. Lõvi on sodiaagi kõige uhkem märk, mistõttu ta nõuab lugupidamist kõigilt, kes temaga kokku puutuvad. Suhtes olles on tal vaja palju tähelepanu ning imetlust, vastasel juhul hakkab tal igav ning ta võib võõrastega flirtima hakata.

Neitsi

Esmamulje: alandlik, abivalmis, süütu, häbelik

Neitsi tõusumärgi esindaja on vaikselt avanev inimene. Vaatamata vaoshoitusele, hoolib ta tegelikult teiste heaolust palju. Ta on alandlik, pühendunud ning orienteeritud inimeste aitamisele. Tänu sellele tõmbab ta enda ellu partnereid, kes on kaootilisemad ning vajavad head eeskuju. Nii võib ta kogeda võltsi enesekindlust ja ei pruugi suhet enam objektiivselt näha. Ometi on tal tugev analüüsivõime ja suurepärane oskus näha läbi pettusi ja valesid. Ise hindab ta väga korda ja puhtust. Samuti märkab ta detaile, mida enamik tähele ei pane. See omakorda soodustab korralikku ülemõtlemist, mispärast võib ta tihti närviline tunduda.

Kaalud

Esmamulje: võluv, graatsiline, otsustusvõimetu, rahulik

Kaalude tõusumärgi esindaja on atraktiivne ja võluv isik, kes loob harmooniat kõikjal, kuhu läheb. Tema jaoks on kõige olulisem õiglus ja selle eest on ta alati valmis seisma. Ta suudab näha olukorra mõlemat poolt, mis muudab ta kohati üsna otsustusvõimetuks. Hinnates väga ilu ja harmooniat, muudab ta ka enda kodu kerge vaevaga hubaseks. Enda välimusele paneb ta suurt rõhku. Üldiselt on tegemist üsna enesekindla ja rahuliku inimesega, kes lisaks on ka suurepärane läbirääkija, kuulaja ning nõuandja. Suhted on tema jaoks väga olulised, seega on ideaalse partneri leidmine võtmetähtsusega. Ta eelistab asjalikku ning aktiivset partnerit, kellel oleks temaga sarnane huumorimeel.

Skorpion

Esmamulje: müstiline, intensiivne, võimukas, karismaatiline

Skorpioni tõusumärgi esindaja on salapärane, sihikindel ning väga karismaatiline. Ta suudab rasketest olukordadest võidukalt väljuda ning teha nägu nagu see ei mõjutaks teda üldse. Tema energia annab mõista, et temast tuleb lugu pidada. Ta võib olla kas vaikne või vali, kuid igal juhul jääb ta meelde. Inimesed tihtipeale kas armastavad või vihkavad teda. Tema tundmaõppimiseks peab varuma kannatust, sest ta ei lase just igaühte endale ligi. Teda tõmbavad kahe jalaga maa peal olevad inimesed, kes teavad, mida elult tahavad. Pealiskaudsed ning ebastabiilsed inimesed tõrjub ta kohe eemale. Turvatunne on sellele märgile väga oluline.

Ambur

Esmamulje: rõõmsameelne, optimistlik, inspireeriv, rahutu

Amburi tõusumärgi esindaja on seltskondlik ja iseseisev inimene, kes oskab tekitada head tuju. Ta ihkab seiklemist ning põnevaid elamusi, mis talle sära silmadesse tooks. Tema arvamused ning teadmised on väga huvitavad, kuid vahel jääb detailidest vajaka. Tal on kõigest oma arusaam ning ta ei hoia end tagasi. Oma loomuse tõttu pole võimalik tema peale kaua solvunud olla, sest ta on lapselik hing, kes suudab ka kõige kurvema inimese naeratama panna. Kui elu viskab teele katsumusi, tuleb ta nendest huumori abiga välja. Pühendumiseks on tal vaja partnerit, kes mõistab tema vabaduse janu ja aktsepteerib tema impulsiivset iseloomu.

Kaljukits

Esmamulje: vaoshoitud, tõsine, sihikindel, peen

Kaljukitse tõusumärgiga inimene on usaldusväärne, sihikindel ning meeletult iseseisev. Ta on võimeline täitma mistahes ülesannet, kuid on sealjuures iseenda suurim kriitik. Teda peetakse ekslikult eemaletõukavaks snoobiks, kuid tegelikult on ta tihti hoopis ebakindel. Sisimas on ta eneseteadlik inimene, kelle soov on end näidata edukana, mida nad enamasti ongi. Harva võib kohata Kaljukitse tõusumärgiga inimest, kes pole suurt midagi saavutanud. Nad on kohusetundlikud juba lapsest saati ja see omadus kannab neid läbi terve elu. Alles vanemaks saades muutuvad nad lõbusamaks. Enda kõrvale soovib ta inimest, kellega koos tulevikku ehitada.

Veevalaja

Esmamulje: loominguline, iseseisev, omapärane, emotsionaalselt kauge

Veevalaja tõusumärgiga inimene on mässumeelne hing, kes avardab oma ebatavalise mõttemaailmaga ka teiste maailmapilti. Ta näeb inimestes pigem head, on uudishimulik ja korraliku teadmistepagasiga. Olles maailmaparandaja, on teda keeruline endast välja ajada, sest ta on näinud pea kõike. Vähemalt ta soovib, et inimesed nii arvaksid. Oma ideede vabalt väljendamine on tema jaoks oluline ning tema mõttemaailm võimaldab tal kõigiga hästi läbi saada. Kõige rohkem hindab ta inimesi, kes jagavad temaga samu põhimõtteid. Sobivad töökohad on meediamaastik ja poliitika. Suhetes hindab ta kõige enam ambitsioonikat ning tulihingelist partnerit, kes tema vabadust ei piira. Võib olla polügaamne.

Kalad

Esmamulje: muretu, unistav, tundlik, ebapraktiline

Kalade tõusumärgi esindajal on suurepärane anne kohaneda ümbritseva keskkonnaga. Ta on loomulik psühholoog ja sodiaagi kameeleon, kes võtab omaks ümbritsevate inimeste meeleolu. Olles loominguline inimene, on tema hobideks tihti fotograafia, film, tants, muusika ja/või kunst. Ta pole seda tüüpi, kes asju planeeriks. Pigem eelistab vooluga kaasa minna ja südamel ennast juhtida. Partneri otsimisel kuulab puhtalt enda sisetunnet. Temaga vesteldes on näha, et ta pole kunagi päris hetkes. Ta rändab oma unistustes ja võib tunduda veidi hajameelne. Olles küll kohusetundlik inimene, eelistab ta teha tööd, mis võimaldab tal ise tempo valida. Konflikte väldib nagu tuld.