SUUR AASTAHOROSKOOP 2022

Buduaar / kirg.ee

Astroloog Peeter Tammela

123rf

Eesootav 2022 on tervikuna suurte muutuste ja transformatsioonide aasta – sea ennast valmis põnevaks sõiduks!

Terve aasta jooksul on omavahel harmoonilises aspektis Uraan-Orcus (nn „teine Pluuto”) ning Pluuto-Sedna. Nii Uraan, Orcus kui Pluuto tähendavad kardinaalseid muudatusi ja olulisi ümberkujunemisi, Sedna on põhjalikkuse ja sügavuse sümbol. Kuna nende omavahelised aspektid on trigoonid (õnnelik aspekt), siis võiks oodata suuri muutusi ja transformatsioone just positiivses võtmes. Kuna astroloogia arvestab erineva pikkusega tsükleid ja korraga toimivaid eri mõjudega aspekte, on loomulik, et ühel ja samal ajal võivad kosmilised mõjutused olla omavahel vastuolus. Näiteks võib pika positiivse perioodi sees olla palju lühemaid negatiivseid perioode. Aasta esimesel kolmel kuul moodustub Kalades oleva Neptuuni ja Kaksikutes liikuva Liliti ehk Musta Kuu (fiktiivne punkt sodiaagis, tähistab Kuu apogeed) pingeaspekt. See võib olla äärmiselt keeruline, segane ja kaootiline aeg. Füüsilist energiat ja elujõudu on vähe, domineerib nõrkus, jõuetus, väsimus, tüdimus. Võimalikud on probleemid infovahetusega, internetiga, liikluse ja ka liikumisega üldiselt. Umbes veebruari keskpaigast märtsi keskpaigani mõjutab meid Jupiteri-Orcuse (nn „teine Pluuto) opositsioon. Sellel ajal ei ole mõistlik alustada olulisi juriidilisi, poliitilisi või teaduslikke/hariduslikke ettevõtmisi. Umbes märtsi keskpaigast 11. maini mõjutab meid Jupiteri-Neptuuni ühendus Kalades (täpne ühendus 12. aprillil). Sellel ajal on Kalade mõju eriti võimas, kuna Neptuun ongi Kalade märgi valitseja. Eelpoolnimetatud Kalade märgi mõjud on sellel ajal eriti tugevad. Oktoobris ja novembris on Marss pikalt kvadraadis Neptuuniga. Sellel ajal võib nappida füüsilist energiat. Seetõttu ollakse vastuvõtlikud erinevatele haigustele. Konkreetne tegevus võib olla kaootiline, salajane või ebaseaduslik. Novembris ja detsembris (täpne aspekt 13. detsembril) leiab aset Kaljukitses liikuva Pluuto ja Vähis oleva Liliti opositsioon. See aspekt võib tuua esile seni mahasurutud tumedad tungid ja kired, mida võib olla raske kontrollida. Halb aeg suurriikidele ja suurtele organisatsioonidele (Kaljukits). Saturn liigub terve 2022. aasta Veevalaja märgis. Saturn (reeglid, distsipliin, kindlad struktuurid, stabiilsus, väljakujunenud süsteem) Veevalajas tähendab nendes märksõnades suuri muutusi või isegi revolutsioonilist olukorda (Veevalaja). Eriti pingeline aeg on detsember 2021 kuni jaanuar 2022 ning ka aeg augustist detsembrini, mil Saturn on kvadraadis Veevalaja valitseja Uraaniga. See aeg võib olla radikaalsete muutuste ja ümberkujunemiste aeg paljudes süsteemides ja struktuurides. Vanad struktuurid positiivsel juhul muutuvad ja teisenevad või siis kaovad ajaloo areenilt lõplikult. Aga kaovad siiski vaid need struktuurid, mille aeg on ümber saanud – vajalik ei kao, vaid muutub uutele oludele sobivaks.
Jupiter Kalades: 29.12.2021 – 11.05.2022; 28.10.2022 – 20.12.2022 Jupiter Kalades toob maailmas esile uusi sügavusi ja salapära, annab olemisele suurema metafüüsilise mõõtme. Kalade märk sümboliseerib nii kosmost kui ka meresügavusi, kõike salapärast, müstilist ja mitmeplaanilist. Tunnetatakse rohkem oma ühtsust kogu Universumiga. See on aeg, mil oleme sügavamas kontaktis oma hinge ja alateadvusega. Kiireneb meie vaimne ja spirituaalne areng ja arusaamine Kõiksuse olemusest. Hoogu saab juurde loovus ja võime tajuda eksistentsi kõrgemaid tasandeid. Inspiratsioon, visioonid, nägemused – see kõik on Kalade teema. Ideaalne aeg kunstnikele ja loomeinimestele. Suureneb empaatia ja oskus panna end teise inimese olukorda. Esile tõuseb suurem sallivus ja tolerantsus. Jupiter Kalades võib luua ka olukorra, kus teadus/poliitika (Jupiter) ning usk/müstika (Kalad) üksteisele lähenevad ja moodustavad mingi uue sünteesi. Negatiivses plaanis võib see periood tuua kaasa palju segadust ja kaost, eriti just materiaalsel ja poliitilisel tasandil. Sel ajal kehtib ütlemine, et sogases vees on hea kalu püüda. Kõik muutub keerulisemaks, erinevad asjad ja suhted on omavahel rohkem läbi põimunud. Usu ja maailmavaatega seotud küsimused muutuvad olulisemaks – nii poliitilised kui juriidilised ettevõtmised (Jupiter) on rohkem seotud religiooni või siis mingite ebaseaduslike/illegaalsete asjaoludega (Kalad). Aktiviseeruda võivad usuga seotud poliitilised rühmitused. Asjad ei pruugi sellel perioodil olla sellised, nagu väliselt paistavad. Hoogu saavad juurde kõikvõimalikud vandenõuteooriad. Tooni annavad saladused, varjamine, pettus ja enesepettus. Reaalsus ja ettekujutused kipuvad paljudel segi minema. Rohkem võib ette tulla kõikvõimalikke skandaale ning mingite räpaste saladuste väljatulemist.
Jupiter Jääras: 11.05.2022 – 28.10.2022; 20.12.2022 – 16.05.2023. Jäär on sodiaagi esimene märk ja sümboliseerib algust, algatust, otsustavust ja riskijulgust. Jäära motoks on: „Mina olen!“ Kui Jupiter liigub Jääras, oleme palju enesekindlamad ning valmis proovima uusi asju, algatama uusi tegevusi. Näitame üles suuremat initsiatiivi ning kohati võime olla liigagi hulljulged. Oleme julged ja entusiastlikud, valmis vanakuradi endaga rinda pistma. Meie ego saab juurde uut tulist energiat, mistõttu võime olla ka suuremad egoistid. Kuna Kalad ja Jäär on sodiaagi sisulised vastandid, siis on Jupiteril Jääras kardinaalselt vastupidised mõjud kui Jupiteril Kalades. Jupiter Jääras võib kaasa tuua mustvalge mõtlemise, suureneb kannatamatus ja soov saada kõike kohe ja kiiresti. Probleemiks võib olla tormakus ja kiirustamine. Kuna Jupiter valitseb ka ideoloogiat, maailmavaadet ja religiooni, siis võivad sellelt pinnalt paljud pinged ja konfliktid alguse saada. Ka hariduse-või teadusemaastikul ning poliitikas võib jalgealune tuliseks minna. Samas annab Jäära mõju meile rohkelt energiat, ürgset vitaalsust ja tahet raskete olukordadega toime tulla. See on aeg, kus suudame toetuda vaid iseendale, olla teistest sõltumatud ja iseseisvad.
JÄÄR Kui Jupiter on Kalades, võid luua salasuhte või siis suhte veidi ebatavalise või müstilise isikuga. Seksuaalses plaanis vajad rohkem hingelist klappi ja kooskõla. Suhetes tuleks säilitada ausus, kuna võidakse midagi varjata ja rääkimata jätta. Parim aeg romantikaks on 2.–28. maini, mil Veenus liigub Jääras. Veenuse asend on soodne ka 11. augustist 5. septembrini. Jupiter Jääras võib muuta sind suhetes kannatamatuks ja tormakaks. Kui Jupiter liigub Kalades, vajad töö liinis rohkem aega ja rahulikumat tempot. Soositud on loominguline töö, raha- ja äriasjades on ämber kerge kolisema. Hea aeg neile, kes saavad teha kaugtööd, ebasoodne neile, kes puutuvad kokku paljude inimestega. Ajal, mil Marss liigub Jääras (25. mai – 5. juuli) on parim aeg uusi projekte käima lükata. Soodsad ajad tööasjadele on ka august ja septembri esimene pool. Seevastu oktoobrist aasta lõpuni hoia madalat profiili ja ära oluliste asjadega algust tee. Jupiter Jääras paneb sind palavikuliselt tegutsema ja kipud üle pingutama. Tervis võib Jupiteriga Kalades olla muutlik ja sõltuda palju psühholoogilistest faktoritest. Vajad rohkem puhkust ja eriti und. Eriti vastunäidustatud on psüühiline pinge. Akusid saab kõige edukamalt täis laadida Marsi viibimise ajal Jääras (25. mai – 5. juuli). Oktoobrist aasta lõpuni võid olla ülitundlik ja vastuvõtlik kõikidele välistele mõjutustele. Seevastu Jupiteri sisenedes Jäära, saad uue energiasüsti ja enesetunne paraneb tublisti. Soovitus Jäärale: Seiklushimulisel Jääral tasub tutvust teha õhkstimulaatoriga Satisfyer Love Breeze, mis sobib nii üksinda avastamiseks kui partneriga vallatlemiseks. Käepärase ja kompaktse disaini, 11 erineva võimsusastmega taaslaetav mänguasi pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Toode saadaval www.kirg.ee, hind: 29,95 eurot.
SÕNN Jupiter Kalades tähendab, et suhete liinis on olulised just grupisuhted ja meeskonnatöö, samuti käib tihedam lävimine sõprade ja tuttavatega. Ka armuasjades on nüüd olulisem intellektuaalne moment, et teil oleksid ühised huvid ja ideaalid tuleviku suhtes. Seks võib kannatada seetõttu, et mõistus ületab tundeid ning see võib kire lämmatada. Armastus ja kõik meeldiv puudutab sind rohkem Veenuse liikumisega Sõnnis (28. mai – 23. juuni). Armuasju ja naudinguid soosib ka aeg 5–29. septembrini. Jupiter Jääras tähendab, et eelistad rohkem üksindust, suhetes on oluline psühholoogiline ja hingeline klapp. Jupiteriga Kalades oled töises plaanis keskendunud kaugematele tulevikuplaanidele. Sul võib tekkida palju uusi ja üsna kõrgelennulisi visioone, ka võib olla rohkem juhuslikku õnne ja vedamist. Märtsi keskpaigast juuni alguseni pead olema tasemel ja võimeline vastutama, vastasel korral kaotad usalduse. Olulised on kõik suhted ühiskondlikul pinnal. Samalaadne seis on ka septembris-oktoobris. Jupiter Jääras toob rahulikuma tempo ja vajad asjadega valmissaamiseks rohkem aega. Jupiteriga Kalades on tervis pigem hea kui halb ning kui probleeme esinebki, peaks neist olema võimalik tavalisest kergemini vabaneda. Kasulik oleks proovida alternatiivseid ravimeetodeid ja suuremat tähelepanu tasuks pöörata südamele või vererõhule (eriti märtsi keskpaigast juuni alguseni ja ka septembris-oktoobris). Jäära Jupiter võib muuta sind ülitundlikuks. Vajad rohkem rahulikku ümbrust ja piisavalt puhkust, vältima peaks kiirustamist ja stressi. Soovitus Sõnnile: Kirglikkust juurde ihkav Sõnn võiks leida lemmiku Lelo luksuslike õhkstimulaatorite Sona, Sila ja Enigma perekonnast, mis aitavad avastada unistuste orgasme ja viivad eelmängu enneolematult nauditavale tasemele. Tooted saadaval www.kirg.ee, hinnad vahemikus: 69–189 eurot.
KAKSIKUD Jupiter Kalades tähendab, et suhtemaastikul kipuvad segunema isiklikud ja ühiskondlikud suhted. Nii mõnigi kohtumine või lausa romantiline seiklus võib alguse saada tööl või seoses muu sotsiaalse tegevusega. 23. juunist 18. juulini liigub Veenus Kaksikutes, see on parim aeg armastada ja olla armastatud ning nautida elu. Veenus on armuline ka 29. septembrist 23. oktoobrini. Juuli teisest poolest kuni 20. augustini tasuks olla ettevaatlik võimalike intriigide suhtes, keegi võib sulle valetada või sinu eest midagi varjata. Jupiter Jääras tähendab, et olulisem on sõprus ja suhted ühiste huvide alusel. Töises sfääris toob Jupiter Kalades kaasa sinu sotsiaalse-ühiskondliku positsiooni paranemise. Pead ainult jälgima, et sa ei võtaks ette midagi, millest jõud üle ei käi. Kuni aprillini peaksid jälgima, et su tegevus oleks seaduslik ja läbipaistev. On võimalik, et seod end projektiga, mille tagamaad pole sulle teada ning mis võib mainet kahjustada. 20. augustist septembri keskpaigani liigub Marss Kaksikutes – hea aeg aktiivseks tegutsemiseks ja initsiatiivi näitamiseks. Jupiter Jääras soosib meeskonnatööd, sest tekib ühine positiivne sünergia ja kaugemate tulevikuplaanide tegemise aeg. Tervise puhul tasuks Jupiteriga Kalades rohkem tähelepanu pöörata õigele toitumisele, eriti peaks säästma maksa ehk ei tohi organismi koormata liigsete ravimite ja alkoholiga. Jupiteriga Jääras kummitab kiirustamisest tingitud traumade oht. Ettevaatust liikluses! Soovitus Kaksikule: Kaksikute romantilistele seiklustele annavad tuld juurde Intt vedelad vibraatorid, mida lihtsalt peab proovima! Tekkiv surin ja isuäratavad maitsed kutsuvad oma partneri kallal maiustama. Maasikas, Gin & Tonic ja teised, mmm… Tooted saadaval www.kirg.ee, hind: 18,69 eurot.
VÄHK Jupiter Kalades toob fookusesse suhted, kus olulisel kohal on maailmavaatelised momendid. Suuremat rolli võib mängida partnerlus, kus tähtis on maailmavaateline sobivus, ja need suhted on pigem platoonilised. Võimalikud on suhted välismaalastega nii kodus kui võõrsil, samuti seoses õpingutega või mingitel kursustel käimisega. Parim aeg romantikaks ja elunautimiseks on Veenuse liikumisel Vähis (18. juuli – 11. august). Sarnane mõju valitseb ka 23. oktoobrist 16. novembrini. Jupiteriga Jääras on isiklik ja ühiskondlik plaan omavahel rohkem läbi põimunud. Sotsiaalne aktiivsus võib kaasa tuua armuafääri. Jupiter Kalades soosib Vähkide jaoks eelkõige vaimset tööd, välismaal töötamist, töö ja õpingute segunemist. Loovus on kõrgseisus, sünnib palju uusi visioone ja tekivad uued huvid. Isegi rutiinsele tööle on võimalik lisada uut sisu ja intellektuaalset mõõdet. Jupiter Jääras on nii karjäärile kui ka muule ühiskondlikule tegevusele äärmiselt soodne, tekib võimalus tõusta karjääriredelil või parandada mainet. Aeg 11. maist umbes augusti alguseni võib siiski olla keeruline. Jupiter Kalades tähendab, et tervist tuleks rohkem hoida jaanuaris-veebruaris, aga üldiselt toob see Vähkidele hea tervise ja mõnusa enesetunde. Ometi võib Kalade mõju muuta maksa ülitundlikuks rasvase toidu, ravimite ja alkoholi suhtes. Jupiteriga Jääras esineb suurem tõenäosus põletikule ja palavikule, pea piirkond võib olla tundlikum. Soovitus Vähile: Partnerlusele tähelepanu pöörava Vähi õhtutesse aitab mõnusat intiimsust tuua massaaž, mille teeb eriti mõnusaks meeldivate aromaatsete Shunga õlide kasutamine. Lõõgastu ja naudi oma uut lemmiklõhna, pehmet nahka ja lähedust partneriga. Tooted saadaval www.kirg.ee, hinnad alates 19,99 eurost
LÕVI Lõvide suhtemaastik võib Jupiteriga Kalades olla äärmiselt emotsionaalne, segunenud on romantika ja mingi müstiline ning tabamatu fluidum. Võimalikud on nii ülihingelised kui ka keerulised arengud, mis nõuavad head psühholoogilist vaistu. Tuleb olla ettevaatlik, et mitte langeda kellegi poolt seatud lõksu. Samuti peaks vältima kellegi suhtes liialdatud ootusi-lootusi, illusioonide loomist ja enesepettust. Seksuaalsus võib olla kulminatsioonis. Jäära Jupiter toob suhetesse impulsiivsust ja tulisust, aga see on pigem intellektuaalne, mitte niivõrd füüsiline. Veenuse liikumine Lõvis (11. august – 5. september) on parim aeg romantikaks ja seltsieluks. Sarnane mõju valitseb ka 16. novembrist 10. detsembrini. Jupiter Kalades tähendab, et tööalaselt tuleks olla mõõdukas ja vältida sihitut rabelemist. Vaja on püüelda süsteemi ja distsipliini poole. Ettevaatust seal, kus võib ette tulla tööga seotud traumasid (eriti veebruari lõpus ja märtsi esimeses pooles). Jupiter Jääras on soodne aeg töötamiseks välismaal, töö ja õpingute sidumiseks, aga ka lihtsalt raskeks vaimseks tööks. Mai teine pool, juuni ja juuli võivad siiski nendes teemades probleemsed olla. Tervises toob Jupiteri liikumine Kalades Lõvidele kaasa nii ekstaasi kui depressiooni laineid. Põhiline rõhk nii heas kui halvas on psühholoogilistel faktoritel. Tuleb hoida vaimset tervist ning vältida ületöötamist ning energia asjatut raiskamist. Talvel (eriti jaanuaris-veebruaris) tuleb hoiduda külmetamisest. Jupiter Jääras võimendab organismis olevat tuleelementi (põletikud, palavik). Juunis-juulis tuleks olla ettevaatlik kuuma ilmaga, vältida liigset päikest. Soovitus Lõvile: Kirgliku Lõvi moto magamistoas võiks olla: „Sekspesu meeldib kõigile!“ Mehele meeldib seda naise seljas vaadata, naise teeb see veelgi enesekindlamaks. Vallatlemiseks võib otsida mudeleid, mida ei peagi seljast võtma! Tooted saadaval www.kirg.ee, hinnad alates 15,95 eurost.
NEITSI Neitsil on suhetes Jupiteriga Kalades kõige õnnelikum seis, kuna Kalad on Neitsi jaoks üks-ühele partnerluse solaarmärk. Ja kui seal liigub edu ja avardumise sümbol Jupiter, muutub suhtemaastik palju rikkamaks. Samas on kerge oht, et Neitsi võib suhteid valimatult luua või on neid korraga lihtsalt liiga palju. Jupiter soosib pigem intellektuaalseid suhteid, kus on oluline vaimne klapp ja ühine maailmavaade. Jupiter Jääras lisab suhetele kirge ja seksuaalsust. Nii iha kui viha võivad kiiresti kohad vahetada. Romantilistes suhetes on paljutõotav aeg 5. aprillist 2. maini ning ka 5.–29. septembrini, mil Veenus liigub Neitsi märgis. Töö seisukohast võib Jupiter Kalades tuua kaasa olukordi, kus kõige olulisem on koostöö ja üks-ühele töised suhted. Õnnelik aeg neile, kes tööl paljude inimestega suhtlevad. Jupiter Jääras toob kaasa äärmusi – kas tööd ja erinevat liiki kohutusi on liiga palju või sootuks vastupidi – tööd ei ole üldse. Hea aeg neile, kes midagi parandavad, uuendavad, ravivad, päästavad. Tervise puhul on Jupiteriga Kalades eriti oluline füüsilise ja vaimse tegevuse tasakaal. Nii dieedipidamine kui ka ülesöömine on mõlemad võrdselt ebasoovitavad, ka siin tuleks leida mõõdukas stiil ja tasakaal. Tuleks vältida stressi, kuna lõdvestumisega võib raskusi olla. Jupiter Jääras võib suurendada vigastuste ja traumade tõenäosust. Ettevaatust liikluses ning ümberkäimisel tule, relvade ja ohtliku tehnikaga! Märtsi keskpaigast juuni alguseni tuleks tervisele eriti tähelepanu pöörata. Soovitus Neitsile: Lummatud pilke nautiv Neitsi võib kogu selle tähelepanu keskel lubada mõne privaatse hetke iseendale ja nautida võrratu Womanizeri seltsi. Womanizer Premium õhkstimulaator on varustatud automaatrežiimi ja AutoSilence funktsiooniga, mis teevad sellest diskreetse orgasmivõluri, mis on nüüd saadaval ka Eco ja Duo mudelitena. Toode saadaval www.kirg.ee, hinnad alates 129 eurost.
KAALUD Suhted (eriti armusuhted) võivad Jupiteriga Kalades kannatada, sest et oled kuidagi krampis ja sul on raske mänguline olla. Ka võivad suhted logiseda, sest oled tööga väga hõivatud. Isiklikud ja tööalased suhted võivad mingil viisil seguneda ja moodustada veidra kokteili, seega pole armuafäär töökohal sugugi võimatu. Seevastu Jupiter Jääras toob suhetes kaasa kirglikuma ja tulisema perioodi. Partner võib olla sinust vanem või lihtsalt erudeeritum. 6.–23. märtsini võib romantilises liinis olla kirglik ja tormiline periood. Parim aeg armuasjadeks ja seltskonnas säramiseks on 2.–28. maini, samuti 29. septembrist 23. oktoobrini (Veenus Kaaludes). Töö vallas loob Jupiter Kalades sulle uusi võimalusi. Sulle tehakse tavalisest rohkem soodsaid pakkumisi või oskad ise paremini neid võimalusi märgata. Oled töises sfääris enesekindel ja valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Sul võib olla ka õnne, satud õigel ajal õigesse kohta või kokku õige inimesega, eriti soodsad kuud on märts ja aprill. Jupiter Jääras on ennekõike koostöö periood, kus partner võib sind aidata või sina teda. Oktoobris-novembris tasuks töises plaanis tavalisest tähelepanelikum olla. Ka tervis peaks Jupiteriga Kalades olema üle keskmise hea. Probleemiks võib olla vaid liialdamine söögi-joogiga. Oktoobris-novembris tasuks tervist hoida, sest võid olla ülitundlik erinevate (toidu)ainete, ravimite ja alkoholi suhtes, maksa ei tohiks üle koormata. Jupiter Jääras võib suvel kaasa tuua ülitundlikkuse palavuse suhtes. Kui neerud on nõrgad, võib nendega probleeme olla. Pea piirkond võib samuti tundlik olla. Soovitus Kaaludele: Kui Kaaludel kasvab tööpinge üle pea, tasub magamistoas appi võtta vibratsiooniga peeniserõngas. Väike vidin pakub palju avastamisrõõmu, tuleb vaid kastist välja mõelda. Kasuta seda näiteks eelmängu ajal vibraatorina, stimuleeri nibusid või võta appi oraalseksi pakkudes. Tooted saadaval www.kirg.ee, hinnad alates 35,95 eurost.
SKORPION Jupiter Kalades soosib eelkõige romantilisi armusuhteid, kus Skorpionil on kõige paremad võimalused, eriti aprillis ja mais. Veenus soosib romantikat ka 28. maist 23. juunini. Juulis ja osaliselt ka augustis on suhetes oluline sõprus ja ühised maailmavaatelised seisukohad. 23. oktoobrist 16. novembrini liigub Veenus Skorpionis, on aeg end vabalt tunda ja nautida elu. Samas on oktoobrist detsembri alguseni aeg, mil võid luua kahtlase väärtusega suhte, kus annavad tooni soovmõtlemine või siis pettus ja enesepettus. Jupiter Jääras võib muuta sind ülemäära kriitiliseks ja rahulolematuks. Töö teemas toob Jupiter Kalades rohkem juhuslikku õnne ja vedamist. Eriti soodne aeg neile, kes töötavad meelelahutuse valdkonnas. Kui Jupiter on Jääras (Skorpioni jaoks töö solaarmärk), soosib aeg igasugust tööd. Samas võid sellel ajal oma võimeid ja võimalusi üle hinnata ning võtta ette ülejõukäiva projekti (eriti maist augustini). Oktoobrist detsembri alguseni võid võtta liigseid riske või sattuda konflikti seadusega. Tervise puhul annab Jupiter Kalades hea füüsilise vormi ja laeb akud korralikult täis. Detsembris 2021, jaanuaris 2022 ning ka septembrist detsembrini oled tundlik külma ja niiskuse suhtes. Maist augusti alguseni on sul kalduvus liialdada, eriti söögi-joogiga, mis võib tervisele halvasti mõjuda. Liigsed kilod on sel ajal kerged lisanduma. Muidu peaks tervis olema üle keskmise hea, seda terve aasta jooksul. Jupiter Jääras võib olla seotud väga hea tervisega, ent võib teatud juhtudel kaasa tuua ka organismi nõrkade kohtade võimendumise. Soovitus Skorpionile: Romantilise meele ja säriseva seksuaalsusega Skorpion teab, et hea seksi üks saladus on tugevates vaagnapõhjalihastes. Lisaks lihtsatele armukuulidele on vaagnapõhjalihaste treenimiseks nüüd ka nutikad vahendid, nagu näiteks Lelo Smart Bead. Toode saadaval www.kirg.ee, hind: 119 eurot.
AMBUR Jupiter Kalades, eriti jaanuar, aga ka veebruar ja märts võivad suhetes olla keerulised. Võimalik on pettus või enesepettus nii sinu enda poolt kui ka sinu suhtes. Üks-ühele suhetes tuleb ette kõverpeegeldusi ja arusaamatusi, kuid Jupiteri liikumine Jääras lisab hoogu elu meeldivamale küljele, mille hulka kuuluvad ka armusuhted ja seltskonnas säramine. Ent 11. maist umbes augusti alguseni võid siin kõvasti üle pingutada, lood ehk suhteid valimatult või mõni romaan toob kaasa skandaali. 16. novembrist 10. detsembrini võivad toimuda romantilised sündmused, kuna Veenus liigub Amburis. Töö puhul soosib Jupiter Kalades kõike kinnisvara ja toidutootmisega seonduvat. Umbes veebruari keskpaigast märtsi keskpaigani tuleks jälgida, et kõik oleks juriidiliselt korrektne. Aeg, mil Jupiter liigub Jääras, võib sul olla rohkem juhuslikku õnne. Oskad võimalustest kinni haarata, leiad üles vajalikud inimesed. Siiski võid 11. maist umbes augusti alguseni olla liialt enesekindel ning võtta rumalaid riske või tegutseda tormakalt ja läbimõtlematult. Tervise liinis võib Jupiteri liikumine Kalades tuua liialdusi söögi ja joogiga ning võimendada halbu harjumusi. Probleemiks võib olla laiskus ja enese liigne hellitamine. Jupiteri jõudmine Jäära märki toob esile sinu koleerilise olemuse, mistõttu võid tormakusest end näiteks liikluses ohtu seada. Soovitus Amburile: Kui elu lisab Amburi armusuhetele hoogu, tuleb olla valmis uuteks seiklusteks. Tea, et anaalseks ei ole tabu ja selleni jõuab järjest rohkem inimesi. Katsetada ja tundma õppida tasub seda just leludega. Siinkohal proovi Backdoor Lover vibraatorit ja ära unusta libestit! Toode saadaval www.kirg.ee, hind: 29,90 eurot.
KALJUKITS Armuplaneet Veenus liigub Kaljukitses seekord äärmiselt kaua – 5. novembrist 2021 kuni 6. märtsini 2022. Eriti soodne aeg värskendavateks ja vaheldust pakkuvateks suheteks on jaanuari keskpaigast veebruari keskpaigani. 18. detsembrist 31. jaanuarini võib suhete liinis siiski kergeid tagasilööke ette tulla ja vanad suhteprobleemid taas üles kerkida. Jupiter Kalades on hea sõpruseks ja intellektuaalseks partnerluseks. Jupiter Jääras õnnestab pere- ja lähisuhteid, tuues neisse uut avarust ja mõõdet. Aeg 11. maist augusti alguseni võib suhteteemasse tuua keerukusi ja äärmusi – kas liigset partnerist sõltuvust või vastupidi – külmust ja hoolimatust. Töises sfääris toob Jupiter Kalades uusi ideid, kasvab vaimse töö kvaliteet. Samas ei tohiks end killustada. Liiga palju uusi mõtteid ja plaane võib otsuste tegemise muuta raskeks. Veebruari keskpaigast märtsi keskpaigani ei tohiks eksida juriidilistes küsimustes. Jupiter Jääras soosib kinnisvara ja toiduainetega tegelejaid (väljaarvatud juuni-juuli). Tervise liinis toob Jupiter Kalades seisundite muutlikkust. Tervisele tuleks suuremat tähelepanu pöörata jaanuarist aprillini. Perioodi jooksul võib esineda ülitundlikkust nii keskkonna kui erinevate ainete (ravimid, alkohol) suhtes. Hoidma peaks hingamisteid ning maksa ning piisavalt puhkama. Maist augustini on raske endale midagi keelata, mistõttu mõni halb harjumus võib aktiviseeruda. Jupiter Jääras võib esile tuua vanad probleemid. Magu ja seedimine võivad olla tundlikud. Soovitus Kaljukitsele: Vaheldusrikkaid suhteid nautiv Kaljukits peaks teadma, et suurus ei ole oluline. Mugava suurusega Satisfyer Teaser on näpuvõlur, millesse mahub kaks erinevate rütmidega mootorit. Mänguasja silikoonist siidine ja ABS libe pind annavad nautimiseks rohkelt kasutusvõimalusi. Toode saadaval www.kirg.ee, hind: 29,90 eurot.
VEEVALAJA Veenus liigub Veevalajas 6. märtsist 5. aprillini, mis peaks selle aja suhete seisukohast igati nauditavaks muutma. Jupiter Kalades laiendab ja avardab suhteid, kus olulisel kohal on raha, kasu, millegi saamine ja kasutamine. Käsi peseb kätt süsteem töötab väga hästi. Eriti tugev on mõju aprillis-mais. Jääras liikuv Jupiter toob palju uusi tutvusi ja kohtumisi eelkõige intellektuaalsel pinnal. Romantikataevas võib särama lüüa ka 23. juunist 18. juulini, samuti 11. augustist 5. septembrini. Töö peaks Jupiteriga Kalades hästi sisse tooma, kergem on leida uusi allikaid lisaraha teenimiseks või õnnestub saada suurema palgaga töökoht. Eriti soodne aeg on aprillis ja mai esimeses pooles. Jääras liikuv Jupiter mängib kätte häid võimalusi vaimses töös. Oled intellektuaalselt äärmiselt produktiivne ja suudad märgata kasulikke võimalusi. Tervise puhul peaksid hoiduma liialdustest, hoidma mõõdukat joont, eriti just toitumisharjumusi silmas pidades. Jupiter Kalades võib panna sind füüsilisele kehale liiga suurt tähelepanu pöörama, mis viib oma keha liighellitamiseni (eriti jaanuarist aprillini). Jupiter Jääras võib muuta sind kiirustavaks ja närviliseks, mille tagajärjeks on stress ja unehäired (eriti 11. maist augustini). Soovitus Veevalajale: Seiklushimulised Veevalajad võiksid tutvust teha paarivibraatoriga, mis aitab orgasmini jõuda üheskoos, samuti on heaks abimeheks, kui naispoolel on vaja pisut pikemat ülessoojenemist. Hea valik on näiteks Lelo Tiani või Satisfyer. Toode saadaval www.kirg.ee, hind: 139 eurot.
KALAD Jupiter Kalades muudab Kalade märgi esindajad populaarseks kõige laiemas plaanis. Kalade isiklik sarm seguneb siin Jupiteri avardava ja laiendava printsiibiga, mis annab romantilistele suhetele uue dimensiooni ning lisab ka füüsilisele lähedusele uue vaimse mõõtme. Veenus liigub Kalades 5. aprillist 2. maini, mis on parim aeg just intiimsuhetele ja ka seltskonnas olemisele. Romantilised suhted on samuti heas seisus 18. juulist 11. augustini, samuti 5.–29. septembrini. Jääras liikuv Jupiter toob suhtemaastikele pragmaatilisust, materiaalset huvitatust. Partner võib rahaliselt kasulikuks osutuda. Töises plaanis tõmbab Jupiter Kalades ligi soodsaid ja kasulikke võimalusi. Kalade suurenenud sarm aitab luua kontakte vajalike inimestega. Veebruari teises ja märtsi esimeses pooles tuleks olla hoolikas juriidiliste nüansside suhtes. Jupiter Jääras soosib raha- ja äriasju kõige laiemas plaanis. Siiski tuleks 11. maist umbes augusti alguseni hoiduda riskide võtmisest ning vältida suurimaid rahalisi tehinguid. Jupiteri liikumine Kalades on Kalade jaoks ka tervise tasandil suur kingitus. Ainuke võimalik probleem on jällegi liialdused ja oma võimete ülehindamine. Kuid samas mõjuvad enesekindlus ja optimism tervisele kindlasti hästi. Jupiter Jääras võib organismis tekitada liigset „kogunemist” – ehk siis on kalduvus kaalus juurde võtta. Soovitus Kaladele: Kõrgemas dimensioonis romantikat nautivad Kalad saavad lisatuge personaalsest tähtkujule loodud komplektist, kus on olemas kõik esmatarvilik: kaelakee tähtkuju kiviga, näpuvibraator ning naudingukreem. See on suurepärane kingitus endale või sõbrannale. Toode saadaval www.kirg.ee, hind: 39,95 eurot.