UUS VINGE KOGEMUS! Buduaari turundusjuht Doris Kase testis ägedat HUAWEI nova 9 SE telefoni

FOTO

Võib vist öelda, et Huawei telefon võitis juba päris kiirelt minu südame. Alustades selle väljanägemisest ja lõpetades telefoni sisust. Kuna see oli täiesti esimene kord katsetada Huawei telefoni, siis peab ütlema, et sellega harjumine ei võtnud kaua aega ning kõik oli hästi arusaadav, ehk ei pidanud tegema suurt eeltööd vaid sai kohe tegudele asuda.
 
Turundusjuhina on minu põhilisteks tööabilisteks telefon ja arvuti. Esimene muidugi kõige rohkem sest, et kõik töökõned ja ka pildistamised teen ma oma telefoniga. Seega minu jaoks on hästi oluline, et kaamera oleks tasemel ning pildid tuleksid ilusad. Buduaaris on meil palju pildistamisi ja vahest pean ka kehvemates valgustingimustes mõned kaadrid jäädvustama. Võib öelda, et Huawei nova 9 SE telefoni kaamera saab hakkama kõigis olukordades. Proovisin teha pilte nii pimedas kui ka hea valguse käes ja kõik pildid olid tõesti puhtad, selged ja kvaliteetsed. Sellel telefonil 108 MP Al nelikkaamera süsteem: 108 MP kõrgresolutsiooniga põhikaamera, nii et saad olla iga kell proffesionaalne fotograaf :) Ka esikaamera 16 MP lainurkkaamera ei jäta kedagi külmaks.Ka esikaamera 16 MP lainurk kaamera ei jäta kedagi külmaks.
Lisaks on olemas esi/tagaosa salvestus ja kahe vaatega video võimalus.

 Kuna ka kiirus mängib olulist rolli, siis sain selle ajaga aru, et Huawei on üks kiirematest telefonidest mis mul siiani olnud on. Selle aja jooksul kui ma telefoni testisin ei olnud kordagi olukorda, kus telefon kokku jookseks või laseks enda järgi oodata- see mulle väga meeldis, sest mulle ei meeldi kunagi ei kellegi ega millegi järgi oodata 😊!
 
Rääkides telefoni väljanägemisest ja suurusest, siis mulle on alati pigem suurem ekraan meeldinud, et võimalikult hästi oma tööd teha. Väga kaunis väljanägemine– üliõhuke disain ülikitsaste äärtega.
Kuna pean tihti lugema artikleid, siis väga mugav on seda teha just laia ekraani pealt. Mis oli minu jaoks hästi üllatav- telefoni värvid. Hästi selged, kontrastsed ja „õiged“ värvitoonid, mis lasevad mul ka pilte õigesti töödelda ja vajadusel kiiresti sotsiaalmeediasse või veebileheküljele postitada.
 
Minu kogemus Huawei nova 9 SE telefoniga oli kindlasti väga positiivne ja ma ei leidnud neid omadusi mis mind häiriks või millega ma hakkama ei saaks. Võib öelda, et telefoniga saaks hakkama ka mõni noorem (näiteks koolieelik) või siis just vanema generatsiooni inimene. Kohe alguses on võimalik valida eestikeelne sisu, mida ei saa kahjuks paljude teiste telefonifirmade puhul öelda. Seega jah, minu süda on sulama pandud!
 

FOTO