VAATA JÄRGI: MILLIST meelelahutust sinu tähemärk tegelikult vajab

Buduaar

123rf

Kõigile on siin maailmas keegi ja miski ning nii on ka meelelahutusega. Konsulteerisime universumiga, analüüsisime tähtede seisu ja saime teada, milline meelelahutus sobib just Sinu tähemärgile.

Jäär, Sõnn, Kaljukits 

Jäärad, Sõnnid ja Kaljukitsed on väga praktilised. Neile meeldib, kui asjad on loogilised ning nad teavad, et neil on alati parimad ideed. Nad naudivad küll teenete osutamist, kuid salamisi meeldib neile ka see, kui keegi nende eest tühise töö ära teeb. Mis saakski olla veel parem, kui telerist oma lemmiksisu nautides ei peaks muretsema selle pärast, et põrandad vajavad tolmust puhtaks pühkimist. Oleme täiendanud oma seadmete valikut robottolmuimejatega, et saaksid oma elu veel mugavamaks teha ning nautida diivanil mõnuledes mitmekülgset meelelahutust, samal ajal kui robottolmuimeja kodu korras hoiab.  

Veevalaja, Kalad, Kaalud 

Veevalajatele, Kaaludele ja Kaladele meeldib ennast eluga kursis hoida. Neile meeldib elada miljonäri kombel ja nautida elu piirangutevabalt. Nad kipuvad olema ka pisut salakavalad ning jälgivad tegevusi tagaplaanilt, kuid see eeldab, et neil on ka juurdepääs mitmekülgsele informatsioonile. Seega on igati asjakohane valida Home3 telepakett koos piiramatu mahuga internetiga. Mõnus telepakett koos internetiga pakub kõike, mida nende tähemärkide esindajad vajavad. Mahupiiranguta internet võimaldab rahuliku südamega netis surfata ja laia kanalivalikuga telepakett pakub meelelahutust igast valdkonnast.  

Lõvi, Skorpion, Kaksikud  

Lõvid, Skorpionid ja Kaksikud on tuntud oma glamuuriarmastuse ja enesekindluse poolest. Nende tähemärkide jaoks on oluline, et neil oleks alati kõige ägedam, kiirem ja võimsam tehnika. Nad on parajalt püsimatud ning tahavad elu nautida täiel rinnal ilma takistusteta. Muidugi on tore ka sõprade ees natuke edvistada ning seetõttu ongi hea võimalus valida koos telepaketiga ka uus teler. Meil on valikus nutikad LG ja Samsungi televiisorid. Võta koos teleriga juurde ka lisavaatajakoht, et säiliks vabadus olla ka pisut isekas ja vaadata oma lemmiksisu, muretsemata teiste soovide või eelistuste pärast.  

Neitsi, Ambur, Vähk 

Neitsid, Amburid ja Vähid on oma olemuselt heatahtlikud ja abivalmid. Nad on taiplikud, praktilised ning uudishimulikud. Vähi tähtkujus sündinutele pakuvad huvi minevik ja muistsed asjad ning selleks, et teadmisi ajaloost juurde saada, on meie kanalivalikus ka Viasat History, kust leiab palju avastamisrõõmu põnevate ajalooliste sündmuste kohta. Neitsid on teadatuntud perfektsionistid ning tahavad olla kogu aeg uue infoga kursis. Seetõttu on mõistlik valida Kodu+ pakett, kus on lai valik kanaleid, et pidevalt uusi teadmisi ammutada. Amburid on suured jutustajad ja seltskonnahinged, mistõttu pakub Kodu+ pakett oma laia kanalivalikuga vaatamist nii meelelahutus-, dokumentaal- kui ka spordisisu näol, et erinevate inimestega suheldes oleks teadmisi igast valdkonnast.  

Kui soovid Home3 teleteenuse kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta [email protected] või helista numbril 698 9000.