GALERII: Buduaari lapsed valmistasid Vertigo Gourmet’ s piparkoogimaju

Möödunud pühapäeval olid Buduaari töötajate lapsed oodatud külla tõelistele Vertigo Gourmet piparkoogimeistritele, kelle abil laste elu esimesed piparkoogimajad valmisid. 

Möödunud pühapäeval olid Buduaari töötajate lapsed oodatud külla Vertigo Gourmet piparkoogimeistritele, kelle abil väikeste kondiitrite elu esimesed piparkoogimajad valmisid. 

Möödunud pühapäev jääb Buduaari lastele kauaks meelde – see oli päev, mil nad oma esimese piparkoogist päkapikumaja ehitasid. Majaehituses lõid kaasa  lisaks Buduaari lastele ja emadele ka Vertigo Gourmet kondiitrid ja nende lapsed. 

Kuidas majad valmisid? Kõigepealt tuli välja lõigata neli seina ( koos akna ja uksega), katus, 4 korstna külge ja aluspind. Seejärel, kui majaosad ahjust välja tulid, “liimiti” need omavahel sulatatud kuuma shokolaadiga kokku ja seejärel oli aeg maju suhkruglasuuriga kaunistama hakata.

Vaata pilte toredast piparkoogipäevast ning tee ka ise lapsega üks kena piparkoogimaja, sest Buduaari lapsed teadsid rääkida, et siis pidavat päkapikud meelsamini külla tulema, kui neid on kodumaja aknalaual ootamas :)

Ülimaitsvat Vertigo Gourmet piparkoogitainast ja teisi põnevaid gurmeetooteid saad osta Stockmannist, Tallinnas Kaubamajast ja hästivarustatud Selveritest.

Buduaar.ee