Jõulukingisoovitus koolilapsele: Miltoni saladus

Kahtlemeta on raamat üks paremaid jõulukinke. Lasteraamat "Miltoni saladus" on raamat, mida võiks läbi lugeda iga koolilaps. See räägib praeguse hetke jõust ja õpetab lapsi paremini hakkama saama elu muredega ja raskete hetkedega. 

Kahtlemeta on raamat üks paremaid jõulukinke. Lasteraamat “Miltoni saladus” on raamat, mida võiks läbi lugeda iga koolilaps. See räägib praeguse hetke jõust ja õpetab lapsi paremini hakkama saama elu muredega ja raskete hetkedega. 

Milton on õnnelik laps, kuni teda hakkab kiusama kooli riiukukk. Sestpeale valdab poissi­ pidev mure selle ees, mida tülinorija temaga järgmine kord koolis teha võib. Kuid Milton satub silmitsi üsna mitme olukorraga (ka üks väga eriline õppetund, mille annab talle kass Nurr), mis aitavad tal mõista üht tähtsat asja: ainus viis, kuidas olla õnnelik, on elada praeguses hetkes.

Eckhart Tolle, kes on eesti lugejale tuttav tema „Uue maa­ilma” ja „Siin ja praegu: kohaloleku jõud” raamatute kaudu, on kirjutanud koos Robert Friedmaniga samu tõekspidamisi kajastava raamatu ka lastele. Miltoni saladus aitab lapsi, kes peavad tahtmatult silmitsi seisma raskete olukordadega koolis, mänguväljakul või mujal. Raamat on hea õpetusvahend lapsevanemale.

Raamat on müügil hästivarustatud raamatukauplustes ja samuti kirjastuse Pilgrim kodulehel hinnaga 95 krooni.