Lõbus: lapsevanemad räägivad saladusi, mida nad oma laste kohta teavad

Mõned asjad siin elus on targem rääkimata jätta - eriti, kui sa oled lapsevanem, kes on avastanud oma lapse kohta midagi, mida sa teadma ei peaks. Või oled oma lapsele midagi teinud, mida sa ei taha, et tema teada saaks.

Mõned asjad siin elus on targem rääkimata jätta – eriti, kui sa oled lapsevanem, kes on avastanud oma lapse kohta midagi, mida sa teadma ei peaks. Või oled oma lapsele midagi teinud, mida sa ei taha, et tema teada saaks.

 

Meelelahutuslikul veebilehel Reddit.com uuriti lapsevanematelt, mis saladusi nad oma laste kohta teavad, kuid lastele iial nõus rääkima pole. Selgus, et vanematel on küllalt palju ülestunnistusi teha, sest vaid mõne päevaga ilmus teema alla lausa 17 000 vastust. Vanemate salajaste kasutajanimede alt internetti postitatud ülestunnistusi on igatahes vägagi naljakas lugeda. Ja tuleb tunnistada, et kohati ka jahmatav. Seega ei teagi, kas nutta või naerda. Tuleb vaid loota, et mõni laps end nendes lugudes kunagi ära ei tunne.

Ole valmis, siit need tulevad!

Need lapsed ei saa näiteks iial teada, kuidas nad “loodi”

deadtomsdead: “Minu tütar eostati õhtul, kui ma väga väga väga tahtsin jää-cappuccino’t. Mu mees aga ei viitsinud mind autoga kohvibaari sõidutada. Seega ma tegin temaga kokkuleppe, et kui ta mind kohvibaari sõidutab, siis “tänan” teda hiljem autos. See kokkulepe viis meid tähistaeva alla meeldivalt aega veetma. Ja ilmselt oli see ka õhtu, kui meie laps sai eostatud.”

euphoric_destruction: “On suur tõenäosus, et meie poeg sai eostatud ajal, kui me mehega olime narkootikumidest pilves.”

Need lapsed sõid midagi, mida poleks pidanud

Waterlilies1919: “Ma ei ütle talle kunagi, et ta sõi kassi kakat. Meil oli kunagi väga pika karvaga kass (puhaku ta rahus). Veidi kakat jäi tema kasukasse kinni ja kukkus elutoas, kus meie laps roomas, põrandale. Laps leidis selle üles ja pistis suhu. Viis aastat hiljem on meie tütar ikka normaalnne ja terve laps. Vabandust, kallis!”

TacoMeatFromHell: “Ma jootsin oma lapsele kogemata pidurivedelikku, kui ta väike oli. Hoidsin garaažis auto hooldustöid tehes seda mahlapudelis ning unustasin vastava märke peale panna. Hoidsin seda lausa paar nädalat garaažis, aga ükskord seda pudelit nähes mõtlesin, et naine on mahla poest tulles garaaži unustanud – viisin siis külmkappi. Järgmisel päeval soovis mu poeg mahla, seega täitsin tema tassi just SELLEST pudelist. Ta võttis lonksu ja ütles, et talle ei meeldi see mahl. Siis mulle meenus! Ma ei plaani sellest juhtumist rääkida ei pojale ega ka oma naisele!”

Laps, kes proovis iseend lüpsta

LightninBoltsaGlowin: “Ma nägin kord oma poega, kui ta vannis oli ning end lüpsta üritas.Ta oli siis vaid 4-aastane, seega ma usun, et ta ise ei mäleta seda. Aga ta kummardus väikese ämbri kohale ja proovis enda peenist pigistada. Ma küsisin, et millega ta tegeleb ning tema vastas, et ta teeskleb, et ta peenis on udar ning ta proovib piima saada. Ma ütlesin “olgu” ja sulgesin ukse, sest ei tahtnud rohkem sellest midagi teada.”

Selle lapse suurim fänn on tema ema

ggnoplay: “Ma ei ütle iial oma kallile pojale, et jälgin kõiki tema internetipostitusi ja hindan neid vajutades “meeldib”. Vaene laps arvab, et ta on nii vaimukas, et alati positiivseid vastuseid oma postitustele saab.”

See laps ei saa iial teada, et ta ema viskas teda ühest toanurgast teise

greycatjack: “Ma ei ütle mitte kunagi oma tütrele, et kui ta oli vaid ühe nädalane, siis ma viskasin ta kogemata ühest toanurgast teise põrandale. Kell oli umbes 2 öösel, ma imetasin teda elutoas ja hiiglaslik ämblik ronis mu käele. Esimene reaktsioon unise peaga ja hirmu tundes oli ämblik minema lükata ja nii mu väike tütar lendaski mu käte vahelt teise toanurka. See oli kohutav. Õnneks oli temaga kõik korras. Ta oli terve, aga väga kuri. Ma loodan, et ta ei saa seda iialgi teada!”

See laps ei saa kunagi teada ühest oma närimismänguasjast

californialimabean: “Läksin WC-sse ja jätsin oma 8-kuuse lapse elutuppa vaibale. Tagasi tulles leidsin ta kapist mu dildot närimas.”

Kas ka sinul on saladusi, mida sa oma lapse kohta tead, kuid ei plaani talle kunagi rääkida? Kui jah, siis jaga neid lõbusaid lugusid ka meiega!

Allikas:  uk.lifestyle.yahoo.com