PILDID: mis ootab sind Piisonifarmis

PILDID: mis ootab sind Piisonifarmis

Võimalusi lastega mõnusalt vaba aega veeta on palju, aga ometigi pole neid kunagi piisavalt, sest kõik toredad kohad jõuab siin väikeses Eestis ühe suvega läbi käia. Kel veel käimata Piisonifarmis, sel tasub enne suvelõppu plaani võtta sõit Rakvere taha Rägavere valda Põlulasse, kus elavad lahe piisonipere Eduard II, Emma ja 2-kuune beebipiison Elegance ning rohkelt teisi piisoneid ja koduloomi, kes kõik nii lastele kui täiskasvanutele unustamatut seltsi pakuvad. Lisaks õnnelikule loomariigile tervitavad külalisi Piisonifarmis imetore personal ja kodune restoran Metsiku Piisoni Saloon, kus saab maitsta põnevaid toite, mis valdavalt Piisonifarmis kasvatatud toorainetest valmistatud.

Võimalusi lastega mõnusalt vaba aega veeta on palju, aga ometigi pole neid kunagi piisavalt, sest kõik toredad kohad jõuab siin väikeses Eestis ühe suvega läbi käia. Kel veel käimata Piisonifarmis, sel tasub enne suve lõppu plaani võtta sõit Rakvere taha Rägavere valda Põlulasse, kus elavad lahe piisonipere Eduard II, Emma ja 2-kuune beebipiison Elegance ning rohkelt teisi piisoneid ja koduloomi, kes kõik nii lastele kui täiskasvanutele unustamatut seltsi pakuvad. Lisaks õnnelikule loomariigile tervitavad külalisi Piisonifarmis imetore personal ja kodune restoran Metsiku Piisoni Saloon, kus saab maitsta põnevaid toite, mis valdavalt Piisonifarmis kasvatatud toorainetest valmistatud. 

Piisonifarm  tervitab külalisi igal päeval, kuid eriti põnev on nädalavahetustel, sest siis toimuvad eriüritused, millega saab end kursis hoida piisonifarmi kodulehel.

Eeloleval pühapäeval, 21.augustil jätkub Piisonifarmi festivalide sari järjekordse põneva üritusega, milleks on Tomatifestival. Ürituse raames pakutakse erinevaid tomatist valmistatud toite, mida Piisonifarmi kokad kohalikust toorainest, toiduarmastusest ja fantaasiast kokku leiutavad. Peale maitsvate toitude saab igal täistunnil alates kl 12.00-18.00 külastada loomade Eedeniaeda ja tutvuda selle paiga asukatega. Pääse tõeliselt vahvasse koduloomaaeda maksab vaid 1.50 eurot külalise kohta. Lastele on see kordumatu elamus, sest neil on võimalik näha, kuidas tibud kooruvad ja oma esimesi elupäevi veedavad, ning mismoodi elavad tõeliselt vabad ja õnnelikud kanad, haned, pardid ja nutriad, lehmad ja hobused, kitsed ja sead, vutid ja jänesed. Üks põnevamaid võimalusi, mida Piisonifarm väikestele sõpradele pakub, on oma tibu haudumine. Selleks tuleb kanalast mõnelt kanalt endale üks muna paluda ning see inkubaatorisse hauduma viia. 21 päeva pärast on taas põhjust Põlulasse sõita, et siis oma tibu sündimist tervitada.
Kui loomadest küll saab, võivad lapsed aega veeta müralas padjasõda mängides ning multifilme vaadates. Täiskasvanud leiavad tegevust piljardilaua taga, teenurgas või Salooni aias. Kes indiaani kultuuri vastu huvi tunneb, see saab indiaanlaste telkidega ehk teepee’dega tutvust teha ja seal soovi korral kas või öö veeta.

Tomatifestival toimub 21.augustil kell 11.00-19.00. Võta pere kaasa ning veeda unustamatult tore päev maal. 

Vaata meie pildigaleriis, keda ja mida Piisonifarmis näha võib!

Buduaar.ee