Unistad, et sinu laps tantsiks nagu tantsusaate staar?

Unistad, et sinu laps tantsiks nagu tantsusaate staar?

Hiljuti lõppenud  menusaade “Tantsud tähtedega” küttis kirgi lisaks täiskasvanutele ka laste seas. Paljud väikesed poisid tahaksid olla sama osavad ja stiilsed nagu Mairold Millert, Veiko Ratas või Marko Kiigajaan ning iga väike tüdruk ihkaks särada kaunis kleidis nagu Kaisa Oja või Helena Liiv. Tantsuoskus on moes. Just nüüd on õige aeg oma pisike tantsufänn trenni viia, sest Kristine Esko-Veskimäe tantsukooli Nove tantsugrupid Tallinna 21. Koolis ja Arigatos ootavad enda hulka väikeseid tantsuhuvilisi.

Hiljuti lõppenud  menusaade “Tantsud tähtedega” küttis kirgi lisaks täiskasvanutele ka laste seas. Paljud väikesed poisid tahaksid olla sama osavad ja stiilsed nagu Mairold Millert, Veiko Ratas või Marko Kiigajaan ning iga väike tüdruk ihkaks särada kaunis kleidis nagu Kaisa Oja või Helena Liiv. Tantsuoskus on moes.

Just nüüd on õige aeg oma pisike tantsufänn trenni viia, sest Kristine Esko-Veskimäe tantsukooli Nove tantsugrupid Tallinna 21. Koolis ja Arigatos ootavad enda hulka väikeseid tantsuhuvilisi.

 
Vastu võetakse nii tüdrukuid kui poisse, kesklinna gruppi (21. Koolis) oodatakse lapsi vanuses:

* ettevalmistusgrupp 4-5 aastastele, kus tunnid toimuvad üks kord nädalas neljapäeviti 

* algajate grupp vanuses alates 6 eluaastat, kus tunnid toimuvad kaks korda nädalas esmaspäeviti ja neljapäeviti.

Haaberstis asuvas Arigato saalis on veelgi rohkem erinevaid vanusegruppe ja tantsustiile, mida õppida. Loe lisaks  www.nove.ee .

„Tants see on ehe rõõm muusikast ja liikumisest. Treeningud annavad lastele ja noortele jõudu, elastsust ning hoiakut – enesekindlust,“ ütleb tantsukooli juht Kristine Esko-Veskimäe ja ootab kõiki lapsi tantsima.