Võitjad loositud! Zelluloosi batuudikeskus – rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele

22 kommentaari
Võitjad loositud! Zelluloosi batuudikeskus – rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele

Tallinna kesklinna äärealal Tartu maanteel ajaloolises Zelluloosi kompleksis avati möödunud aastal hiiglaslik batuudikeskus, mis koosneb 18 põranda – ja 12 seinabatuudist ning ronimislinnakust. Zelluloosi batuudikeskusest on kiiresti saanud pealinna armastatud sünnipäevapidude pidamise koht ning mis seal salata, ka täiskasvanud kibelevad koos lastega vallatusi korda saatma.

Tallinna kesklinna äärealal Tartu maanteel ajaloolises Zelluloosi kompleksis avati möödunud aastal hiiglaslik batuudikeskus, mis koosneb 18 põranda- ja 12 seinabatuudist ning ronimislinnakust. Zelluloosi batuudikeskusest on kiiresti saanud pealinna armastatud sünnipäevapidude pidamise koht ning, mis seal salata, ka täiskasvanud kibelevad koos lastega vallatusi korda saatma.

Zelluloosi batuudikeskus on üks igati väärt meelelahutuskoht, kus kahlaste ilmadega üks vinge sünnipäevatrall korraldada, või kus koos perega kvaliteetselt ja tervislikult vaba aega veeta. Lisaks on see suurepärane võimalus lapsed paariks tunniks kuskile lõputsema jätta, kuni ise ilusalongis ja poodlemas käid. Tunnine pilet maksab €3.50, päevapileti hind on €6.50 ning perepileti lunastad vaid €15 eest. 

Lisaks täiskasvanute ja laste poolt armastatud batuudimaastikule on keskuses kolmekorruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimislinnak, kuhu mahub korraga lõbutsema väga palju lapsi. Need, kes mürgeldamisest väsinud, saavad aega veeta õhuhoki, lauajalgpalli või piljardilaua taga ning mängimiseks on üles seatud ka XBox Kinect.

Kui otsid lapsele kohta sünnipäeva pidamiseks, siis tasub meeles pidada, et batuudikeskuses on neli erinevat sünnipäevatuba ning avatud on ka kohvik. Uuri lisaks ja broneeri sünnipäevatuba juba täna, sest sünnipäevakalender täitub kiiresti. 

 

Kui sul tuli nüüd tahtmine batuudimaastikule hüppama minna, siis osale meie loosimises, mis toimub 1. märtsil. Jagame ära 10 päevapiletit 2le (ühe paketi väärtus €13) ning Zelluloosi batuudikeskuse koostööpartneri Karupoeg Puhhi mänguasjapoe kaks kinkekaardi väärtuses €25.

Zelluloosi batuudikeskuse priipääsmete loosimise võitjad:
Helen Dengo
Kristina Pjatkovskaja
Triin Kaljund
Liisa Seire
Liis Palmiste
Helen Paju
Rity Roomets
Dagmar Kulbin
Kertu Rohke
Johanna Veldre 

Karupoeg Puhhi kaupluse €25 kinkekaartide võitjad:
Maris Kastemäe
Marit ( e-maililt gmail.com)

Palju õnne! Võitjad saavad kinkekaardid kätte Zelluloosi batuudikeskusest ning kinkekaardid kehtivad 2013 aasta lõpuni.