Küüned suveks kauniks!

40 kommentaari

Käed räägivad inimese elust rohkem kui teinekord sooviksime. Käed reedavad tihti vanuse ja elustiili. On ju iga naise soov, et ta käed näeksid välja kaunid ja hooldatud. Siinkohal ongi Nail Studio tiim Sulle abiks. Tule ja me anname Sulle nõu, kuidas pakkuda klientidele professionaalset teenust.

Käed räägivad inimese elust rohkem kui teinekord sooviksime. Käed reedavad tihti vanuse ja elustiili. On ju iga naise soov, et ta käed näeksid välja kaunid ja hooldatud. Siinkohal ongi Nail Studio tiim sulle abiks. Tule ja me anname Sulle nõu, kuidas pakkuda klientidele professionaalset teenust.

Meie õppeklassis on võimalik õppida oma ala professionaalide käe all geelküünte paigaldust, akrüülküünte paigaldust, maniküüri, pediküüri, geelpediküüri freesiga, geeldisaini, depilatsiooni, silmade-kulmude värvimist ja korrigeerimist.

Üliedukad on ka “J.Šanskaja Maniküürikooli” Balti osakonna koolitajate poolt läbiviidavad geeldisaini, akrüüldisaini ja pindmise kunstilise salongidisaini koolitused. www.nailstudio.ee – KOOLITUSED.

 {image id=714722}

 

Uudis!!!

21.05.08 toimub tasuta tootekoolitus:
“Kinetics” toodetele – kl 10.00
“Proffessionails” ja “Unicum” toodetele – kl 13.00

{image id=714707}

Pakume küünetehnikutele universaalset UV-lampi, mida saab kasutada nii geelküünte, geelpediküüri kui küünelaki kuivatamiseks.

{image id=714742}

Kevade saabumisest annavad kõikjal märku rõõmsad ja kirkad värvid, mis teevad tuju heaks. Meie küünelakkide ja värviliste geelide valikus on palju uusi ning värskeid toone ja värve, millega saaksime enda rõõmu ja head tuju väljendada just käte kaudu.

 

{image id=714766}

 

Koolitused toimuvad Raua tn. 65 õppeklassis. Lisainfo: www.nailstudio.ee tel: 6422076 või 56609976